طراحی اپلیکیشن کسب و کار مجازی

اپلیکیشن فرشته نجات

از زمانهای دورهمگان داشتن فرشته ای را رویا می کردند که آرزوهای آنها را در چشم به هم زدنی برآورده کند . این رویا به افسانه ها بعدها به داستان ها و فیلمها تبدیل شد . اکنون فرشته ی نجات در قالب یک اپلیکیشن در اختیار ساکنین این کره ی خاکی قرار گرفته است تا آن رویای دیرین به واقعیت تبدیل شود .

همه میدانیم که دنیای امروز و دریچه ی دسترسی ما به دنیای بیرون تغییر کرده است در کنار هر نقطه ی واقعی روی کره ی زمین ، نیاز داریم که آن نقطه را در دنیای مجازی هم داشته باشیم .فرشته ی نجات اولین”شهر دیجیتال” دنیاست که تمام این دهکده ی کوچک جهانی را از دنیای واقعی، به دنیای مجازی آورده است . افتخار می کنیم که این پروژه ی بزرگ در میهن عزیزمان ایران متولد شده و فاز اول این پروژه ی بزرگ در درون سرزمین

عزیزمان ایران آغاز شده است .

فرشته ی نجات بستری را برای سهولت دسترسی همگان به امکانات ، اطلاعات ، خدمات و کالاهای با کیفیت ، کاهش هزینه ها ،درآمد بیشتر و در نهایت شادمانی و آرامش هر چه بیشترفراهم کرده است .

گرانبهاترین دارایی شما نگهبانان مهر( مهربانان ) در این برهه از تاریخ ، ” زمان ” است . فرشته ی نجات در راستای ارج نهادن به این گوهر گرانبها ، بهترین پاسخ به درخواست شما را در سریع ترین زمان ممکن یافته و در اختیار شما قرار می دهد .

اپلیکیشن فرشته ی نجات با بهره گیری از نتایج تحقیقات گستره در زمینه های فناوری اطلاعات ، نیازسنجی های روز جوامع ، چه مالی و چه غیر مالی ، اززیرساخت های مناسبی برای پیاده سازی این پروژه ی عظیم بهره برده است تا امنیت و حقوق شهروندی شما مهربانان در این شهر دیجیتال به نحو احسن رعایت و اجرا شود .

مانند تمام شهرهای واقعی ، این شهر مجازی نیز در هیچ زمینه ای دارای هیچ محدودیتی نیست . خط قرمز ما انسانیت ، امنیت و حریم  خصوصی ، شادی و آرامش همگان و حفظ سلامت خانه ی فعلیمان ، کره ی زمین و همه ی ساکنین آن است . از این رو هر آنچه را در دنیای واقعی نیاز دارید در این اپلیکیشن خواهید یافت مگر اینکه به سلامت جسمی یا روانی شما یا کره ی زمین آسیبی وارد کند . فرشته ی نجات قصد دارد از حقوق قطعی کره ی زمین و ساکنان این دهکده حمایت کند .

از این رو ، در همین لحظه و به راحتی میتوانید کسب و کار خود را فارغ از نوع آن در این شهر دیجیتال راه اندازی کنید . محل کسب کار شما درهمان نقطه ای خواهد بود که در دنیای واقعی هستید اما از تمام نقاط شهر و استان ، کشور و به زودی از تمام نقاط دنیا با چند کلیک ساده به دیدن کسب وکار شما می آیند . برای معرفی شما و کسب و کارتان راه های زیادی مانند : شرکت در مناقصات در سطوح مختلف ، سرچ و سئوهای حرفه ای ، ورود به قسمت بهترینها و پکیجها ، دریافت مشتری ثابت، ارسال لینک محل کسب و کار شما در فضای مجازی و…در نظر گرفته شده است .

هدف فرشته ی نجات

خلق شادی در وجود مردم از طریق آموزش فرهنگ شادمانی و افزایش سطح درآمد همگان

چشم انداز فرشته ی نجات

تبدیل کردن زمستان کنونی حاکم بر دنیا و ساکنانش به بهاری زیباست و ماندگار

بیانیه ی فرشته ی نجات

مهربانان ، خدمت کنیم به مهربانی

تمامی حقوق این اپلیکیشن متعلق به شرکت مربوطه بوده و تیم تبلیغات ایران ( تبلیغات اصفهان ) هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات این شرکت ندارد.

تصاویری از محیط اپلیکیشن فرشته نجات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست