دوره ICDL در اصفهان

برگزاری کلاس های دوره ICDL در اصفهان زیر نظر  آموزشگاه فنی حرفه ای برنامه نویسی صفر و یک (تبلیغات اصفهان)

با اعطای مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای

آموزش ICDL در اصفهان 1 - تبلیغات اصفهان

فهرست مطالب

 آموزش ICDL در اصفهان

امروزه، مزایای استفاده از کامپیوتر بر هیچ یک از ما پوشیده نیست و لازم است تا هر فرد با مهارت های ابتدایی و کاربردی کامپیوتر آشنایی داشته باشد تا بتواند در مواقع نیاز از آن ها بهره گیرد. مجموعه مهارت های ضروری برای استفاده از کامپیوتر در قالب یک دوره با آموزش 7 مهارت اصلی و اساسی صورت می گیرد که اصطلاحا ICDL نام دارد. ICDL مخفف واژه ی  International Computer Driving License می باشد که به معنی گواهی بین المللی کار با کامپیوتر است؛ یعنی فرد دارنده ی این گواهی، دوره ی ICDL را به طور کامل گذرانده و مهارت لازم جهت کار کردن با نرم افزار ها و برنامه های اصلی یک کامپیوتر را دارد. مهارت های ICDL در کل دنیا تدریس می شود و مدرک ICDL، به نوعی یک مدرک استاندارد، معتبر و بین المللی به حساب می آید و اگر دیده باشید، یکی از شرایط ثابت در آگهی های استخدامی، تسلط بر این مهارت های هفت گانه و دارا بودن گواهی ICDL می باشد.

البته مهارت های هفت گانه ICDL،که در ادامه به شرح آن می پردازیم، مختص به استخدام و کار در شرکت ها و ارگان ها نیست و هر فرد برای انجام کارهای شخصی خود نیازمند یادگیری این مهارت هاست. شرکت تبلیغات اصفهان برگزار کننده ی دوره آموزش ICDL در اصفهان، زیر نظر اساتید مجرب و با سابقه می باشد و پس از اتمام دوره، به تمامی هنرجویان، مدرک معتبر از مرکز فنی و حرفه ای اعطا می گردد. مدرک اعطا شده از سوی شرکت تبلیغات اصفهان، زیر نظر آموزشگاه فنی و حرفه ای بوده و از اعتبار بالایی برخوردار است و می توانید در زمان استخدام ارگان های مختلف، این مدرک را ارائه دهید.

تماس با تبلیغات اصفهان

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش برنامه نویسی پایتون در اصفهان هم چنین قیمت آنها و مشاوره رایگان می توانید با آموزشگاه فنی حرفه ای برنامه نویسی صفر و یک (تبلیغات اصفهان) که مرجع آموزش برنامه نویسی در اصفهان است، تماس بگیرید تا کارشناسان ما بیشتر شما را راهنمایی کنید.

شماره تماس:

03132345421 – 09130243224

هم چنین می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کنید و از راهنمایی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید

سرفصل های کلاس آموزشی ICDL در اصفهان

مهارت ها و سرفصل های آموزشی در دوره آموزشی ICDL در اصفهان، تهران و سایر شهر ها و حتی کشور ها، ثابت است و به مهارت های هفت گانه ی ICDL معروف می باشد.سرفصل هایی که در دوره ی آموزش ICDL در اصفهان تدریس می شود به شرح زیر است:

  • IT (Information Tecnology): آشنایی با مباحث و مفاهیم مرتبط با فناوری اطلاعات مانند شبکه های کامپیوتری، نرم افزار و سخت افزار، مطابق با آخرین تغییرات و به روز ترین اطلاعات روز دنیا.
  • Windows: آشنایی با ویندوز، اصطلاحات و مفاهیم مرتبط با آن به همراه آموزش کار کردن با بخش های مختلف آن
  • Word: آشنایی با نرم افزار واژه پرداز یا  Word و نحوه ی کار با آن.
  • Excel: آشنایی با نرم افزار صفحه گسترده یا اکسل و آموزش توابع و مفاهیم مرتبط با آن.
  • Power point: آشنایی با نرم افزار ارائه مطلب یا پاور پوینت به همراه آموزش کامل نحوه کار کردن با آن.
  • Access: آشنایی با نرم افزار پایگاه داده ای اکسس و کار کردن با آن.
  • Internet: آموزش آشنایی با اینترنت ، مفاهیم رایج و کاربردی آن و نحوه ی استفاده ی درست از آن.

موارد گفته شده، مجموعه ای از اصلی ترین و ضروری ترین مهارت های مورد نیاز برای هر فرد است که به طور کامل و جامع در دوره ی ICDL آموزش داده می شود.

اساتید دوره ICDL در اصفهان

مهندس احمد تجلی

فارغ التحصیل رشته IT دانشگاه آزاد اصفهان

حوزه فعالیت :
برنامه نویس و طراحی سایت 
برنامه نویس سمت سرور (بک اند) – زبان php (laravel)

طراحی سایت با وردپرس

مسلط به سرور و هاستینگ

علاقه مندی ها :
راه اندازی سرور و مسائل هک و امنیت سرور

سابقه کاری :
12 سال سابقه در زمینه برنامه نویسی و تدریس برنامه نویسی در زمینه های php  . لاراول و وردپرس

حوزه تدریس :
زبان های برنامه نویسی  ICDL، html   ، css، js  ،  php  ، پایگاه داده mysql و وردپرس

هزینه دوره مهارت های هفتگانه ICDL در اصفهان

دوره ICDL فنی حرفه ای اصفهان، به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی در آموزشگاه فنی حرفه‌ای برنامه نویسی صفر و یک تشکیل میگردد و به طور تقریبی دارای 13 جلسه می باشد.

 

دوره ICDL در اصفهان به صورت خصوصی

شروع کلاس بلافاصله پس از ثبت نام کاراموز

 

برای اطلاع از شهریه کلاس لطفا تماس بگیرید

دوره ICDL در اصفهان به صورت نیمه خصوصی

شروع کلاس بلافاصله پس تکمیل ظرفیت

 

برای اطلاع از شهریه کلاس لطفا تماس بگیرید

دوره آموزشی مهارت های هفتگانه icdl اصفهان برای چه کسانی مناسب است؟

مهارت های icdl مختص قشر خاص یا گروه شغلی خاصی نمی شود و درواقع می توان گفت، مهارت های هفتگانه ی icdl جزء مهارت های لازم برای هر فرد است؛ اما اگر بخواهیم به این سوال به صورت دقیق تر پاسخ بدهیم، چند گروه نیاز بیشتر و ضروری تری به یادگیری مهارت های icdl دارند.

  • کارمندان اداری: کارمندان اداری در هر ارگان یا سازمانی، نیاز دارند تا بر مهارت های icdl تسلط داشته باشد چراکه نسبت به سایر مشاغل، سروکار بیشتری با کامپیوتر دارند و از همین رو باید مهارت های هفتگانه را فراگیرند.
  • افراد جویای کار: همانطور که می دانید، مهارت شرط اول هر کاری است و اگر دقت کرده باشید، در بسیاری از آگهی های استخدامی، دارا بودن مدرک icdl و تسلط بر کامپیوتر، جزء شروط مهم به حساب می آید؛ پس چنانچه به دنبال کار هستید، در دوره icdl در اصفهان شرکت کنید و مهارت های مربوطه را فراگیرید.
  • دانشجویان و دانش آموزان: دانشجویان و دانش آموزان، یکی دیگر از گروه هایی است که درواقع نیاز مبرم به فراگیری مهارت های icdl دارند، چراکه لازمه ی دروسشان بوده و به طور مثال، برای ارائه مطالب، توضیحات مربوط به پروژه و … نیاز به استفاده از نرم افزار هایی چون word, PowerPoint, Excel و … دارند.

ضمانت آموزش

آموزش ICDL زیر نظر اساتید مجرب در اصفهان یکی از امتیازات شما در موسسه تبلیغات اصفهان است.

ضمانت بازگشت وجه

در صورت نارضایتی شما از کلاس ، شهریه شما بازگشت داده میشود.

اعطای مدرک ICDL فنی حرفه ای اصفهان در انتهای دوره 

آموزش icdl در اصفهان - شرکت تبلیغات اصفهان

 

همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم، مدرک فنی حرفه ای ICDL، مدرکی با اعتبار بالاست که به ویژه در زمان ارائه ی مدارک و رزومه ی فردی به هنگام انجام فرآیند های استخدام، به کارتان خواهد آمد. این مدرک دارای اعتبار بین المللی است و در بیش 150 کشور مورد تایید قرار می گیرد. شما با شرکت در دوره آموزش ICDL در اصفهان، ضمن فراگیری مهارت های هفتگانه به صورت کامل و تخصصی، پس اتمام دوره و شرکت در آزمون نهایی، به شما مدرک  ICDL از طرف سازمان فنی حرفه ای اعطا می گردد. آموزش ها براساس آخرین نسخه ی نرم افزار ها بوده و متناسب با به روز ترین و جدید ترین اطلاعات و با استفاده از روش های نوین، صورت می پذیرد.

سوالات پرتکرار دوره های icdl در اصفهان

تفاوت در سر فصل هاست؛ درواقع ICDL درجه 2 شامل سرفصل های اولیه همچون IT، Windows و اینترنت می شود و ICDL درجه 1، شامل مباحثی چون Word، Excel، PowerPoint و Access می شود.

درواقع تمامی رده های سنی، می توانند در دوره های آموزش ICDL شرکت کنند و محدودیت سنی ندارد. اما از حدود 10 سال به بالا، بهترین سن برای یادگیری است.

این دوره از صفر تا صد آموزش داده می شود و پیشنیاز ندارد.