آموزش برنامه نویسی در اصفهان

تحقیقات از روانشناسی آموزشی نشان می دهد که تدریس و یادگیری فعالیت ها موضوعی هستند : یادگیری برنامه نویسی مجموعه ای از چالش ها و تکنیک های متفاوت از یادگیری فیزیک یا یادگیری خواندن و نوشتن دارد . برنامه نویسی یک رشته جوانتر از ریاضیات ، فیزیک یا زیست شناسی است .

آموزش برنامه نویسی در اصفهان

در یادگیری و آموزش برنامه نویسی ژنتیک تاثیری ندارد!

گزدیال به این عقیده اشاره دارد که برخی از افراد برنامه نویس به دنیا می آیند و برخی دیگر به به هیچ عنوان این توانایی را ندارند . این اغلب با نگاهی به توزیع نمرات دانشگاه ، که معمولاً به صورت دوقطبی انجام می شود “تأیید می شود” . اولین و مهمترین نکته این است که این دیدگاه اشتباه است .

آموزش برنامه نویسی اصفهان

قدرتمندترین شاهد برای این امر پتیتساس و همكارانش هستند . آن ها توزیع کلاس را در دوره های مقدماتی برنامه نویسی در یک دانشگاه بزرگ بررسی کردند و دریافتند که تنها ۵٫۸٪ در واقع چند حالته هستند . با تحقیقات بیشتر ، آن ها دریافتند كه دانشكده علوم رایانه اگر تصور می كنند كه این نمرات از كلاس برنامه نویسی ناشی می شود ، توزیعاتی را به عنوان دو كودك مشاهده می كنند تا اینكه آنها معتقد باشند كه این نمرات از نوعی دیگر از كلاس ها آمده است و آن دانشكده ها حتی بیشتر از این هم دیدن می كنند .

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش برنامه نویسی در اصفهان و آموزش وردپرس در اصفهان و هم چنین قیمت آنها می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بیشتر شما را راهنمایی کنید .

هم چنین می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کنید و از راهنمایی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید .

آدرس :

اصفهان – خیابان رباط – جنب استاد شهریار – مجتمع اداری و تجاری سلام – طبقه اول – واحد ۱۱

شماره تماس :

۰۳۱۳۴۴۲۸۱۰۵

۰۹۱۳۰۲۴۳۲۲۴

از دستورالعمل همسالان استفاده کنید

تدریس یک به یک و خصوصی شاید ایده آل ترین شکل تدریس باشد و همه توجه معلم را می توان روی یک دانش آموز متمرکز کرد و آنها می توانند تدریس خود را به طور کامل برای آن شخص تنظیم کنند و متناسب با بازخورد ها و ویژگی های فردی بر اساس گفتگوی دو طرفه با آن ها با این وجود ، در حالات واقع گرایانه ، یک معلم معمولاً باید به طور همزمان برای چندین ، ​​ده ها یا حتی صدها دانش آموز تدریس کند .

بهترین روشی که تاکنون برای کلاس های در مقیاس بزرگتر ایجاد شده است ، آموزش همتا نامیده می شود . در ابتدا توسط اریک مازور در دانشگاه هاروارد ایجاد شده است ، در طیف گسترده ای از زمینه ها ، از جمله برنامه نویسی ، به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است . به صورت ساده ، آموزش همسالان در چندین مرحله ادامه می یابد :

۱- مربی مقدمه مختصری از موضوع را به شاگردان می دهدد.

۲- سپس مربی یک سؤال چند گزینه ای را به شاگردان می دهد که به جای یادآوری واقعی ، سوالات غلط را جستجو می کنند . سوال چند گزینه ای باید به خوبی طراحی شود . هیچ سؤالی وجود ندارد که یک سؤال بی اهمیت بپرسید که همه دانش آموزان پاسخ های غلط و بی معنی ای را دریافت کنند که هیچ دانشجویی آن را انتخاب نکند . سؤالات ایده آل سؤالاتی است که برای آنها ۶۰٪ فراگیران بار اول می توانند جواب صحیح را بدست آورند و سؤالاتی که در آن هر پاسخ اشتباه با تصوری غلط که باعث می شود آن باشد مطابقت دارد .

۳- سپس فراگیران به صورت جداگانه به جواب سوال رأی می دهند ، بنابراین پیش بینی اولیه خود را رسمی می کنند .

۴- در مرحله بعد ، به شاگردان برنامه نویسی در اصفهان چند دقیقه فرصت داده می شود تا در گروه های كوچك (به طور معمول ۲-۴ دانش آموز) در مورد آن پاسخ ها با یکدیگر صحبت كنند و سپس دوباره جمع كنند و دوباره جواب دهند .

۵- سپس مربی می تواند در مورد آخرین پاسخ ها عمل کند . اگر همه زبان آموزان برنامه نویسی در اصفهان پاسخ صحیحی داشته باشند ، مربی می تواند حرکت کند . اگر برخی از پاسخ های اشتباه پس از بحث گروهی محبوب باقی بمانند ، مربی می تواند آن تصورات غلط خاص را مستقیماً برطرف کند یا در یک بحث در سطح کلاس شرکت کند .

دستورالعمل همسالان در واقع روشی برای ارائه مشاوره یک به یک و خصوصی به روش مقیاس پذیر است . بحث گروهی به طور قابل توجهی درک دانش آموزان را بهبود می بخشد زیرا آن ها را مجبور می کند تا تفکر خود را روشن کنند که می تواند برای رفع شکاف در استدلال کافی باشد .

آموزش برنامه نویسی

از برنامه نویسی زنده استفاده کنید

مربیان به جای استفاده از اسلایدها ، باید برنامه هایی را در مقابل فراگیران خود ایجاد کنند . این به دلایل مختلف موثرتر است :

۱- این مربیان را قادر می سازد که نسبت به “چه می کنند؟” سوالات در حالی که یک عرشه اسلاید مانند بزرگراه است ، برنامه نویسی زنده به مربیان اجازه می دهد تا از جاده خارج شوند و علایق فراگیران خود را دنبال کنند یا به سؤالات پیش بینی نشده پاسخ دهند .

۲- این انتقال دانش ناخواسته را تسهیل می کند . فراگیران بیشتر از آنچه معلم آگاهانه قصد دارد با تماشای نحوه انجام مربیان آموزش دهد یاد می گیرند . فراگیران ممکن است سطح بالایی باشد (به عنوان مثال ، برنامه ای از بالا به پایین یا پایین به پایین نوشته شده باشد) یا سطح نسبتاً کمی (به عنوان مثال یادگیری میانبرهای ویرایشگر ).

۳- باعث کاهش سرعت مربی می شود . اگر مربی مجبور شود برنامه را همزمان با آن تایپ کند ، فقط دو برابر سریع تر از یادگیرندگان خود می توانند حرکت کنند ، نه اینکه ۱۰ برابر سریعتر از آنچه که می توانستند با اسلایدها باشند .

۴- فراگیران می بینند که چگونه مربیان اشتباهات را تشخیص داده و تصحیح می کنند . تازه کارها قرار است بیشتر وقت خود را برای انجام این کار بگذرانند .

برنامه نویسی در اصفهان

کدنویسی زنده مشکلاتی دارد ، اما با تمرین موارد زیر می توان از آن ها جلوگیری کرد :

کدنویسی در اصفهان

۱- مربیان می توانند خیلی آهسته حرکت کنند ، زیرا آن ها تایپیست خوبی نیستند و یا با گذراندن زمان زیادی به جستجوی یادداشت ها ، سعی می کنند یادآوری کنند که منظور از تایپ چیست .

۲- مربیان می توانند وقت زیادی را صرف تایپ کردن یک کد مورد نیاز درس کنند اما به طور مستقیم با آن ربطی ندارند . این امر نه تنها باعث کندی می شود بلکه می تواند فراگیران آموزش برنامه نویسی در اصفهان را از پیش بینی یک درس دور کند .

توجه داشته باشید که برنامه نویسی زنده همیشه با یک صفحه خالی شروع نمی شود و مربیان ممکن است کد مبتدی را به فراگیران آموزش برنامه نویسی در اصفهان بدهند که فقط به مفاهیمی که قبلاً تسلط داشتند تکیه داشته باشد و سپس آن را گسترش دهند یا آن را با کدگذاری مستقیم تغییر دهند . مربیانی که از برنامه نویسی زنده استفاده می کنند باید اطمینان حاصل کنند که شاگردان پس از سخنرانی ، مانند کتاب درسی ، از مطالب مرجع در دسترس هستند ، اما باید بدانند فراگیران در هر سنی نیز به طور فزاینده به سایت های سؤال و پاسخ برای اطلاعات مراجعه می کنند .

سرفصل های آموزش برنامه نویسی در اصفهان :

۱- مبانی برنامه نویسی و انواع زبان های برنامه نویسی

۲- مروری بر مفهوم نرم افزار و جایگاه آن در ساختار یک کامپیوتر

۳- مروری بر تاریخچه تکامل زبان های برنامه نویسی

۴- آشنایی با انواع زبان های برنامه نویسی

۵- آشنایی با زبان های برنامه نویسی سطح پایین و سطح بالا

۶- نحوه اجرای برنامه های نوشته شده با زبان های برنامه نویسی سطح بالا

۷- آشنایی با مفهوم کامپایلر یا Compiler

8- آشنایی با مفهوم مفسر یا Interpreter

9- انواع دستورها و بخش های سازنده یک برنامه

۱۰- آشنایی با انواع دستورهای مورد استفاده در برنامه های کامپیوتری

۱۱- انواع دستورهای ساده

۱۲- دستورهای فراخوانی عملیات یا Operation Call

13- دستور های تعریف یا Declaration

14- دستورهای تخصیص مقدار یا Assignment

15- دستور بازگشت مقدار یا Return

16- دستور انتقال محل اجرا یا GoTo

17- دستورهای ترکیبی و پیچیده

۱۸- بلوک های کد و دستورها

۱۹- دستورهای انشعاب، انتخاب و تصمیم گیری (if/switch/select)

20- حلقه های تکرار (for, foreach, while, dwhile, until, dountil)

21- مدیریت حالات استثنائی یا Exception Handling (با دستور try/catch/finally)

22- آشنایی با انواع خطا در برنامه های کامپیوتری

۲۳- خطای گرامری یا نحوی (Syntax Error)

24- خطای زمان ترجمه یا کامپایل (Compiletime Error)

25- خطای زمان اجرا (Runtime Error)

26- خطای منطقی (Logical Error)

27- مولفه ها و شرایط لازم برای پیاده سازی الگوریتم ها در زبان های برنامه نویسی

۲۸- انواع داده و ساختارهای مدیریت و ذخیره سازی اطلاعات

۲۹- آشنایی با انواع داده و اطلاعات

۳۰- انواع داده های ساده و پایه

۳۱- داده های عددی صحیح و غیر صحیح

۳۲- داده های منطقی

۳۳- داده های متنی (کاراکتر و رشته ها)

۳۴- تبدیل انواع داده یا Type Casting

35- آشنایی با مفهوم Type Safety

36- ساختارهای پیچیده داده و بخش های تعریفی برنامه های کامپیوتری

۳۷- متغیرها (Variables)

38- تابع (Function) و زیر برنامه (Subroutine)

39- آرایه ها (Arrays)

40- ساختار (Structure)

41- کلاس (Class) و شیئ (Object)

42- مقدمه ای بر برنامه نویسی شی گرا یا Object Oriented Programming (به اختصار OOP)

و …

آموزش وردپرس در اصفهان

آیا به دنبال یادگیری WordPress و ساخت وب سایت هستید ؟ سهولت استفاده یکی از بهترین موارد در مورد وردپرس است که آن را به محبوب ترین سازنده وب سایت در جهان تبدیل می کند .

یادگیری وردپرس نیاز به وقت و هزینه زیادی ندارد . شما می توانید آن را به راحتی ، با سرعت خود انجام دهید و سپس بر اساس آن بنا کنید .

آموزش وردپرس در اصفهان

چرا آموزش وردپرس در اصفهان ؟

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای منبع باز جهان است . این یک روش جالب برای گفتن است که به شما امکان می دهد هر نوع وب سایتی را ایجاد کنید .

وردپرس بیش از ۳۶٪ از کل وب سایت های اینترنتی را تأمین می کند . این هزاران فرصت شغلی در سراسر جهان ایجاد می کند و میلیون ها وب سایت وجود دارد که با استفاده از وردپرس درآمد کسب می کنند .

آموزش وردپرس اصفهان

جدای از فرصت های اقتصادی ، آموزش وردپرس در اصفهان به افراد امکان می دهد داستان ها و ایده های خود را به اشتراک بگذارند و اجتماعات خود را بسازند و کارهای خارق العاده ای انجام دهند .

WordPress همچنین محبوب ترین پلتفرم تجارت الکترونیکی به نام WooCommerce را قدرت می دهد . توسط میلیون ها فروشگاه کوچک و بزرگ آنلاین استفاده می شود و برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی (بدون نوشتن کد) می توانید از وردپرس استفاده کنید .

وردپرس با داشتن هزاران افزونه و تم ، به راحتی قابل گسترش است و به شما امکان می دهد هر نوع وب سایت را قابل تصور کنید .

برای آموزش وردپرس در اصفهان چه چیزی لازم است؟

آموزش وردپرس در اصفهان تا زمانی که شما مایل به انجام چند ساعت کار در روز به مدت یک هفته هستید آسان است . شما به مهارت های جستجوی خیلی ابتدایی (یعنی نحوه استفاده از موتورهای جستجو مانند Google) و توانایی پیروی از دستورالعمل ها نیاز دارید .

برای کدگذاری یک وب سایت وردپرس نیازی به دانستن زبان برنامه نویسی HTML یا سایر زبان های برنامه نویسی ندارید . یادگیری آن ها در آینده مفید خواهد بود ، اما برای ایجاد یک وب سایت با استفاده از وردپرس به عنوان مبتدی نیازی به آن ها ندارید .

اکثر کاربران وردپرس مهارت های برنامه نویسی را ندارند و سالهاست که از WordPress استفاده می کنند .

به همین ترتیب ، بسیاری از توسعه دهندگان موفق وردپرس درست مانند شما شروع به کار کردند و اکنون آن ها به عنوان توسعه دهندگان وب تمام وقت وب سایت می سازند .

آموزش وردپرس

سرفصل های آموزش وردپرس در اصفهان :

۱- آشنایی و کار با وردپرس

۲- وردپرس چیست؟

۳- مقایسه وردپرس ، جوملا و دروپال

۴- آشنایی با  Apache ، PHPMyAdmin ،Xampp

5- تفاوت Localhost با Host

6- نصب و راه اندازی وردپرس

۷- انجام تنظیمات وردپرس

۸- مدیریت قالب و نمایش سایت

۹- اعمال قالب بر روی سایت

۱۰- بارگذاری قالب در وردپرس

۱۱- تنظیمات قالب و مدیریت بخش بندی ها

۱۲- مدیریت فهرست ها

۱۳- مدیریت ابزارک ها

۱۴- انتشار محتوا بر روی سایت

۱۵- مدیریت صفحات و برگه ها

۱۶- مدیریت دیدگاه ها

۱۷- مدیریت افزونه ها

۱۸- مدیریت کاربران

۱۹- مدیریت ابزارها

۲۰- اعمال تغییرات بر روی قالب وب سایت

۲۱- آشنایی با خطاهای احتمالی وردپرس

۲۲- نصب وردپرس بر روی Host

23- آشنایی با افزونه های کاربردی

۲۴- کار با ووکامرس و راه اندازی فروشگاه در وردپرس

۲۵- شروع به کار با ووکامرس (WooCommerce)

26- مقایسه ووکامرس با افزونه های مشابه

۲۷- نصب ووکامرس

۲۸- فارسی سازی ووکامرس

۲۹- انجام تنظیمات ووکامرس

۳۰- انتشار محصول در فروشگاه

۳۱- آشنایی با صفحات مورد نیاز برای فروشگاه

۳۲- دسته بندی محصولات

۳۳- ارسال محصول در فروشگاه

۳۴- ایجاد گالری تصویر در صفحه محصول

۳۵- ارسال محصول مجازی در فروشگاه

۳۶- ارسال محصول دانلودی در فروشگاه

۳۷- تنظیمات محصول دانلودی

۳۸- ایجاد ویژگی و تنظیمات

۳۹- ایجاد محصولات متغیر در سایت

۴۰- آشنایی با ابزارک های وردپرس

۴۱- افزودن فیلتر قیمت بر روی فروشگاه

۴۲- آشنایی با حلقه های ترجمه و جایگزین کردن ترجمه ها

۴۳- آشنایی با وضعیت سفارش ها در ووکامرس

۴۴- مدیریت سفارش ها

۴۵- مدیریت وضعیت و اطلاعات هر سفارش

۴۶- کار با افزونه های جانبی ووکامرس

۴۷- افزودن قابلیت کیف پول به وب سایت

۴۸- ارائه کد تخفیف در صورت ارسال نقد و بررسی

۴۹- ارائه کد تخفیف در صورت به اشتراک گذاری محصولات در شبکه های اجتماعی

۵۰- افزونه درخواست بازگشت هزینه

۵۱- افزونه پیش سفارش به محصولات ناموجود

۵۲- نهایی سازی سایت

۵۳- نهایی سازی سایت

۵۴- انتقال سایت از لوکال هاست به هاست

و …

فهرست