کیفیتی محسور کننده با سرویس استریم موسیقی جدید آمازون

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. علمی
  4. chevron_right
  5. کیفیتی محسور کننده با سرویس استریم موسیقی جدید آمازون

آمازون درحال آماده‌سازی سرویس استریم موسیقی جدیدی است که کیفیت فراتر از سرویس‌های فعلی بازار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

طبق گزارش وب‌سایت Music Business Worldwide، آمازون درحال آماده‌سازی سرویس استریم موسیقی جدیدی است که آهنگ‌ها را با کیفیتی بالاتر از کیفیت صوتی CD ارائه می‌کند.

سرویس استریم موسیقی جدید آمازون

انتظار می‌رود که سرویس جدید این شرکت برای هر ماه تقریباً ۱۵ دلار از کاربران طلب کند. احتمالاً ورود سرویس جدید، خللی در فعالیت سرویس‌های کنونی آمازون ایجاد نخواهد کرد. سرویس‌های پرایم موزیک و پرایم آن‌لیمیتد که هم‌اکنون در دسترس کاربران قرار دارند، حداکثر می‌توانند آهنگ‌ها را با کیفیت ۲۵۶ کیلوبایت پخش کنند که در مقایسه با مقدار ۱۴۱۱ کیلوبایت CD، به‌صورت قابل‌توجهی کمتر است.

یکی از منابع آگاه ادعا کرده که کیفیت آهنگ‌ها در سرویس جدید آمازون حتی از CD نیز بالاتر خواهد بود؛ بدین‌ترتیب، به‌نظر می‌رسد که آمازون قصد دارد قدمی بلندپروازانه برای ایجاد تمایز در خدمات خود نسبت به رقبا بردارد. از‌این‌رو، آمازون عملاً به‌جای رقابت با اسپاتفای و اپل موزیک، با سرویس تیدال وارد رقابت خواهد شد که چنین کیفیتی را در ازای دریافت ۲۰ دلار ماهیانه ارائه می‌کند.

کیفیتی محسور کننده با سرویس استریم موسیقی جدید آمازون

این منبع ادعا می‌کند که آمازون در حال مذاکره با صاحبان حقوقی موسیقی است تا حق استفاده از ترانه‌ها را در سرویس خود دریافت کند. این‌طور که مشخص است، فعلاً یک شرکت بزرگ موسیقی وارد همکاری با آمازون شده است.

اگرچه اسپاتیفای به‌عنوان بزرگ‌ترین بازیگر عرصه استریم موسیقی پیش‌تر چنین کیفیتی را در اپلیکیشن خود آزموده بود؛ اما هم‌اکنون بالاترین کیفیتی که برای آهنگ‌ها ارائه می‌کند، نهایتاً ۳۲۰ کیلوبایت است؛ در‌آن‌سو، اپل موزیک کیفیت ۲۵۶ کیلوبایت را برای پخش موسیقی برگزیده است.

مقالات پیشنهادی کاربران
هوش مصنوعی جدید برای پیش بینی آینده

اگرچه کیفیت بالاتر در هر زمینه‌ای خوشایند جلوه می‌کند؛ اما اضافه‌شدن سرویس جدید آمازون قطعاً بر گیج‌کنندگی گزینه‌های استریمینگ این شرکت خواهد افزود.

هم‌اکنون سرویس آمازون موزیک ترانه‌ها را به‌صورت رایگان با نمایش تبلیغات برای دستگاه‌های الکسا میسر می‌سازد؛ همچنین گزینه‌ دیگری وجود دارد که با اشتراک پرایم تجمیع‌ شده و دسترسی به ۲ میلیون قطعه موسیقی را فراهم می‌کند.

با‌این‌حال، آن‌دسته از افرادی که به قطعات بیشتری نیاز دارند، می‌توانند با دریافت اشتراک آمازون موزیک آنلیمیتد، به ۴۸ میلیون آهنگ دسترسی پیدا کنند؛ البته هزینه این سرویس بسته‌به تعداد دستگاه‌ها استفاده‌کننده بین ۴ تا ۸ دلار متغیر خواهد بود.

کیفیتی محسور کننده با سرویس استریم موسیقی جدید آمازون

اگر می خواهید برای دسترسی به آهنگ های بیشتر (در واقع 48 میلیون)، پس شما می توانید بیشتر برای آمازون موسیقی نامحدود پرداخت، اما قیمت ها متفاوت است بسته به تعداد دستگاه های شما و اینکه آیا شما یک مشترک موجود آمازون نخست است. شما می توانید فقط 3.99 دلار برای گوش دادن به یک بلندگو اکو، 9.99 دلار برای یک اشتراک استاندارد بدون نخست، یا 7.99 دلار با نخست، پرداخت کنید.

اگر چه جریان های با کیفیت بالا برای تلفن های موبایل جذاب است، سرویس جدید آمازون بیشتر آرایه گیج کننده از گزینه های جریان را افزایش می دهد. سرویس رایگان موسیقی آ آمازون رایگان، که شما می توانید از طریق دستگاه های الکسا استفاده کنید، وجود دارد و سطح دیگری نیز وجود دارد که به شما امکان دسترسی به 2 میلیون آهنگ را می دهد که شامل نخست است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست