قابلیت جدید اینستاگرام Close Friends List

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزش
  4. chevron_right
  5. قابلیت جدید اینستاگرام Close Friends List

معرفی قابلیت Close Friends List اینستاگرام

قابلیت جدید به اشتراک گذاری استوری در اینستاگرام فقط با دوستان نزدیک

اینستاگرام اخیرا قابلیتی جدیدی بنام Close Friends List را معرفی کرده است.

این اپلیکیشن برای آسوده خاطری بسیاری از کاربران و احساس امنیت آنان قابلیتی را ارائه کرده است که در آن کاربران برای به اشتراک گذاری استوری با افرادی که خودشان میخواهند، به اشتراک گذارند.

این به این دلیل است که کاربران اینستاگرام تلاش می‌کنند تا فالوورهای زیادی داشته باشند اما مخاطب غریبه اغلب برایشان دردسرساز می‌شود و به همین خاطر دوست دارند تنظیماتی داشته باشند تا حریم خصوصی‌شان نیز حفظ شود.

با این قابلیت جدید اینستاگرام میتوانید دوستان خود را از بین فالوور های خود لیست کنید و یک حلقه دوستانه و خصوصی برای به اشتراک گذاری استوری و محتوای مورد نظرتان تشکیل دهید.

برای اضافه کردن افراد به لیست خود:

به نمایه خود بروید و روی “Close Friends” در منوی سمت راست ضربه بزنید. می‌توانید افراد موردنظر را به آن اضافه کنید. استوری جدید شمارا فقط افرادی که در این فهرست اضافه شدند، می‌توانند مشاهده کنند.

فقط شما می توانید لیست دوستان نزدیک خود را ببینید و هیچ کس نمی تواند درخواست اضافه شود،  هنگامی که شما  «استوری» به اشتراک می گذارید، گزینه ای برای اشتراک گذاری با افراد در لیست دوستان نزدیک خود خواهید داشت. اگر شخصی شما را به لیست خود اضافه کرده باشد ، هنگام مشاهده استوری خود یک نشان سبز را مشاهده خواهید کرد. شما همچنین یک حلقه سبز در اطراف عکس نمایه خود را در سینی استوری خواهید دید.

قابلیت جدید اینستاگرام Close Friends List

برای دریافت مقالات بیشتر می توانید به بخش بلاگ ما مراجعه کنید.

مقالات پیشنهادی کاربران
آموزش ورود و ثبت نام دراینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست