افزونه مرتب سازی نمایش برگه‌ ها دروردپرس

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. وردپرس
  4. chevron_right
  5. قالب وردپرس
  6. chevron_right
  7. دانلودافزونه های کاربردی وردپرس
  8. chevron_right
  9. افزونه مرتب سازی نمایش برگه‌ ها دروردپرس

افزونه مرتب سازی نمایش برگه‌ ها دروردپرس برای ویرایش راحت و آسان صفحات سایت شماست. صفحات یا برگه ها نقش مهمی در وردپرس دارند. صفحات ثابت هستند و محتواهای درون‌شان متغیر است. مثلا صفحه تماس با ما و درباره ما استاتیک است. حال برخی از سایت ها مخصوصا سایت های فروشگاهی صفحات زیادی دارند و همیشه باید انها را ویرایش و دست کاری کنیم. نگران نباشید از این رو میتونید بدون نیاز به کدنویسی و صرف کردن زمان زیادی صفحات سایت خود را مرتب کنید و به راحتی آنها را ویرایش کنید.

با افزونه Simple Page Ordering، این کار را به سرعت و خیلی راحت و ساده بدون پیکربندی تنظیماتی انجام دهید.

در قدم اول افزونه را نصب و راه اندازی کنید. پس از فعال سازی افزونه، نیازی به تنظیمات خاصی نیست. وارد بخس برگه ها> همه برگه ها شوید و خواهید دید که یک قابلیت جدید به این قسمت اضافه شده است.

معرفی افزونه مرتب سازی نمایش برگه‌ ها (Simple Page Ordering)

صفحات  انواع پست سفارشی سلسله مراتبی یا انواع پست های سفارشی خود را با “ویژگی های صفحه” با کشیدن و رها کردن ساده از لیست صفحه داخلی مرتب کنید.

کافی است صفحه را به موقعیت دلخواه بکشید و رها کنید. هیچ صفحه منوی مدیر جدیدی وجود ندارد ، هیچ پیچیده و پیچیده ای در رابط های کاربر پیچیده نشده است. فقط روی صفحه یا صفحه پس از ارسال بکشید و رها کنید.

این افزونه “قابلیت های آگاه” است – فقط کاربرانی که توانایی ویرایش صفحات دیگران را دارند (ویراستاران و سرپرستان) قادر به مرتب سازی مجدد محتوا هستند.

راهنمای یکپارچه گنجانده شده است: فقط روی برگه “راهنما” در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که افزونه مرتب سازی نمایش برگه‌ ها (Simple Page Ordering) به دلیل محدودیت های موجود در آن مرورگرها با اینترنت اکسپلورر 7 و نسخه های قبلی سازگار نیست.

دانلود افزونه ازمخزن وردپرس

مقالات پیشنهادی کاربران
سوالات کلیدی در بررسی سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست