آموزش برنامه نویسی در اصفهان

تحقیقات از روانشناسی آموزشی نشان می دهد که تدریس و یادگیری فعالیت ها موضوعی هستند. یادگیری و آموزش برنامه نویسی در اصفهان مجموعه ای از چالش ها و تکنیک های متفاوت از یادگیری فیزیک یا یادگیری خواندن و نوشتن دارد . برنامه نویسی یک رشته جوانتر از ریاضیات ، فیزیک یا زیست شناسی است .

عوامل موثر بر آموزش برنامه نویسی در اصفهان

گزدیال (یکی از مشهورترین برنامه نویسان دنیا) به این عقیده اشاره دارد که برخی از افراد برنامه نویس به دنیا می آیند و برخی دیگر به به هیچ عنوان این توانایی را ندارند. این اغلب با نگاهی به توزیع نمرات دانشگاه که معمولاً به صورت دوقطبی انجام می شود “تأیید می شود”. اولین و مهمترین نکته این است که این دیدگاه اشتباه است.

آموزش برنامه نویسی در اصفهان

قدرتمندترین شاهد برای این امر پتیتساس و همكارانش هستند. آن ها توزیع کلاس را در دوره های مقدماتی برنامه نویسی در یک دانشگاه بزرگ بررسی کردند و دریافتند که تنها 5.8٪ در واقع چند حالته هستند. با تحقیقات بیشتر  آن ها دریافتند كه دانشكده علوم رایانه اگر تصور می كنند كه این نمرات از كلاس برنامه نویسی ناشی می شود، توزیعاتی را به عنوان دو كودك مشاهده می كنند تا اینكه آنها معتقد باشند كه این نمرات از نوعی دیگر از كلاس ها آمده است و آن دانشكده ها حتی بیشتر از این هم دیدن می كنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش برنامه نویسی در اصفهان و آموزش وردپرس در اصفهان و هم چنین قیمت آنها می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بیشتر شما را راهنمایی کنید .

هم چنین می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کنید و از راهنمایی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید .

تدریس خصوصی برنامه نویسی اصفهان

تدریس یک به یک و خصوصی شاید ایده آل ترین شکل تدریس باشد و همه توجه معلم را می توان روی یک دانش آموز متمرکز کرد و آنها می توانند تدریس خود را به طور کامل برای آن شخص تنظیم کنند و متناسب با بازخورد ها و ویژگی های فردی بر اساس گفتگوی دو طرفه با آن ها با این وجود ، در حالات واقع گرایانه ، یک معلم معمولاً باید به طور همزمان برای چندین ، ​​ده ها یا حتی صدها دانش آموز تدریس کند.

بهترین روشی که تاکنون برای کلاس های در مقیاس بزرگتر ایجاد شده است ، آموزش همتا نامیده می شود. در ابتدا توسط اریک مازور در دانشگاه هاروارد ایجاد شده است، در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله برنامه نویسی ، به طور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است. به صورت ساده، آموزش همسالان در چندین مرحله ادامه می یابد :

1- مربی مقدمه مختصری از موضوع را به شاگردان می دهد.

2- سپس مربی یک سؤال چند گزینه ای را به شاگردان می دهد که به جای یادآوری واقعی، سوالات غلط را جستجو می کنند. سوال چند گزینه ای باید به خوبی طراحی شود. هیچ سؤالی وجود ندارد که یک سؤال بی اهمیت بپرسید که همه دانش آموزان پاسخ های غلط و بی معنی ای را دریافت کنند که هیچ دانشجویی آن را انتخاب نکند. سؤالات ایده آل سؤالاتی است که برای آنها 60٪ فراگیران بار اول می توانند جواب صحیح را بدست آورند و سؤالاتی که در آن هر پاسخ اشتباه با تصوری غلط که باعث می شود آن باشد مطابقت دارد.

3- سپس فراگیران به صورت جداگانه به جواب سوال رأی می دهند، بنابراین پیش بینی اولیه خود را رسمی می کنند.

4- در مرحله بعد  به شاگردان برنامه نویسی در اصفهان چند دقیقه فرصت داده می شود تا در گروه های كوچك (به طور معمول 2-4 دانش آموز) در مورد آن پاسخ ها با یکدیگر صحبت كنند و سپس دوباره جمع كنند و دوباره جواب دهند.

5- سپس مربی می تواند در مورد آخرین پاسخ ها عمل کند. اگر همه زبان آموزان برنامه نویسی در اصفهان پاسخ صحیحی داشته باشند، مربی می تواند حرکت کند. اگر برخی از پاسخ های اشتباه پس از بحث گروهی محبوب باقی بمانند ، مربی می تواند آن تصورات غلط خاص را مستقیماً برطرف کند یا در یک بحث در سطح کلاس شرکت کند.

دستورالعمل همسالان در واقع روشی برای ارائه مشاوره یک به یک و خصوصی به روش مقیاس پذیر است . بحث گروهی به طور قابل توجهی درک دانش آموزان را بهبود می بخشد زیرا آن ها را مجبور می کند تا تفکر خود را روشن کنند که می تواند برای رفع شکاف در استدلال کافی باشد.

آموزش برنامه نویسی در اصفهان

آموزش برنامه نویسی پایتون در اصفهان

پایتون یک زبان برنامه نویسی شی گرا و سطح بالا با تفسیر آسان با نحوی خوانا است. پایتون برای نمونه سازی و کارهای سفارشی ایده آل است و به طور گسترده در محاسبات علمی، توسعه وب و اتوماسیون استفاده می شود. به عنوان یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، زبان برنامه نویسی پایتون از بسیاری از دانشنامه های کامپیوتر و توسعه دهندگان برنامه های کاربردی پیشرو در جهان پشتیبانی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس پایتون و ثبت نام، روی دکمه زیر کلیک نمایید:

مزایای آموزش برنامه نویسی پایتون

پایتون یک زبان برنامه نویسی پویا تفسیری است که بر روی کد خواندن متمرکز است. پایتون در بین محبوب ترین و سریعترین زبان های جهان قرار دارد. پایتون یک زبان قوی، انعطاف پذیر و آسان برای یادگیری و استفاده است. علاوه بر این، جامعه در آنجا بسیار فعال است. این زبان برنامه نویسی در بسیاری از سازمان ها استفاده می شود زیرا از چندین مدل برنامه نویسی پشتیبانی می کند. زبان برنامه نویسی پایتون همچنین منجر به مدیریت خودکار حافظه می شود.

آموزش زبان برنامه نویسی پایتون
آموزش زبان برنامه نویسی php در اصفهان

PHP یک زبان برنامه نویسی رایگان است که به طور گسترده در توسعه وب مورد استفاده قرار می گیرد. طبق نظرسنجی های فناوری وب، PHP توسط 78.1٪ از کل وب سایت ها از جمله وب سایت های با بازدید بسیار بالا مانند فیس بوک و ویکی پدیا استفاده می شود.

هرکسی می تواند از زبان برنامه نویسی PHP استفاده کند، اما برای کسانی که مایل به برنامه ریزی وب هستند، بیشتر ضروری است. شما با آموزش برنامه نویسی PHP در اصفهان می توانید در کلیه سیستم عامل های اصلی مانند Linux ،Microsoft Windows و MacOS از آن استفاده کنید. بیشتر سرورهای وب از جمله Apache و IIS نیز از PHP پشتیبانی می کنند.

مزایای آموزش برنامه نویسی PHP در اصفهان

PHP یک زبان برنامه نویسی چند منظوره عالی برای مبتدیان و متخصصان است. PHP همچنین به طور مرتب به روز می شود تا آخرین روند فناوری را دنبال کند. در اینجا برخی از مزایای PHP آورده شده است:

یادگیری آسان: یادگیری PHP با اصلاح قطعات HTML برای مبتدیان آسان است.
چند کاره: تجارت الکترونیکی، وبلاگ ها، برنامه های رومیزی و رسانه های اجتماعی را با PHP ایجاد و سفارشی کنید.
پشتیبانی: PHP اسناد و اطلاعات زیادی را بصورت آنلاین به عنوان پشتیبانی و راهنمایی اضافی دارد. همچنین بسیاری از برنامه های آموزشی آنلاین رایگان برای یادگیری نحوه استفاده از زبان برنامه نویسی پی اچ پی وجود دارد.
سرعت: PHP تقریباً سه برابر سریعتر از زبان دیگر در کنار سرور ، پایتون است. با آموزش زبان برنامه نویسی PHP در اصفهان به راحتی می توانید وب سایت ها را سریعتر می کند  که این یک مزیت بزرگ برای کمک به بهبود رتبه در موتورهای جستجو است.
هزینه پایین: این زبان برنامه نویسی منبع باز و رایگان است که باعث می شود از آن با کمترین هزینه استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره این دوره و ثبت نام روی لینک زیر کلیک نمایید:

سرفصل های آموزش برنامه نویسی در اصفهان :

1- مبانی برنامه نویسی و انواع زبان های برنامه نویسی

2- مروری بر مفهوم نرم افزار و جایگاه آن در ساختار یک کامپیوتر

3- مروری بر تاریخچه تکامل زبان های برنامه نویسی

4- آشنایی با انواع زبان های برنامه نویسی

5- آشنایی با زبان های برنامه نویسی سطح پایین و سطح بالا

6- نحوه اجرای برنامه های نوشته شده با زبان های برنامه نویسی سطح بالا

7- آشنایی با مفهوم کامپایلر یا Compiler

8- آشنایی با مفهوم مفسر یا Interpreter

9- انواع دستورها و بخش های سازنده یک برنامه

10- آشنایی با انواع دستورهای مورد استفاده در برنامه های کامپیوتری

11- انواع دستورهای ساده

12- دستورهای فراخوانی عملیات یا Operation Call

13- دستور های تعریف یا Declaration

14- دستورهای تخصیص مقدار یا Assignment

15- دستور بازگشت مقدار یا Return

16- دستور انتقال محل اجرا یا GoTo

17- دستورهای ترکیبی و پیچیده

18- بلوک های کد و دستورها

19- دستورهای انشعاب، انتخاب و تصمیم گیری (if/switch/select)

20- حلقه های تکرار (for, foreach, while, dwhile, until, dountil)

21- مدیریت حالات استثنائی یا Exception Handling (با دستور try/catch/finally)

22- آشنایی با انواع خطا در برنامه های کامپیوتری

23- خطای گرامری یا نحوی (Syntax Error)

24- خطای زمان ترجمه یا کامپایل (Compiletime Error)

25- خطای زمان اجرا (Runtime Error)

26- خطای منطقی (Logical Error)

27- مولفه ها و شرایط لازم برای پیاده سازی الگوریتم ها در زبان های برنامه نویسی

28- انواع داده و ساختارهای مدیریت و ذخیره سازی اطلاعات

29- آشنایی با انواع داده و اطلاعات

30- انواع داده های ساده و پایه

31- داده های عددی صحیح و غیر صحیح

32- داده های منطقی

33- داده های متنی (کاراکتر و رشته ها)

34- تبدیل انواع داده یا Type Casting

35- آشنایی با مفهوم Type Safety

36- ساختارهای پیچیده داده و بخش های تعریفی برنامه های کامپیوتری

37- متغیرها (Variables)

38- تابع (Function) و زیر برنامه (Subroutine)

39- آرایه ها (Arrays)

40- ساختار (Structure)

41- کلاس (Class) و شی ء (Object)

42- مقدمه ای بر برنامه نویسی شی گرا یا Object Oriented Programming (به اختصار OOP)

و …

آموزش اندروید در اصفهان

چند سال پیش ، توسعه و برنامه نویسی Android بسیار دشوار به نظر می رسید . برای انجام کارهایی که منظورشان آسان بود ، مراقبت از ماندگاری داده ها در مورد تغییرات پیکربندی و بسیاری از مشکلات دیگر ، مجبور بودیم مقدار زیادی وقت صرف کنیم .

آموزش برنامه نویسی اندروید در اصفهان

اکنون این مورد صدق نمی کند ، با تکامل زبان برنامه نویسی Kotlin و ویژگی های شگفت انگیز آن ، کتابخانه های خارق العاده و جامعه شگفت انگیز اندروید ، همه کارها برای توسعه دهندگان اندروید بسیار آسان شده است ، با این وجود ادامه کار آموزش برنامه نویسی اندروید در اصفهان بسیار دشوارتر شده است . کتابخانه ها روزانه با ویژگی های جدید به روز می شوند ، ما باید معماری ، Dependency Injection ، UI ، پایگاه داده ، شبکه کارآمد و غیره را مطالعه کنیم . تعداد زیادی کتابخانه وجود دارد که در این زمینه به ما کمک می کند و به همین ترتیب ، توسعه دهندگان باتجربه اندروید به احتمال زیاد می دانند چگونه باید این روند را ادامه دهند ، اما از مبتدیان چه؟ یا افرادی که به دنبال ورود به آموزش اندروید در اصفهان  هستند؟ با توجه به این مباحث و اینکه کدام یک از مفاهیم اولیه را باید فرا گرفت ، احتمالاً آنها در تعداد زیادی از منابع اینترنتی از دست خواهند رفت . برای بررسی دقیق دوره اندروید روی دکمه زیر کلیک کنید:

برنامه نویسی اندروید در اصفهان

آموزش برنامه نویسی کاتلین در اصفهان

یکی از پرطرفدارترین زبان های برنامه نویسی اندروید kotlin است و همه کتابخانه های جدید اندروید اکنون در kotlin نوشته شده اند. بسیاری از کتابخانه های موجود در حال انتقال برای استفاده از kotlin هستند و مواردی که مهاجرت نکرده اند پشتیبانی kotlin را ارائه می دهند و علاوه بر این ، جاوا با kotlin قابل همکاری است. حتی اگر می خواهید جاوا را به عنوان یک مبتدی یاد بگیرید ، حداقل ابتدا kotlin را یاد بگیرید. برای یادگیری kotlin نیازی به دانش جاوا ندارید. حتی اگر kotlin با JVM کار می کند این یک کتابخانه نیست که “Java را آسان کند”. این یک زبان برنامه نویسی جداگانه است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره و ثبت نام، روی دکمه زیر کلیک کنید:

ما در شرکت تبلیغات اصفهان به شما آموزش می دهیم که در دورهkotlin Udacity شرکت کنید زیرا زبان برنامه نویسی کوتلین را از دیدگاه غیر جاوا آموزش می دهیم. همچنین ممکن است پاسخ هایی در StackOverflow وجود داشته باشد که هنوز در جاوا هستند. پس از تسلط بر kotlin ، باید بتوانید این پاسخ ها را نیز درک کنید اما در صورت عدم موفقیت ، می توانید از این مبدل آنلاین java to kotlin برای تبدیل نمونه های کد java به kotlin استفاده کنید. همچنین می توانید در Android studio به راحتی Java را به کد kotlin تبدیل کنید.

آموزش برنامه نویسی در اصفهان
آموزش اندروید در اصفهان

دوره برنامه نویسی وب اصفهان

یادگیری و آموزش برنامه نویسی اندروید هیچ وقت پایان نمی یابد. همانطور که برای اکثر پشته های برنامه نویسی وجود دارد ، شما از یادگیری آنها فارغ التحصیل نمی شوید. کتابخانه ها مرتباً بهبود می یابند و شما مجبور خواهید بود که آنها را یاد بگیرید. Google می تواند طی دو سال آینده تصمیم به استرداد اتاق بگیرد و مورد دیگری را برای عملکرد پایگاه داده توصیه کند. این بدان معنا نیست که شما باید به دنبال هر فناوری جدید یا کتابخانه ای باشید که بیرون می آید و “شما باید برای توسعه شخصی وقت داشته باشید تا بتوانید با سرعت خود یادگیری مفاهیم جدید را ادامه دهید تا در این زمینه با اهمیت باشید.”

آموزش برنامه نویسی اندروید در اصفهان

در هنگام آموزش کدهای زیادی بنویسید. این تنها راه تسلط بر هر چارچوب یا زبان برنامه نویسی است. یک راه خوب برای تمرین داشتن یک پروژه تمرینی است. هر مفهوم جدیدی را که یاد گرفتید، امتحان کنید و آن را به پروژه عملی خود اضافه کنید.

آموزش برنامه نویسی در اصفهان
برنامه نویسی اندروید در اصفهان

بهترین آموزشگاه برنامه نویسی اصفهان

اندروید اکنون بسیار گسترده است، خوب نیست همه چیز را بدانید. اگر هنوز مفاهیم جدید را یاد نگرفته اید، اگر برنامه خود از یک یا دو مفهوم قدیمی استفاده کنید، اشکالی ندارد. فقط مطمئن شوید که یادگیری برنامه نویسی اندروید را متوقف نمی کنید. نمی توانید در یادگیری عجله کنید، فقط وقت بگذارید و موارد جدیدتر را همانطور که نیاز دارید یاد بگیرید.

جزئیات دوره اندروید

این دوره با ترکیبی از تئوری و عمل به شما کمک می کند تا از راه درست برنامه های عالی اندروید بسازید. در این دوره ، شما گام به گام با مربیان برای ایجاد یک برنامه Android متصل به ابر کار خواهید کرد و بهترین روش های توسعه تلفن همراه و به ویژه توسعه Android را یاد خواهید گرفت.

سرفصل های دوره

فصل 1

ایجاد پروژه Sunshine

با نحوه ایجاد و اجرای یک برنامه ساده Android آشنا شوید

طرح های ساده ای برای Android ایجاد کنید

درباره Android Studio IDE اطلاعات کسب کنید

فصل 2

بارگیری داده ها از اینترنت

به اینترنت متصل شوید و با API های وب ارتباط برقرار کنید.

درباره موضوع و نحوه درخواست بدون کند کردن سرعت برنامه خود بیاموزید.

با نحوه افزودن منوها به برنامه خود آشنا شوید.

فصل 3

RecyclerView

درباره مولفه هایی که لیستی از داده ها را به عناصر UI بصری تبدیل می کنند، بیاموزید.

فصل 4

تفاوت بین اهداف صریح و ضمنی را بیاموزید

بیاموزید که چگونه با استفاده از intent به داخل برنامه های خود بروید.

بیاموزید که چگونه Intent هایی ایجاد کنید که برنامه های خارج از کنترل شما بتوانند به آنها پاسخ دهند.

فصل 5

مراحل چرخه حیات برنامه Android را بشناسید.

بیاموزید که چگونه داده ها را بین جهت گیری و سایر تغییرات حفظ کنید.

فصل 6

به کاربران اجازه دهید برخی از جنبه های برنامه شما را سفارشی کنند.

زمان حذف یا افزودن اولویت را در نظر بگیرید.

فصل 7

ارائه دهندگان محتوا

بیاموزید که چگونه ارائه دهندگان محتوا رابطی برای به اشتراک گذاری داده ها ارائه می دهند.

مصرف داده از ContentProvider موجود

فصل 8

مولفه های معماری اندروید

بیاموزید که چگونه از اجزای Room ،  LiveData، ViewModel و Lifecycle استفاده کنید.

درک کنید که چگونه اجزای معماری می توانند به شما در ساختن برنامه های قوی و کارآمد کمک کنند.

فصل 9

وظایف پس زمینه

مشاغل را در پس زمینه یک برنامه اجرا کنید.

اعلان ها را ایجاد کرده و فرآیندهای پس زمینه طولانی مدت را برنامه ریزی کنید.

فصل 10

تکمیل رابط کاربر

برای برنامه خود یک رابط کاربری کاملا سازمان یافته و قابل دسترسی ایجاد کنید.

چیدمان ها، نماها، گروه های مشاهده و روش های مختلف ایجاد پایگاه داده را امتحان کنید.

UI خود را برای کاربرانی که به زبان های مختلف صحبت می کنند طراحی کنید.

فصل 11

پرداخت UI

با طرح ها، قلم ها و رنگ های مختلف به برنامه های خود جلای بصری اضافه کنید.

از اصول طراحی برای ایجاد برنامه هایی استفاده کنید که از نظر چندین عامل شکل عالی به نظر برسند.

آموزش جاوا در اصفهان

جاوا یک زبان برنامه نویسی پرکاربرد برای کدنویسی برنامه های کاربردی وب است. این یک انتخاب محبوب در بین توسعه دهندگان برای بیش از دو دهه بوده است و امروزه میلیون ها برنامه جاوا در حال استفاده است. جاوا یک زبان چند پلتفرمی، شی گرا و شبکه محور است که می تواند به تنهایی به عنوان یک پلتفرم مورد استفاده قرار گیرد. این یک زبان برنامه نویسی سریع، ایمن و قابل اعتماد برای کدنویسی همه چیز از برنامه های تلفن همراه و نرم افزارهای سازمانی گرفته تا برنامه های کاربردی داده های بزرگ و فناوری های سمت سرور است. برای اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره روی دکمه زیر کلیک کنید:

آموزش جاوا در اصفهان
آموزش css در اصفهان

آموزش CSS در اصفهان

CSS یک زبان برنامه نویسی مفید برای تعریف طراحی اسناد الکترونیکی است. با کمک دستورالعمل های ساده (ارائه شده به عنوان کد منبع واضح) عناصر وب سایت مانند طرح، رنگ و تایپوگرافی را می توان به دلخواه تطبیق داد. به لطف شیوه نامه های آبشاری، ساختار معنایی و محتوای سند تحت تأثیر قرار نمی گیرد. زبان برنامه نویسی CSS در اواسط دهه 1990 ظاهر شد و اکنون به عنوان زبان استاندارد در سراسر وب جهانی در نظر گرفته می شود.

آموزش HTML در اصفهان

HTML قالب بندی مناسب متن و تصاویر را برای مرورگر اینترنت شما تضمین می کند. بدون HTML، یک مرورگر نمی داند چگونه متن را به عنوان عناصر نمایش دهد یا تصاویر یا عناصر دیگر را بارگذاری کند. HTML همچنین یک ساختار اساسی از صفحه را ارائه می دهد که بر روی آن برگه های سبک آبشاری برای تغییر ظاهر آن پوشانده می شود. می توان HTML را به عنوان استخوان (ساختار) یک صفحه وب و CSS را به عنوان پوسته (ظاهر) آن در نظر گرفت. این دو زبان برای طراحی سایت در اصفهان و … کاربرد دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره HTML و CSS روی دکمه زیر کلیک کنید.

آموزش html در اصفهان

خصوصیات شرکت برنامه نویسی در اصفهان

همه موافق هستند که این روزها راه اندازی یک استارت آپ بسیار محبوب است. در حالی که توسعه نرم افزار در حال پیشرفت مداوم است استارت آپ ها همیشه ایجاد می شوند. البته ایجاد یک شرکت برنامه نویسی در اصفهان از ابتدا کاری کاملاً چالش برانگیز و سخت است.

علاقه مند بودن به پروژه ها

اگرچه ممکن است خیلی ساده لوحانه و حتی خیلی ساده به نظر برسد اما این یکی از مهم ترین ویژگی های یک شرکت برنامه نویسی موفق است. داشتن رویایی برای تولید یک محصول و اشتیاق به آن اولین قدم در جهت ایجاد یک پروژه موفق و بلند پروازانه است که نیازهای مشتری را برآورده می کند و سود قابل توجهی در آینده به همراه خواهد داشت.

ارائه تجربه کاربری خوب

اغلب یک شرکت تازه تاسیس هیچ گونه وفاداری به مشتری ندارد و این بدان معنی است که مجبور است تحت تأثیر قرار گیرد. ارائه تجربه کاربری چشمگیر ممکن است امری باشد که به شما کمک می کند تا آن موفقیت مورد نظر را بدست آورید. اگر یک برنامه نرم افزاری توسعه می دهید باید منحنی یادگیری روان و پیمایش بصری در مورد مخاطبان مورد نظر خود را در اختیار کاربران خود قرار دهید.

ارائه راه حل های ابتکاری

کمبود نوآوری اغلب دلیل شکست استارت آپ ها است. یک نظریه وجود دارد که می گوید نزدیک به 90 درصد استارت آپ ها به دلیل کمبود این ویژگی مسکونی می مانند. نوآوری چیزی است که محصول شما را از محصولات دیگر متمایز می کند، راه حل جدیدی برای برخی مشکلات خاص ایجاد می کند، سرمایه گذاران را به خود جلب می کند و به استارتاپ شما این امکان را می دهد که روزی عالی شود.

تجربه ی کاربر

سوالات، پیشنهادات یا شکایات ممکن است از طرف مشتریان شما باشد و باید مورد توجه قرار گیرند. به خصوص اگر چیزی همیشه تکرار شود. علاوه بر این مشتریان راضی و تحت تأثیر مثبت معمولاً برداشت های خود را با دوستانشان به اشتراک می گذارند و به این ترتیب شهرت خوبی کسب می کنند.

تمرکز بالا بر جایگاه بازار

گاهی اوقات کارآفرینان می خواهند تا آنجا که ممکن است دامنه را در بر بگیرند. اما همیشه داشتن محصولی که کارایی باریک تری داشته باشد بهتر از محصولی است که برای حل همه مشکلات تلاش می کند و همه کارها را انجام می دهد اما در نهایت واقعا کار خوبی انجام نمی دهد. همانطور که قبلاً ذکر شد شما به یک راه حل برای یک مشکل نیاز دارید و باید روی آن تمرکز کنید. محصول شما باید از یک مزیت رقابتی نسبت به محصولات دیگر برخوردار باشد. یافتن بازار و مخاطبان هدف خود نیز به این موضوع تعلق دارد.

انعطاف پذیر بودن

یکی دیگر از خصوصیات یک شرکت برنامه نویسی موفق در اصفهان انعطاف پذیر بودن است. ایده و چشم انداز شما از اینکه پروژه شما قرار است چگونه باشد و همچنین چگونه در آینده به نظر می رسد ممکن است همیشه معتبر نباشد. در حالی که استارت آپ هایی وجود دارند که از ابتدا شروع می شوند و ایده اصلی خود را فقط با انجام تنظیمات کوچک انجام می دهند برخی دیگر نیز وجود دارند که نه تنها در اندازه بلکه در مورد محتوای محصول خود نیز با تغییرات بزرگی روبرو می شوند.

توجه ویژه به مشتری

شرکت های برنامه نویسی موفق معمولاً مشتریان خود را می شناسند و رفتار مناسبی با آنها دارند. داشتن دانش مناسب درمورد مخاطبان هدف خود ایجاد محصول مناسب برای آنها و رفع نیازهای آن ها را امکان پذیر می کند.

تیم برنامه نویسی قدرتمند

آنچه شما نیاز دارید فقط گروهی از متخصصان نیستند که چیزهای خود را می دانند و سطح دانش مناسبی دارند. شما به افرادی علاقه مند هستید که به ایده و پروژه شما علاقه مند باشند، از دیدگاه و ارزش های شرکت مشترک باشند، مایل به تلاش برای موفقیت استارتاپ شما باشند و آماده کار بر روی آن هستند.

38 دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • نگار میرزایی
  جولای 17, 2021 8:53 ب.ظ

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید هزینه دوره برنامه نویسی اندروید چنده؟

  پاسخ
  • سلام
   هزینه دوره های برنامه نویسی با توجه به سطح دوره متفاوت است.
   برای اطلاع دقیق از هزینه ها می تونید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را بیشتر راهنمایی کنند.

   پاسخ
 • سلام. آیا امکان پرداخت اقساطی هم دارید؟

  پاسخ
 • میثم خدایی
  جولای 24, 2021 2:08 ب.ظ

  سلام
  سطح دوره ها مبتدیه یا پیشرفته؟
  میشه بیشتر توضیح بدید

  پاسخ
  • سلام
   ما هم دوره مبتدی برگزار می کنیم و هم دوره پیشرفته
   همچنین یک دوره جامع از مبتدی تا پیشرفته هم داریم
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه شما را بیشتر راهنمایی کنن

   پاسخ
 • فائزه اقاجاني
  جولای 25, 2021 1:48 ب.ظ

  با سلام ، مدت زمان دوره ها به چه صورت میباشد؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   دوره ها بر حسب سختی به 10 و 20 جلسه تقسیم میشوند و این جلسات به صورت هفته ایی 2 الی 3 جلسه میباشد ، در کل حدود 1 ماه تا 3 ماه دوره ها طول میکشد.

   پاسخ
 • سلام، خسته نباشید
  برگذاری در کلاس ها به چه صورت است حضوری یا غیر حضوری؟

  پاسخ
  • سلام
   به هر دو شکل قابل انجام است و بر حسب شرایط دانشجو تدریس خصوصی به صورت حضوری و یا آنلاین انجام میشود.

   پاسخ
 • با سلام
  مدرس دوره ها چه کسی است؟

  پاسخ
  • سلام
   مدرسان دوره ها همان برنامه نویسان شرکت هستند که دارای حداقل 20 نمونه کار فعال میباشند.

   پاسخ
 • محمود علیزاده
  جولای 25, 2021 1:52 ب.ظ

  اندروید رو در چه مدت میشه حرفه ای دنبال کرد؟

  پاسخ
  • سلام
   یادگیری اندروید به شوق و انگیزه کارآموز بستگی دارد ، در کل یادگیری کامل اندروید برای ورود به انجام پروژه حدود 2 الی 3 ماه میباشد.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  خواستم بدونم آیا اگ قرار باشه من ثبت نام کنم توی دوره های شما نیاز به مدرک تحصیلی خواصی دارم !؟ آیا علاقه کافیه برای ورود ب دوره های اموزشیتون !؟

  پاسخ
  • سلام
   خیر نیازی به مدرک خاصی نیست و ما از صفر تا 100 زبان برنامه نویسی موردنظرتان را به شما آموزش خواهیم داد.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  دوره های #C هم اموزش می دهید؟

  پاسخ
  • سلام
   بله. می تونید با یکی از شماره های قرار گرفته در سایت تماس بگیرید تا توضیحات تکمیلی خدمتتون ارائه بشه.

   پاسخ
 • درود. در پایان دوره ها آیا، مدرک معتبر و مورد تایید هم دادهه میشه.
  چون اگر بود حتما اشاره میفرمودید در نوشته ها….
  چقدر در ایران ارزش داره.؟

  پاسخ
  • با سلام خدمت شما دوست عزیز
   بعد از اتمام دوره یک نومنه کار انجام میدهید و این نمونه کار بعد از تایید موسسه امضا و مهر میگردد که در تمام شرکت ها اعتبار دارد و نمونه کار را همه شرکت ها قبول دارند .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.