تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تیزر تبلیغاتی تکنیکی می باشد که در دنیای امروز صاحبان کسب و کارها از آن برای معرفی کالا و یا محصول یا … خود استفاده می کنند . تیزر به گونه ای می باشد که در آن مخاطب در غاز متوجه نمی گردد که قراره در آن چه اتفاقی بیفتد و حس کنجکاوی او برانگیخته خواهد شد ، در اصل با اینکار مقدار درگیری مخاطب با تیزر افزایش پیدا می یابد و در آخر هنگامی متوجه موضوع می شود که به علت حس حل نوعی معما ، تاثیر تیزر در فکرش تا مدت ها خواهد توانست پایدار باشد . در اینصورت اگر یک تیزر به گونه خلاقانه ایجاد گردد خواهد توانست تاثیرگزاری بسیاری بر مخاطب بگذارد .

تیزر تبلیغاتی در اصفهان
تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تیزر فیلم چیست ؟

تیزرها فیلم های کوتاهی هستند که شامل کلیپ هایی از عجیب ترین قسمت های یک فیلم هستند که هنوز در معرض نمایش قرار نگرفته اند . این فیلم حاوی جزئیاتی از فیلم است که جذاب ترین قسمت های آن را برجسته می کند . دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، تیزرها با حداقل گفتگو و کلیپ های اکشن از فیلم ، بدون اینکه محتوای زیادی در فیلم ارائه دهند ، بیننده را تحریک می کنند .

آنها اغلب قبل از تریلرها منتشر می شوند و در ساختن انتظار از مخاطب به خوبی استفاده می کنند . در گذشته در تیزرها درست قبل از شروع فیلم ها تقریباً در مدت یک هفته نمایش داده می شدند . امروزه تیزرها حتی ماه ها یا سال ها قبل از اعلام تاریخ رسمی انتشار منتشر می شوند .

تفاوت بین تیزر و تریلر

یک تریلر پیش نمایشی است که به عنوان یک تبلیغ از فیلمی که هنوز در سینماها آماده نمایش نیست ، نمایش داده می شود . تریلرها در گذشته غالباً در پایان فیلم ها در سینماها نمایش داده می شدند. اما این کار مؤثر نبود زیرا مخاطب بلافاصله پس از پایان فیلم سینما را ترک می کرد .

امروز تریلرها را در ابتدای فیلم ها پیدا خواهید کرد . یک تیزر از یک تریلر کوتاه تر است که برای تبلیغ یک فیلم آینده ، با ایجاد انتظار و علاقه مخاطبان تماشا می شود . دانش آموزان بسیار کوتاه هستند و ممکن است اطلاعات زیادی درباره محتوای فیلم نداشته باشند . اما هر دو برای تبلیغ و ایجاد آگاهی از یک فیلم آینده مورد استفاده قرار می گیرند .

تیزر تبلیغاتی در اصفهان

انواع تیزرهای تبلیغاتی

 • ساخت تیزر ویژه معرفی محصولات
 • ساخت تیزر موشن گرافیک
 • تیزر مجتمع های تفریحی توریستی ورزشی و آژانس های مسافرتی و هتل ها
 • موشن گرافیک بازی با شخصیت های کارتونی و خلاقیت در تصویر
 • تیزر سازمان های خدماتی و ادارات و کارگزاری ها و بانک و بیمه و بورس
 • تیزر تبلیغاتی ویژه فروشگاه ها و مراکز تجاری و اداری در اصفهان
 • ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشنی
 • ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان
 • ساخت تیزر تبلیغاتی رئال
 • تولید تیزر مجتمع های صنعتی و کارخانجات بزرگ و کوچک استان اصفهان
 • تیزر برای تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام و تلویزیون شهری در اصفهان
تیزر تبلیغاتی در اصفهان

ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

تیزر تبلیغاتی به علت ماهیت آن اگر به گونه خلاقانه ساخته شود ، یکی از برترین روش ها برای ارتباط با مشتری و برانگیختن و تشویق او به خرید و یا استفاده از خدمات کسب و کار ها است . تیزرهای تبلیغاتی زیرمجموعه تبلیغات رسانه ای می باشند . البته نمونه های دیگری نیز از محتواهای تصویری تبلیغاتی وجود دارند که اغلب در رده فیلم ها و کلیپ های تبلیغاتی قرار می گیرند و با تیزرهای تبلیغاتی متفاوت می باشند .

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

۱- ارسال درخواست

اول باید درخواست خود را به واحد ساخت تیزر تبلیغاتی ارسال نمایید . برای این کار می توانید درخواستتان را به وسیله ی ایمیل و یا شماره تلفن های شرکت به کارشناسان مربوطه در شرکت تبلیغات اصفهان برسانید .

۲- بررسی و پیشنهادات

کارشناسان بخش ساخت تیزر شرکت تبلیغات اصفهان با توجه به نوع شغل شما بهترین پیشنهادات را در زمینه ساخت و طراحی تیزر تبلیغاتی به شما می دهند .

۳- نتیجه گیری و تخمین هزینه و زمان لازم

در آخر بعد از نهایی سازی و انجام توافقات اولیه ، قرارداد ساخت تیزر تبلیغاتی با کارفرما بسته می شود و کار ساخت تیزر با توجه به نوع تیزر ، قیمت گذاری و زمان بندی لازم صورت می گیرد .

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

در عصر حاضر بازارها به شدت رقابتی می باشند و موفقیت یک برند و کسب و کار به تاثیرگذاری محصولات و خدماتش بر روی مخاطب ، بستگی دارد . یکی از موارد مهم در تاثیرگذاری ، آشنایی مخاطب و جذب آن از راه معرفی ویژگی های اصلی محصول و خدمات می باشد . این نکات از فیلترهایی که مخاطب برای کالا و خدمات در نظر دارد عبور کرده و چگونگی معرفی آن نیازمند تجربه و دانش در این مورد است ، لذا شرکت تبلیغات اصفهان ، از جمله شرکت های سازنده تیزر تبلیغاتی می باشد که از راه ساخت یک مدل ذهنی مناسب برای مخاطب ، نکات کلیدی محصول را به نمایش می گذارد .

تیزر تبلیغاتی در اصفهان

خدمات شرکت تبلیغات اصفهان در زمینه ساخت تیزر

ساخت تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان برای سالن زیبایی ، در معرفی شغل و کسب و کار شما تاثیر بسیاری دارد .

ساخت تیزر نمایشگاهی

اگر تصمیم برپایی غرفه ای در نمایشگاه و یا معرفی محصول خود در نمایشگاهی را دارید ، بهتر می باشد با ساخت تیزر نمایشگاهی ، برای کالا و خدات خود ، اشخاص بیشتری را برای دیدن و خرید کالای خود ، تشویق نمایید .

 ساخت تیزر تبلیغاتی رستوران

برای سفارش ساخت کلیپ تبلیغاتی و طراحی تیزر و فیلم تبلیغاتی برای معرفی رستوران خود ، شک نکنید . شما خواهید توانست با ساخت و طراحی تیزر تبلیغاتی در اصفهان ، دامنه مشتریان خود را افزایش دهید .

ساخت تیزر فوتبالی

طراحی و ساخت تیزر فوتبالی و ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای برای مسابقات ورزشی دارای موارد مهمی می باشد که در صورت رعایت آن ها می توان بهترین نتیجه ممکن را گرفت .

ساخت تیزر تبلیغاتی کنسرت

فیلم تبلیغاتی و کلیپ تبلیغاتی دامنه گسترده ای را دارا می باشد و ساخت وطراحی تیزر کنسرت برای معرفی برنامه کنسرتتان از مهمترین آن ها می باشد . اعلام برنامه کنسرت شما با سفارش ساخت کلیپ تبلیغاتی ، کامل می گردد و مخاطبین شما با دیدن یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای خیلی بیشتر برای شرکت در برنامه کنسرتتان تشویق می گردند .

تیزر تبلیغاتی در اصفهان

مزایای تیزر تبلیغاتی در اصفهان

شما خواهید توانست در تیزر تبلیغاتی از لوگوی حرفه ای خود استفاده نمایید و به این گونه به دفعات در معرض دید مخاطب قرار بگیرید و این به برند شدن شما نیز بسیار کمک می نماید .

یک تیزر تبلیغاتی عالی را در ذهن مخاطب ماندگار می نماید بر اساس علم روانشناسی مقدار ماندگاری عکس ها نسبت به کلمات در حافظه انسان بسیار زیادتر است و اغلب اشخاص برای به خاطرسپاری مفاهیم از تصویرسازی استفاده می نمایند.

از تیزر تبلیغاتی در اصفهان در کجاها می توان استفاده کرد ؟

پخش در مانیتورهای بزرگ شهری

در نمایشگاه های مختلف کالاها یا محصولات که در طول سال برگزار می گردند.

استفاده از تیزر تبلیغاتی در طراحی سایت

پخش در سالن های انتظار و استراحت

در جلسات ارائه گزارش های مختلف سازمانی

در سینماها و سالن های تئاتر

در همایش ها و کنفرانس ها

پخش در رسانه های تصویری عمومی و خصوصی

پخش در شبکه های اجتماعی

پخش در جلسات مختلف گزارش دهی برون سازمانی

سوالات متداول

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان چقدر است ؟

تعرقه یک تیزر تبلیغاتی بر اساس موارد مختلفی تعیین می گردد ، قیمت گذاری شده و فرآیندهای مربوط به آن در جلسه ای حضوری مورد بررسی و اظهارنظر قرار می گیرد . البته این را می بایست در نظر بگیرید که ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان برای کارهای رئال ، انیمیشن و تلفیقی متفاوت است و بستگی به نوع تیزر درخواستی متفاوت می باشد .

تیزر تبلیغاتی رئال چیست ؟

به گونه ای از تبلیغات می گویند که همه ی جلوه های آن واقعی است. این دسته از تبلیغات دارای یک فضای کاملا واقعی می باشند و مثل یک فیلم کوتاه دارای داستان و فیلم نامه هستند که این داستان القا کننده ی یک پیام به مخاطب است که می تواند تحریک کننده ی کاربر به خرید یک کالا و یا محصول باشد .

تیزر تبلیغاتی انیمیشن یا رئال ؟

شرکت تبلیغات اصفهان بر اساس تجربیات گذشته ، پیشنهاد می نماید که نسبت به جذابیت بصری مخاطبان بهتر می باشد از تیزر تلفیقی (انیمیشن و رئال) استفاده کنید . در این نوع تیزر در اصفهان یکنواختی انیمیشن و رئال وجود نخواهد داشت و بیننده را با صحنه های تلفیقی جذابی روبرو می نماید .

۱۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • Avatar
  احسان گودرزی
  ژوئن ۲۷, ۲۰۲۰ ۴:۱۳ ب.ظ

  سلام ببخشید تحویل سفارش و خروجی نهایی چقدر زمان می برد؟

  پاسخ
  • سلام زمان تحویل سفارش به عوامل مختلفی بستگی دارد برای پاسخ به این سوال باید بگویم به طور کلی می تواند از ۱ الی ۴ هفته تحویل سفارش زمان ببرد.

   پاسخ
 • تیزرهای تبلیغاتی در کجاها استفاده می‌شود؟

  پاسخ
  • سلام موارد استفاده از فیلم و تیزرهای تبلیغاتی بسیار زیاد میباشد از جمله مهم ترین ها را می‌توان در نمایشگاه‌ها برای معرفی محصول، کنفرانس‌ها و سمینارها، در سالن‌های انتظار و استراحت سازمان، در رسانه‌های تصویری عمومی و تخصصی جهت تبلیغات، استفاده به عنوان کاتالوگ‌های الکترونیکی، ارائه و معرفی یک یا چند محصول نام برد.

   پاسخ
 • سلام تیزر خصوصی هم تولید میکنید؟
  تیزر درون سازمانی.

  پاسخ
  • با سلام تیزر مربوطه باید بررسی شود و اگر مشکلی نداشته باشد توسط تیم انجام میشود برای اطلاع بیشتر با شماره تماس های داخل سایت تماس حاصل کرده و نوع تیزر خود را اعلام کنید تا شما را راهنمایی کنیم. با تشکر

   پاسخ
 • تیزر تبلیغاتی ها ساخته شده در تلویزیون هم امکان پخش دارد؟

  پاسخ
 • یک تیزر تبلیغاتی مناسب حدودا چند دقیقه است و بر چه اساسی قیمت گذاری میشود؟

  پاسخ
  • سلام
   این بستگی به نوع تیزر و نوع فعالیت دارد اما میانگین حدود ۳۰ ثانیه و جذاب میباشد که مخاطب هدف خسته نشود.
   و بر اساس میزان کار انجام شده برای تیزر قیمت گذاری میشود.

   پاسخ
 • کیفیت فیلمبرداری و تجهیزات ساخت فیلم تبلیغاتی شما در چه حد میباشد؟ اگر ممکن است نام دستگاه ها را نام ببرید.

  پاسخ
  • سلام
   تجهیزات ما مطابق با آخرین تکنولوژی های روز هستند و تصاویر گرفته شده با بالاترین کیفیت ممکن خواهد بود .

   پاسخ
 • سلام ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن بهتر است یا رئال؟

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست