افزونه ایجاد فرم نظرسنجی در وردپرس

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. وردپرس
  4. chevron_right
  5. قالب وردپرس
  6. chevron_right
  7. دانلودافزونه های کاربردی وردپرس
  8. chevron_right
  9. افزونه ایجاد فرم نظرسنجی در وردپرس

راهنمای کار با افزونه ایجاد فرم نظرسنجی در وردپرس

افزونه ایجاد فرم نظرسنجی در وردپرس افزونه ای است که  به راحتی میتوانید فرم های نظرسنجی متنوعی در نوشته و صفحه ایجاد و در پیشخوان وردپرس خود مدیریت کنید. اکنون میخواهیم بدانیم چطور میتونیم چند تا نظر سنجی بزاریم و کاربران بتوانند بدون ابنکه آنها از دسترس خارج شوند به تک تک آنها جواب دهند. به دو صورت میتونید این کار کنید، یا به طور همزمان چندین فرم را اجرا کنید یا زمانبندی تعیین کنید که هریک پس از دیگری اجرا شوند.

در اولین گام، افزونه را دریافت و نصب کنید، پس از فعال سازی افزونه منو جدیدی به نام YOP Poll در پیشخوان وردپرس ایجاد میشود. اکنون باید اولین فرم نظر سنجی را در سایت وردپرسی خود ایجاد کنید.

روی دکمه add new کلیک کنید. در این قسمت پنج تب وجود دارد که یک به یک وارد مرحله بعد می شویم. در تب اول، سوال و پاسخ های مورد نظرتان را بنویسید. همچنین می توانید یکی از پاسخ ها را به عنوان پاسخ پیش فرض درنظر بگیرید. سپس در بخش Question Options تعیین کنید که کاربر چندین گزینه را انتخاب کند یا تنها یک گزینه و نمایش پاسخ و نتایج به صورت عمودی، افقی و یا جدول باشد.

در سومین تب، تاریخ شروع و حتی پایان نظرسنجی را مشخص کنید. گزینه های بسیاری همانند زمان نمایش نتایج ، انتخاب سطح دسترسی نمایش نتایج، تغییر دکمه های رای نظر سنجی و غیره وجود دارد که خیلی ساده است و با کمی وقت میتوان تمام آنها را بررسی کرد و به مرحله بعد رفت. در مرحله آخر روی دکمه ذخیره کلیک کنید و یک شورتکد به شما نشان داده می شود، آن را کپی و در صفحه و نوشته دلخواه خود جایگذاری و کنید.

به همین راحتی فرم های دلخواه خود را ایجاد و در سایت ارائه دادید و کاربران شما میتوانند پاسخ های خودشان را داده و نتیجه را مشاهده نمایند. به علاوه، میتون در بخش ابزارک ها نیز فرم نظرسنجی های که ایجاد کردید را به نمایش بگذارید.

دانلود افزونه ازمخزن وردپرس

مقالات پیشنهادی کاربران
چگونه خطای 504 را در وردپرس از بین ببریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست