افزونه پنجره پاپ آپ در وردپرس

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. وردپرس
  4. chevron_right
  5. قالب وردپرس
  6. chevron_right
  7. دانلودافزونه های کاربردی وردپرس
  8. chevron_right
  9. افزونه پنجره پاپ آپ در وردپرس

افزونه Popup Maker برای نمایش رویدادها واخبارمهم سایت است. پاپ آپ ها پنجره‌هایی هستند که در سایت وردپرسی شما بصورت شناور ظاهر می‌شوند تا اخبار و رویداد‌های مهم سایت شما را به کاربر نمایش دهند.

در واقع گاهی اوقات پنجره پاپ آپ روش بسیار خوبی هست! به کاربران شما کمک میکنه اخبار و رویداد مهم سایت شما را در ابتدا بازدید و سپس با خبر شوند.  افزونه‌های زیادی را برای ساخت پنجره پاپ آپ وجوددارندکه با یکی  از آنها آشنا شوید. افزونه پاپ آپ یک افزونه کاربردی و محبوب هست که کار با آن خیلی راحت است.

در ابتدا افزونه Popup Maker را دریافت و نصب کنید. پس از فعال سازی افزونه، منوی جدیدی تحت عنوانافزونه Popup Maker در پیشخوان وردپرس نمایان می شود. روی زیرمنو add popup کلیک کنید و اولین پاپ آپ وردپرسی خود را ایجاد کنید.

اکنون یک نام برای پاپ آپ و یک عنوان در نظر بگیرید، سپس، محتوای پنجره را بنویسید و در پایین صفحه در متاباکس popup settings، در تب Triggers روی دکمه add new Triggers کلیک و مشخص کنید پنجره خودکار به صورت اتوماتیک با با کلیک کردن در صفحه اجرا شود. اگر گزینه اتوماتیک اجرا شدن پنجره را انتخاب کنید، پست سر آن باید مشخص کنید چند میلی ثانیه تاخیر در باز شدن پنجره پاپ آپ اتفاق افتد.

سپس، به تب display برید. در این قسمت چندین لینک آبی رنگ موجود است، در اینجا میتونید قالب پنجره پاپ آپ، اندازه، عرض و ارتفاع پنجره، نوع و سرعت انیمیشن و موقعیت پنجره را مشخص کنید. و در آخر در تب close متن دکمه بستن را نوشته و تاخیر دکمه بستن را بر حسب میلی ثانیه تعیین کنید. حال روی دکمه انتشار را لمس کرده و سایت را مجددا اجرا و پنجره پاپ آپ را مشاهده کنید.

ویژگی های افزونه Popup Maker

برای رشد درآمد و لیست ایمیل های خود در سایت وردپرس خود با پنجره های بازشو ، اسلایدها ، بنرها و موارد دیگر ، به کمپین های متمرکز بر تغییر کارایی بپردازید!

Popup Maker the بهترین پلاگین popup است که وردپرس ارائه می دهد. فوق العاده همه کاره و انعطاف پذیر است. آن را خم کنید تا هر نوع پوشه بازشو ، مد یا محتوا را برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید.

با افزونه Popup Maker می توانید پنجره هایی مانند موارد زیر بسازید:

پنجره های انصراف از طریق ایمیل ،
پنجره های ارتقا محتوا ،
پنجره های سرب
پنجره های تجارت الکترونیکی ،
پنجره های فرم تماس با ما ،
اعلامیه های Coronavirus / COVID-19 ،
اعلامیه های کوکی اتحادیه اروپا ،
پنجره های بازشو برای خوش آمدگویی به بازدید کنندگان از ProductHunt (به ویژگی برتر پیشرفته هدفمندی نیاز دارد) ،
پنجره های فروش WooCommerce (به ویژگی برتر WooCommerce نیاز دارد) ،
پنجره های فروش متقابل ووکامرس (به ویژگی برتر ووکامرس نیاز دارد) ،

دانلود افزونه ازمخزن وردپرس

مقالات پیشنهادی کاربران
قالب پزشکی Regina Lite

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست