آموزش فلاتر در اصفهان

آموزش فلاتر در اصفهان

برگزاری کلاس های آموزش فلاتر در اصفهان زیر نظر اساتید برتر در آموزشگاه فنی حرفه ای برنامه نویسی صفر و یک (تبلیغات اصفهان)

به صورت صفر تا صد و پروژه محور

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی حرفه‌ای

فهرست مطالب

آموزش فلاتر در اصفهان

طراحی و توسعه ی اپلیکیشن موبایل، از جمله حوزه های پرکاربرد و پرطرفدار در حال حاضر محسوب می شود و در این میان از تاثیر ابزارها و فریم ورک ها و … نمی توان چشم پوشی کرد. برنامه نویسی موبایل، در عین جذابیت، پیچیدگی های خاص خود را دارد و توسعه دهندگان برآنند تا با فراهم کردن بستری مناسب، این کار را تا حد زیادی تسهیل بخشند؛ به همین منظور در سال 2017، گوگل با عرضه ی یک فریم ورک به نام فلاتر، تحول عظیمی را حوزه ی طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS پدید آورد.

فلاتر، به زبان ساده تر، یک فریم ورک به زبان دارت بوده که به دلیل مزایای زیادی از جمله OpenSource بودن، می تواند طراحی و ایجاد برنامه های مربوط به موبایل را تا حد زیادی ساده تر کند و به عبارتی دیگر، فلاتر، بستری را برای طراحی و ایجاد برنامه های موبایل ایجاد می کند و به وسیله ی آن می توان هم برنامه نویسی و مدیریت کدها را به بهترین نحو انجام داد و هم می توان موارد مربوط به ui برنامه از جمله پارامترهای ظاهری (دکمه ها، آیکن ها؛ تم رنگی برنامه و …) را شخصی سازی کرد. در فلاتر، مشکلات اجرایی به حداقل میزان ممکن خود رسیده و از رو، مورد توجه بسیاری از طراحان و توسعه دهندگان حوزه ی اپلیکیشن موبایل قرار گرفته است.

مجموعه ی تبلیغات اصفهان، برگزار کننده ی دوره ی آموزش فلاتر در اصفهان (flutter)، زیر نظر آموزشگاه فنی حرفه ای، همراه با اعطای مدرک معتبر فنی حرفه ای می باشد. این مجموعه که مرجع آموزش برنامه نویسی در اصفهان است، با برگزاری دوره ی فلاتر توسط اساتید مجرب در این حوزه، از مبتدی تا پیشرفته، تمامی سعی خود را جهت ارائه ی خدمات آموزشی با حداکثر کیفیت به کار بسته است. دوره ی آموزشی فوق، به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با به روز ترین و جدیدترین اطلاعات و شیوه های آموزشی صورت می پذیرد. شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و شرکت در دوره ی آموزش فلاتر، می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

تماس با تبلیغات اصفهان

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش فلاتر در اصفهان و هم چنین قیمت آنها و مشاوره رایگان می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بیشتر شما را راهنمایی کنید.

شماره تماس :

09130243224

هم چنین می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کنید و از راهنمایی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید.

سرفصل های کلاس آموزش فلاتر در اصفهان

در دوره فلاتر در اصفهان زیر نظر شرکت تبلیغات اصفهان، مباحث کاربردی و اصلی مربوط به فلاتر از سطح مقدماتی تا پیشرفته به صورت کاملا تحصصی تدریس شده و طبق آخرین و به روزترین مباحث مربوط به فلاتر در سطح دنیا است. شما عزیزان با شرکت در این دوره به صورت کاملا تضمین شده، مهارت های را جهت فعالیت در حوزه ی کار با فلاتر کسب خواهید کرد و می توانید از این فریم ورک محبوب در طراحی اپلیکیشن های اندروید و ios بهره ببرید. سرفصل هایی که در این دوره آموزش داده می شود به شرح زیر می باشد:

  • معرفی فریم ورک فلاتر و آشنایی با کاربردها و موارد استفاده از آن در طراحی اپلیکیشن
  • معرفی نرم افزار های مورد نیاز به همراه آموزش نصب و فعال سازی
  • آشنایی با زبان Dart و شمای کلی این زبان
  • معرفی متغیرها، آرایه ها و …
  • معرفی توابع و عملگرها به همراه آموزش استفاده از هریک به طور کامل
  • آموزش مفاهیم مربوط به شیء گرایی
  • معرفی کلاس ها و کتابخانه های کاربردی و اصلی 

هزینه کلاس فلاتر در اصفهان

برای شرکت در دوره آموزش flutter در اصفهان، نگران هزینه های آن نباشید چرا که شرکت تبلیغات اصفهان جهت جلب رضایت هنرجویان، ضمن برگزاری دوره ها در بالاترین و بهترین سطح کیفی و در نظر گرفتن هزینه مناسب برای دوره، تسهیلاتی همچون امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط را نیز برایشان فراهم آورده است.

 

آموزش فلاتر در اصفهان به صورت خصوصی

شروع کلاس بلافاصله پس از ثبت نام کاراموز

امکان کاراموزی پس از دوره

برای اطلاع از شهریه کلاس لطفا تماس بگیرید

آموزش فلاتر در اصفهان به صورت نیمه خصوصی

شروع کلاس بلافاصله پس تکمیل ظرفیت

امکان کاراموزی پس از دوره

برای اطلاع از شهریه کلاس لطفا تماس بگیرید

اعطای مدرک فلاتر فنی حرفه ای اصفهان در انتهای دوره

یکی از مزایای شرکت در دوره آموزشی flutter در اصفهان، اعطای مدرک فلاتر فنی حرفه ای در انتهای دوره می باشد. این مدرک از اعتبار بالایی برخوردار بوده و به عنوان یک رزومه معتبر برای هنرجویان به کار خواهد آمد. دوره فلاتر برگزار شده توسط شرکت تبلیغات اصفهان، زیر نظر سازمان فنی حرفه ای بوده و به لحاظ کیفی و اعتبار در سطح مطلوبی قرار دارد. شرکت تبلیغات اصفهان، تمام سعی خود را در برگزاری دوره ها به صورت تخصصی و حرفه ای زیر نظر اساتید مجرب به کار گرفته است و هدف خود را ارائه خدمات آموزشی باکیفیت با تعرفه مناسب می باشد.

آموزش فلاتر در اصفهان - شرکت تبلیغات اصفهان

دوره آموزشی flutter در اصفهان برای چه کسانی مناسب است؟

طراحان و توسعه دهندگان اپلیکیشن

دوره آموزش فلاتر در اصفهان بسیار مناسب افرادی است که در زمینه ی طراحی و توسعه ی اپلیکیشن موبایل اندروید و ios فعالیت دارند. یادگیری کار با این فریم ورک برای توسعه دهندگان اپلیکیشن، بسیار کاربردی و حتی ضروری به حساب می آید.

طراحان وب

باوجود اینکه استفاده از فلاتر چندان در طراحی وب سایت ها مطرح نیست اما در این زمینه نیز می توان از فلاتر بهره برد. همچنین در طراحی اپلیکشن های تحت وب نیز این فریم ورک بسیار کاربردی خواهد بود.

سوالات پرتکرار دوره آموزش فلاتر در اصفهان (flutter)

دوره فلاتر در اصفهان مناسب افرادی است که در زمینه ی طراحی اپلیکیشن فعالیت می کنند و باید یک آشنایی کامل نسبت به طراحی اپلیکیشن موبایل مباحث مربوط به آن داشته باشید اما به طور کلی در این دوره، از صفر تا صد به شما آموزش داده می شود و نیاز به پیش نیاز ندارد.

از آنجایی که این فریم ورک تقریبا نوظهور بوده و به لحاظ کاربردی بسیار وسیع و گسترده است، می توان به جرات گفت که در چند سل آینده توسعه ی بی نظیری خواهد داشت و به تبع آن، آینده ی کاری فلاتر در سطح دنیا بسیار عالی و مطلوب خواهد بود.

در پروژه هایی با مقیاس کوچک نیازی به بلد بودن زبان های نیتیو مانند جاوا، کاتلین و … ندارید اما بهتر است پیش از فراگیری فلاتر، به این زبان ها یک آشنایی نسبی داشته باشید تا آموزش فلاتر برایتان موثرتر و کاربردی تر واقع گردد.

بله پس از اتمام کلاس امکان کاراموزی زیر نظر استادتان مهیا می باشد.