بهترین ابزارهای آنلاین تجزیه و تحلیل سایت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دنیای طراحی سایت
  4. chevron_right
  5. بهترین ابزارهای آنلاین تجزیه و تحلیل سایت

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین  ابزارهای تجزیه و تحلیل سایت بپردازیم. برای کمک به شما در تلاش برای به حداکثر رساندن تلاش های بازاریابی آنلاین خود، ما چند ابزار برتر بازاریابی اینترنتی را گرد هم آورده ایم. ابزار برتر ما هر چیزی را از تجزیه و تحلیل به اتوماسیون بازاریابی پوشش می دهد و مطمئنا زمان صرفه جویی کرده و بهره وری خود را افزایش می دهد در حالی که به شما کمک می کند کسب و کارتان را افزایش دهید و با مشتریان ارتباط برقرار کنید. برای ساده کردن جستجو، ما چند ابزار برتر بازاریابی اینترنتی را طبقه بندی کرده ایم

چندین ابزار شگفت انگیز برای تجزیه و تحلیل سایت

1. تخم مرغ دیوانه

تجزیه و تحلیل سایت-Crazy-Egg-min

تخم مرغ دیوانه یک ابزار است که به شما کمک می کند تجزیه و تحلیل وب سایت خود را تجسم کنید. با تخم مرغ دیوانه، شما ایده بهتر از نحوه بهینه سازی سایت خود و بهبود تجربه وب سایت خود را برای بازدید کنندگان. شما همچنین می توانید مشتریان بیشتری از ترافیک موجود خود دریافت کنید، تغییرات را آزمایش کنید، دقیقا بدانید چه کار می کنید و چه چیزی با این ابزار بازاریابی آنلاین نیست.

2. ابزار تجزیه و تحلیل سایت improvely

تجزیه و تحلیل سایت-improvely

به خوبی ابزار برای ردیابی و بهبود مبارزات بازاریابی خود را در حالی که حذف کلاهبرداری کلیک PPC است. شما می توانید تلاش های بازاریابی آنلاین خود را آزمایش کنید و بهینه سازی کنید در حالی که اعتماد به سیستم های نظارت بهتر را برای بررسی هر کلیک برای فعالیت مشکوک و به شما هشدار از احتمال بالقوه تقلب فورا، بنابراین شما می توانید از بودجه خود را محافظت می کند.

3. letInspectlet

تجزیه و تحلیل سایت-Inspectlet

letInspectlet به شما توانایی تجزیه و تحلیل رفتار کاربر را بلافاصله از طریق نقشه حرارتی ردیابی چشم، ضبط صفحه نمایش و تجزیه و تحلیل تعاملی کاربر به شما تجزیه و تحلیل می کند. شما می توانید حدس زده از آنچه بازدید کنندگان شما می خواهید و چرا هنگام استفاده از Inspectlet.

4. ابزار تجزیه و تحلیل سایت Megalytic

تجزیه و تحلیل سایت-Megalytic

Megalytic ارائه تحلیل حرفه ای وب تجزیه و تحلیل گزارش در یک روش ساده است. بازاریابان، صاحبان کسب و کارها و آژانس های دیجیتال به Megalytic مراجعه می کنند تا گزارشات تحلیلی بهتر و دقیق تر ارائه دهند که در زمان مناسب داده های مناسب را به افراد مناسب ارسال کنند.

5. بهینه سازی

تجزیه و تحلیل سایت-Optimizely


بهینه سازی راه حل آزمایش و شخصی سازی در وب سایت ها، برنامه های تلفن همراه و دستگاه های متصل است. شما می توانید در بهترین موقعیت برای ارائه بهترین تجارب مشتری در زمانی که شما می توانید در همه جا با Optimizely تجربه کنید.

6. SEMrush

تجزیه و تحلیل سایت-SEMrushسمراش یکی از بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل سایت می باشد. SEMrush ابزاری برای تجزیه و تحلیل و داده است که متخصصان بازاریابی دیجیتال نیاز دارند. پس از درک بهتر در استراتژی رقبای خود، با استفاده از گزارشهای تحلیل و ابزارهایی که در SEMrush موجود است، شما می توانید محتوای استراتژی ایده آل و استراتژی های تبلیغاتی خود را توسعه دهید.

7. Sumo

تجزیه و تحلیل سایت-Sumo

Sumo ابزار برتر برای افزایش ترافیک سایت شما، ثبت نام و اشتراک است، بنابراین شما می توانید کسب و کار خود را رشد دهید. مجموعه ابزار Sumo شما را قادر می سازد تا پایه مشتری خود را بسازید و موفقیت ها را در طول مسیر پیگیری کنید؛ همچنین در کمتر از یک دقیقه شما را خاموش می کند زیرا به برنامه نویسی صفر نیاز دارد و به شما اجازه می دهد به طور مستقیم در وب سایت خود ایجاد کنید.

8. ابزار تجزیه و تحلیل سایت Followerwonk

تجزیه و تحلیل سایت-Followerwonk

Followerwonk، بخشی از خانواده Moz، یک ابزار برای کاوش و رشد نمودار اجتماعی شما است. از تجزیه و تحلیل توییتر برای پیدا کردن، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی برای رشد اجتماعی استفاده کنید. با Followerwonk، شما تاثیر گذار، ساخت و مشارکت یک جامعه، و بهینه سازی نمایه اجتماعی خود برای رشد نام تجاری خود را.

9. ابزار تجزیه و تحلیل سایت Ahrefs

تجزیه و تحلیل سایت-Ahrefs

یکی از بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل سایت این ابزار می باشد. Ahrefs ابزارهای جستجوگر قدرتمند با حجم بالا است که توسط متخصصان جستجوگرها و بازاریابی در سراسر جهان مورد اعتماد است. این ابزار بازاریابی آنلاین آنلاین به شما کمک می کند تا ترافیک جستجو و رقابت های تحقیقاتی خود را افزایش دهید تا بتوانید به طور دقیق آنچه را که شما باید انجام دهید برای تعیین آنها بالاتر تعیین کنید. با استفاده از ابزارهای جدید و ویژگی های اضافه شده در هر هفته، آرهف یک ابزار قوی برای همه چیز از جمله تجزیه و تحلیل رقابتی و نظارت بر وب است.

10. ابزار تجزیه و تحلیل سایت ماز

تجزیه و تحلیل سایت-Moz

Moz نرم افزار و منابع را ارائه می دهد تا به شما در استفاده از قدرت SEO کمک می کند تا مشتریان خود را به وب سایت یا فروشگاه سایت خود هدایت کنید. محصولات جستجوگر Moz عبارتند از Moz Pro و Moz Local؛ هر دو ابزار به شما کمک می کند رتبه بندی جستجو را بهبود بخشیده، ترافیک را هدایت کنید و مشتریان را دریافت کنید.
مقالات پیشنهادی کاربران
استخراج بیت کوین | آموزش استخراج بیت کوین با لپ تاپ و کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست