رنگهای مناسب برای پوشش زمستان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. سلامت خانواده
  4. chevron_right
  5. رنگهای مناسب برای پوشش زمستان

رنگهای مناسب برای پوشش زمستان

رنگ لباس یکی از فاکتورهای مهم در جذب و نگهداری گرما در زمستان و یا دفع گرما در تابستان و همچنین خوش پوشی است و هر فصل رنگ مخصوص به خود را دارد ،که دانستن آن برای بانوان  و آقایان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

خوش پوشی و زیبا به نظر آمدن برای اغلب افراد بخصوص خانم‌ها مهم است و آن‌ها همواره به دنبال راهی هستند تا زیبا‌تر و خوش پوش‌تر به چشم بیایند.

شرایط جوی مخصوص به هرفصل سبب شده است تا یکسری از رنگ‌ها بیشتر مورد استفاده قرار گیرند ،که سبب می‌شوند شما زیبا و خوش پوش‌تر به چشم بیاید و هم شما را از سرمای زمستان و گرمای تابستان محفوظ دارد.

توصیه می گردد در زمستان بیشتر از رنگهای تیره مثل قهوه ای، قرمز، خاکستری، سرمه ای و مشکی استفاده نمایید و در تابستان بیشتر از رنگهای روشن مثل: سفید، آبی اسمانی و غیره استفاده نمایید.

در فصل زمستان رنگ‌های مشکی و خاکستری بیش از رنگ‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند و این رنگ‌ها را تمام افراد با انواع رنگ پوست می‌توانند استفاده کنند، زیرا این رنگها گرما را به خود جذب می کنند و به وجود ما گرما می بخشند.

رنگ خردلی از دیگر پوشش های مناسب زمستان می باشد که علاوه بر حفظ گرما، شما را  آرامش بخش می کند.

رنگ خردلی گرم است و آرامش خوبی را از خود ساطع می‌کند اگر به دنبال این هستید که بر روی دیگران تاثیر گذار باشید این رنگ را در پوشش خود به کار ببرید.

  • افراد با رنگ پوست روشن، از رنگ بنفش استفاده کنند‌ .
  • به افرادی که مو و پوست روشن دارند، توصیه می‌شود تا از رنگ بنفش استفاده کنند. این رنگ سبب آن می‌شود تا خوش پوش‌تر و زیبا‌تر به نظر برسید.

 

  • به افرادی که پوستی روشن دارند، توصیه می‌شود تا از رنگ قرمز استفاده کنند. ترکیب رنگ قرمز به همراه پوست روشن بسیار زیبا است، البته به افرادی هم که پوست تیره دارند توصیه می‌شود تا از قرمز تیره استفاده کنند.

رنگ‌های پر رنگ و گرم

 

مقالات پیشنهادی کاربران
مضرات چیپس های سیب زمینی آماده

قهوه‌ای برای زمستان بسیار مناسب است و گرمای خود را به شما هم منتقل می‌کند درفصل سرما از این رنگ استفاده بسیار داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست