بک لینک GOV چیست؟

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. advertising
  4. chevron_right
  5. بک لینک GOV چیست؟

شما برای اینکه سایت خودتون را بهینه سازی کنید و هرروز بیشتر از روزهای قبل آمار بازدید کنندگان سایت خود را بالا ببریدباید از بک لینک ها استفاده کنید . که به اختصار بک لینک یعنی قرار دادن لینک سایت شما در سایت های دیگر است که با این کار آمار بازدید کنندگان سایت شما هر روز بیشتر از قبل می شود.

در صورتی که قصد بهبود رتبه وب سایت خود در موتورهای جستجو را دارید یکی از راه های آن بک لینک سازی (قرار دادن لینک وب سایت در سایت های دیگر) می باشد. بک لینک سازی یکی از راه های سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد که در صورتی که به درستی انجام گردد باعث افزایش بسیار رتبه وب سایت در موتورهای جستجو می گردد.

بک لینکGOV چیست؟

دامنه GOV جهت سازمان ها و ارگان های دولتی استفاده می شود و ثبت این دامنه فقط برای سازمان ها و ارگان های دولتی امکان پذیر خواهد بود.

GOV مخفف کلمه Government به معنی دولت یا دولتی هست که برای سایت های دولتی کشور ها استفاده می شود.

حتما  براتون سوال بشه چه ارتباطی با سئو و یا بک لینک GOV داره!

همان طور که قبلا گفتیم در الگوریتمهای جدید گوگل ,خرید بک لینک برابر با پنالتی شدن سایت است.  البته اگر تخصص این کار را در الگوریتمهای جدید نداشته باشید وگرنه لینک سازی هنوز یکی از فاکتورهای افزایش رتبه بندی سایت میباشد.  بعد از الگوریتم جدید,گوگل اعلام کرد گرفتن لینک از سایتهای GOV برایش بسیار اهمیت دارد چرا؟

چون که این سایتها ارائه اطلاعات و به اشتراک گذاری بالا یی دارند و به راحتی نمیشه از این نوع سایتها لینکی دریافت کرد. پس سعی کنید مطالب خوب و خصوصی و پر محتوا بنویسید تا این نوع سایتها شما را لینک کنند و لینک رایگان و ارزشمند دریافت کنید. گرفتن لینک از سایتهای EDU  و GOV باعث افزایش رتبه سایت در گوگل و گرفتن رنک خوب برای سایت است. کوتاه و ساده نوشتم امیدوارم استفاده کنید.

با سایت تبلیغات اصفهان در ارتباط باشید.

 

مقالات پیشنهادی کاربران
معرفی تگ های کاربردی HTML

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست