تاریخچه دوردور

دور دور به مدیریت عاملی آقای حسین جانقربان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز نمود. حوزه فعالیت دوردور، ارائه خدمات و محصولات شرکت های تجاری تراز اول به صورت آنلاین و در حوزه تخفیف، روی وب به آدرس www.dordorapp.ir و اپلیکیشن دور دور است.

دوردور بزرگترین سایت ارائه دهنده کد تخفیف در اصفهان است.

کارشناسان ما در دوردور، اکثر کدهای تخفیف را امتحان می‌کنند و از فعال بودن آن مطمئن می‌شوند. همچنین مرکز پشتیبانی دوردور آماده دریافت و پاسخ به نظرات، پیشنهادات و سوالات شما است .

دوردور تنها کدهای تخفیف قانونی را دراختیار کاربران قرار می‌دهد. درنظر داشته باشید، بسیاری از کاربران، ندانسته کدهای تخفیف یک بار مصرف و کدهایی که فقط برای شما توسط فروشگاه ارسال می‌شوند، و انواع دیگر را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند که این کار غیرقانونی بوده و توسط فروشگاه، قابل پیگیری می‌باشد.

خدمات دوردور کاملا رایگان است

تمامی حقوق این اپلیکیشن متعلق به شرکت مربوطه بوده و تیم تبلیغات ایران ( تبلیغات اصفهان ) هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات این شرکت ندارد.

تصاویری از محیط اپلیکیشن

دوردور چگونه کار می‌کند

دوردور یک سایت تخفیف گروهی است که با مذاکره با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های ۱۰ تا ۹۰ درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست