پیش بینی آب و هوا با پوستر هوشمند the Weather Poster

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. علمی
  4. chevron_right
  5. پیش بینی آب و هوا با پوستر هوشمند the Weather Poster

نمایشگرهای هوشمند برای خونه چیز جدیدی محسوب نمیشن، اما جدیدا پروژه کیک استارتر جدیدی با ترکیب هنر و فناوری های هوشمند یک پوستر جذابو خلق کرده که پیش بینی آب و هوا رو به شما نشاون میده.

پیش بینی آب و هوا با پوستر هوشمند the Weather Poster

در واقع هدف اصلی این طرح اینه که زمانی که اونو به دیوار آویزان می‌کنین، مثل این نباشه که یک گجت هوشمند الکترونیکی روی دیوار نصب کردین و درست انگار که یک پوستر چاپی ساده توی اتاقتون هست.

پیش بینی آب و هوا با پوستر هوشمند the Weather Poster

همون‌طور که از اسم محصول مشخصه، کارایی اون تنها به یک مورد خلاصه میشه و اونم نشون دادن پیش بینی آب و هوا برای ساعت‌های مختلف روز جاریه.

در واقع انتظار اینو نداشته باشین که دمای دقیق به همراه انیمیشن‌های خاصی برای شما نمایش داده بشه، بلکه بر روی این پوستر هوشمند آیکون‌های آب و هوا مثل بارون، ابر و خورشید برای ساعت‌های ۸ صبح، ۱۲ ظهر، ۴ و ۸ بعد از ظهر برای همون روز وجود داره.

صفحه این پوستر در واقع یک پوستر کاغذی معمولی چاپ شدس که از جوهر حساس به گرما برای روشن کردن آیکون‌های آب و هوا استفاده می‌کنه.

مقالات پیشنهادی کاربران
ناسا یک حقیقیت شگفت انگیز

اطلاعات اون از طریق اینترنت دریافت میشه که این وسیله رو به یک ترکیب جذاب از دنیای آنالوگ و تکنولوژی‌های دیجیتال تبدیل می‌کنه.

نواقص این پوستر پیش بینی آب و هوا

  • اولین مشکل اینه که محصول the Weather Poster برای خریداران ابتدایی با قیمت ۱۳۴ دلار به فروش می‌رسه که قیمت بالایی برای یک دیوایس پیش بینی آب و هوا با چنین قابلیت‌های محدودی محسوب میشه.
  •  این اولین محصولیه که از یک شرکت کوچک و جدید قراره به طور عمومی عرضه بشه و به همین دلیل تعیین تاریخ جولای ۲۰۱۹ برای آغاز تحویل اونن به خریداران، یکم جاه‌ طلبانه به نظر می‌رسه.
  • نقص بزرگ بعدی اینه که با این پوستر دیواری هوشمند فقط ۲ سال پیش بینی آب و هوا را به طور رایگان دریافت میکنین و بعد اون شما لازمه که سالانه هفت و نیم دلار بدین تا اطلاعات به‌روز‌رسانی بشن.

البته این قیمت زیادی برای یک سال محسوب نمیشه، ولی  سرویس‌های رایگان متعددی برای پیش بینی آب و هوا وجود داره، پرداخت چنین قیمتی ممکنه قابل قبول نباشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست