اولین تلویزیون 43 اینچی عمودی سامسونگ

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. علمی
  4. chevron_right
  5. اولین تلویزیون 43 اینچی عمودی سامسونگ

سامسونگ از اولین تلویزیون عمودی 43 اینچی خود رونمایی کرد.

این تلویزیون بین جهت گیری افقی و عمودی چرخش می یابد.

نسل آینده ی ویدئو ها عمودی است.

اولین پلتفرمی که ویدئوهای عمودی رو بین مردم جا انداخت اینستاگرام بود و در ادامه با توجه به همین سیاست استری و igtv اومد.

تلویزیون عمودی سامسونگ

با تایید اینکه بیشتر محتوای تلفن همراه عمودی است، سامسونگ می گوید Sero طراحی شده است تا جوانان را تشویق کند تا بیشتر از مواد هوشمند خود را به تلویزیون بفرستند و اجازه دهند که عمودی باشند.

به نظر می رسد سامسونگ با استفاده از بلندگوهای 4.1 کاناله، 60 وات همراه با یک صندلی دریایی یکپارچه و طراحی عقب مینیمالیستی امیدوار باشد که این تلویزیون به عنوان یک مرکز پخش موسیقی و یک قطعه زیبایی از مبلمان عمل کند.

وقتی که آن را به عنوان یک تلویزیون معمولی یا بزرگتر تلفن استفاده نمی شود، Sero همچنین می تواند به عنوان یک قاب عکس دیجیتال عظیم یا یک ویژوالایزر موسیقی و همچنین دستیار صوتی Bixby سامسونگ نیز در دست باشد. سامسونگ قصد دارد Sero را در بازار اصلی کره جنوبی در اواخر ماه مه برای فروش 1.89 میلیون KRW (حدود 1600 دلار) عرضه کند.

مقالات پیشنهادی کاربران
هوش مصنوعی جدید برای پیش بینی آینده

Sero زمینی عجیب و غریب را بین یک مفهوم و یک محصول واقعی اشغال می کند. سامسونگ با باز کردن یک فروشگاه پاپ آپ در سئول امروز و نمایش Sero همراه با خطوط Serif و Frame TV موجود خود، سامسونگ به مجموعه تلویزیونی سبک زندگی خود اضافه می کند. این یک قیمت و تاریخ انتشار در Sero است. اما این شرکت همچنین این تلویزیون جدید را یک مفهوم می نامد و تلاش هایش مطمئنا شامل نظارت دقیق بازخورد مصرف کنندگان به کلیه شرایط است.

چالش های تلویزیون 43 اینچی عمودی سامسونگ

مورد استفاده برای Sero، فراتر از آن از منظر تلویزیون چشم انداز به طور منظم، به ویژه با قیمت نسبتا بالا محدود است.

“محتوای زیادی از قبیل YouTube در حال حاضر در حالت افقی است.

“این است که می گویند تلویزیون در ابتدا در کره جنوبی، که یک بازار با استفاده از تلفن های همراه بسیار بالا است، راه اندازی می شود، بنابراین موفقیت های احتمالی بسیار زودرس می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست