مزایای طراحی اپلیکیشن با PHP

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مقالات آموزشی
 4. chevron_right
 5. مزایای طراحی اپلیکیشن با PHP

PHP یکی از آن زبان های برنامه نویسی است که با قابلیت های داخلی توسعه وب توسعه یافته است. برنامه نویسان می توانند کدهای نوشته شده در این زبان برنامه نویسی محبوب سرور را از طریق برچسب Script به طور یکپارچه در کد HTML جاسازی کنند. اما توسعه دهندگان وب بدون اجرای کد PHP از طریق چارچوب های مختلف وب نمی توانند وب سایت های بزرگ و پیچیده و برنامه های وب را به سرعت بنویسند. علاوه بر توسعه سریع برنامه های وب، چارچوب های طراحی اپلیکیشن با PHP حتی با ارائه یک ساختار اساسی توسعه برنامه های وب را ساده می کنند. ویژگی ها و ابزارهای ارائه شده توسط این چارچوب های وب حتی توسعه را قادر می سازد تا عملکردی را به برنامه وب اضافه کرده و بدون نوشتن کد طولانی و پیچیده، کارهای مشترک توسعه وب را انجام دهد.

توسعه دهندگان وب حتی گزینه ای برای انتخاب از طیف گسترده ای از چارچوب های PHP دارند. بیشتر این چارچوب ها منبع باز هستند و می توانند بدون پرداخت هزینه های صدور مجوز مورد استفاده قرار گیرند. برخی از این فریم ورک های طراحی اپلیکیشن در اصفهان با PHP بصورت کامل پشته های وب هستند در حالی که برخی دیگر فریم ورک های خرد هستند. اما برای توسعه دهندگان وب نیز مهم است که مزایای استفاده از چارچوب های PHP را درک کنند.

طراحی اپلیکیشن با PHP

مزایای طراحی اپلیکیشن با PHP

 • سرعت توسعه برنامه های وب سفارشی را افزایش دهید

امروزه برنامه نویسان PHP مجبورند برنامه های وب را بر اساس نیازهای پیچیده تجارت بنویسند. به همین ترتیب آن ها باید راه هایی را جستجو کنند که باعث می شود برنامه وب تجربه کاربر غنی تری داشته باشد. ابزارها، ویژگی ها و قطعه های کد ارائه شده توسط چارچوب های PHP به توسعه دهندگان کمک می کند تا توسعه برنامه های وب سفارشی را تسریع کنند. مجموعه تبلیغات اصفهان اقدام به برگزاری کلاس‌های مقدماتی تا پیشرفته آموزش php در اصفهان نموده است و به شما عزیزان علاقه مند به php کمک میکند تا بتوانید با مهارت و تخصص کامل وارد بازار کار این زبان برنامه نویسی پرکاربرد شوید.

 • نگهداری آسان برنامه های وب

بر خلاف سایر زبان های برنامه نویسی، PHP بر خوانایی و قابلیت نگهداری کد تأکید نمی کند. چارچوب های PHP با پشتیبانی از معماری model-view-controller (MVC) توسعه و نگهداری برنامه های وب را ساده می کنند. توسعه دهندگان می توانند با استفاده از معماری MVC ، یک برنامه وب را به مدل ها ، نماها و کنترل کننده ها تقسیم کنند. آن ها می توانند از یک چارچوب MVC برای PHP استفاده کنند تا لایه های منطق تجاری و رابط کاربری برنامه را از هم جدا نگه دارند.

 • نیازی به نوشتن کد اضافی نیست

PHP برخلاف سایر زبان های برنامه نویسی به برنامه نویسان اجازه نمی دهد بدون نوشتن خطوط طولانی کد، مفاهیم را بیان کنند. از این رو برنامه نویسان PHP هنگام افزودن ویژگی ها یا عملکردها به یک وب سایت باید کد طولانی و پیچیده ای بنویسند. چارچوب های PHP با ارائه ویژگی تولید کد، زمان کدگذاری را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. ویژگی های تولید کد ارائه شده توسط برخی از چارچوب های PHP برنامه نویسان را قادر می سازد کد منبع برنامه های وب را تمیز و نگهداری کنند.

 • با پایگاه داده ها کارایی بیشتری داشته باشید

بیشتر چارچوب های طراحی اپلیکیشن با PHP به برنامه نویسان اجازه می دهد تا با تعدادی از پایگاه های ارتباطی پرکاربرد کار کنند. برخی از چارچوب ها با ارائه سیستم های نقشه برداری رابطه ای شی (ORM) ، عملیات پایگاه داده را بیشتر ساده می کنند. برنامه نویسان می توانند بدون نوشتن کد طولانی SQL از سیستم های ORM برای انجام عملیات پایگاه داده استفاده کنند. ORM ها حتی به برنامه نویسان اجازه می دهند کد شی را مستقیماً به زبان برنامه نویسی PHP بنویسند.

 • وظایف مشترک توسعه وب را خودکار کنید

در حالی که یک برنامه وب ایجاد می کنید توسعه دهندگان علاوه بر نوشتن کد باید تعدادی از کارها را نیز انجام دهند. برخی از این کارهای مشترک توسعه وب نیاز به برنامه نویسان برای صرف وقت و تلاش بیشتر دارند. توابع و ابزارهای ارائه شده توسط چارچوب های PHP به توسعه دهندگان کمک می کند تا کارهای مشترک توسعه وب مانند ذخیره سازی، مدیریت جلسه، احراز هویت و نگاشت URL را به صورت خودکار انجام دهند.

 • از وب سایت ها در برابر حملات امنیتی هدفمند محافظت کنید

PHP یکی از ناامن ترین زبان های برنامه نویسی محسوب می شود. اغلب برنامه نویسان مجبورند راه هایی را برای محافظت از برنامه های PHP در برابر حملات امنیتی مختلف کشف کنند. ویژگی های امنیتی داخلی و سازوکارهای ارائه شده توسط چارچوب PHP محافظت از وب سایت را در برابر تهدیدات امنیتی موجود و نوظهور برای توسعه دهندگان آسان می کند. همچنین توسعه دهندگان وب PHP به راحتی می توانند از تهدیدات امنیتی مشترک مانند تزریق SQL ، جعل درخواست بین سایت و دستکاری اطلاعات جلوگیری کنند.

 • تست واحد را به طور موثر انجام دهید

در حالی که یک برنامه وب سفارشی ایجاد می کنید توسعه دهندگان باید آزمایش واحد را به طور منظم انجام دهند تا واحدها یا مولفه های منفرد آن را ارزیابی کنند. درصد زیادی از توسعه دهندگان وب از PHPUnit برای انجام تست های واحدی به سرعت و کارآیی استفاده می کنند. PHPUnit علاوه بر اینکه یک چارچوب تست واحد شی گرا برای PHP است و با ارائه کمک کدگذاری به توسعه دهندگان کمک می کند تا تست های واحد را بنویسند و اجرا کنند. بسیاری از فریم ورک های PHP از PHPUnit بومی پشتیبانی می کنند و برنامه نویسان را قادر می سازند تا تست واحد را به راحتی انجام دهند.

 • نیازی به افزایش هزینه توسعه وب نیست

به عنوان یک زبان برنامه نویسی سمت سرور منبع باز PHP به کاربران کمک می کند تا هزینه توسعه وب را به طور قابل توجهی کاهش دهند. توسعه دهندگان همچنین گزینه ای برای انتخاب از چندین چارچوب وب منبع باز برای PHP دارند. آن ها حتی می توانند از ویژگی ها و ابزارهای ارائه شده توسط این چارچوب های PHP منبع باز بهره مند شوند و بدون افزایش هزینه های بالای پروژه، توسعه برنامه های وب سفارشی را تسریع می کنند.

پیشنهاد مطالعه:
طراحی اپلیکیشن برای کودکان
طراحی اپلیکیشن برای کودکان

بی حوصلگی، لجبازی و بی قراری ویژگی هایی از این قبیل، ساختن برنامه ها و طراحی اپلیکیشن برای کودکان را مطاله متن کامل

طراحی اپلیکیشن بیمه
طراحی اپلیکیشن بیمه

امروزه فناوری های تلفن همراه زندگی ما را بسیار تحت تأثیر قرار داده اند. اپلیکیشن موبایل ابزاری مناسب برای مدیریت مطاله متن کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.