هاست در اصفهان (HOST)

هاست نوعی سرویس میزبانی اینترنتی است که به افراد و سازمان ها امکان می دهد وب سایت خود را از طریق شبکه جهانی وب در دسترس قرار دهند . میزبان وب شرکت هایی هستند که فضا را در یک سرور متعلق به یا اجاره داده شده برای استفاده مشتری و همچنین امکان اتصال به اینترنت ، به طور معمول در یک مرکز داده فراهم می کنند . هاست حرفه ای در اصفهان همچنین می تواند فضای مرکز داده و اتصال به اینترنت را برای سایر سرورهای مستقر در مرکز داده آن ها فراهم کند .

خرید هاست اصفهان
تاریخچه هاست

تاریخچه هاست

تا سال 1991 ، استفاده از اینترنت فقط  برای تحقیق و آموزش در علوم و مهندسی بکار میرفت و برای ایمیل ،  telnet ، FTP و ترافیک USENET نیز استفاده می شد . اما این فقط یک مورد کوچک بود و تا پایان سال 1993 یک مرورگر وب گرافیکی برای رایانه های مک یا ویندوز وجود نداشت . برای میزبانی یک وب سایت در اینترنت ، یک شخص یا شرکت به کامپیوتر یا سرور خود احتیاج دارد . 

از آنجا که همه شرکت ها بودجه و تخصص لازم برای انجام این کار را نداشتند ، خدمات هاست در اصفهان شروع به میزبانی وب سایت های کاربران در سرورهای خود کردند ، بدون اینکه مشتری نیاز به داشتن زیرساخت های لازم برای کار با وب سایت داشته باشد .

دارندگان وب سایت ها ، وب مستر نامیده می شوند و می توانند وب سایتی ایجاد کنند که در سرور سرویس میزبانی وب میزبانی شده و توسط سرویس جهانی وب منتشر شوند .

با افزایش تعداد کاربران در شبکه جهانی وب (اینترنت) ، فشار شرکت ها اعم از بزرگ و کوچک برای حضور آنلاین افزایش یافته است .

خدمات هاست در اصفهان

ابتدایی ترین خدمات هاست در اصفهان میزبانی از صفحه وب و پرونده در مقیاس کوچک است که در آن می توان پرونده ها را از طریق پروتکل انتقال فایل (FTP) یا رابط وب بارگذاری کرد . پرونده ها معمولاً “همانطور که هست” یا با حداقل پردازش به وب منتقل می شوند . بسیاری از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) این سرویس را به صورت رایگان به مشترکان ارائه می دهند . افراد و سازمان ها همچنین می توانند میزبان صفحه وب را از ارائه دهندگان خدمات جایگزین بدست آورند .

هاست در اصفهان

خدمات هاست رایگان توسط شرکت های مختلف با خدمات محدود نیز ارائه می شود ، گاهی اوقات توسط تبلیغات پشتیبانی می شود و اغلب در مقایسه با هاست  پولی محدود است .

میزبانی یک صفحه به طور کلی برای صفحات وب شخصی کافی است . میزبانی وب سایت شخصی معمولاً رایگان ، دارای تبلیغات یا ارزان است . هاست وب سایت های تجاری اغلب بسته به اندازه و نوع سایت هزینه بالاتری دارند. شما برای طراحی سایت حتما به یک هاست نیاز دارید.

تعرفه هاست در اصفهان

پلن 1

تومان 300
000
سالیانه
 • فضا : 1 گیگ
 • ترافیک : نامحدود
 • دامنه اضافه : نامحدود
 • دیتابیس : نامحدود
 • هارد دیسک : SSD
 • سی پی یو : 2 گیگاهرتز
 • حافظه رم : 2 گیگابایت

پلن 2

تومان 600
000
سالیانه
 • فضا : 3 گیگ
 • ترافیک : نامحدود
 • دامنه اضافه : نامحدود
 • دیتابیس : نامحدود
 • هارد دیسک : SSD
 • سی پی یو : 2 گیگاهرتز
 • حافظه رم : 2 گیگابایت
محبوب

پلن 3

تومان 900
000
سالیانه
 • فضا : 5 گیگ
 • ترافیک : نامحدود
 • دامنه اضافه : نامحدود
 • دیتابیس : نامحدود
 • هارد دیسک : SSD
 • سی پی یو : 2 گیگاهرتز
 • حافظه رم : 2 گیگابایت

پلن 1

تماس بگیرید
 • فضا : 10 گیگ
 • ترافیک : نامحدود
 • دامنه اضافه : نامحدود
 • دیتابیس : نامحدود
 • هارد دیسک : SSD
 • سی پی یو : 4 گیگاهرتز
 • حافظه رم : 4 گیگابایت
ویژه

خدمات حرفه ای هاست در اصفهان

بسیاری از شرکت های بزرگ که ارائه دهنده خدمات اینترنت نیستند ، برای ارسال ایمیل ، پرونده و غیره به سایت های دیگر باید به طور دائم به وب و اینترنت متصل شوند . این شرکت ممکن است از رایانه به عنوان میزبان وب سایت برای ارائه جزئیات کالاها و خدمات و امکانات آن ها برای سفارشات آنلاین استفاده کند .

 

هاست حرفه ای در اصفهان

یک سایت پیچیده خواستار یک بسته جامع تر است که بسترهای نرم افزاری پشتیبانی و توسعه برنامه را فراهم می کند (به عنوان مثال  ASP.NET ،     ColdFusion ، Java EE ،  Perl / Plack، PHP یا Ruby on Rails) . این امکانات به مشتریان امکان می دهد اسکریپت هایی را برای برنامه هایی مانند انجمن ها و مدیریت محتوا بنویسند یا نصب کنند . همچنین ، از لایهSecure Sockets Layer (SSL) به طور معمول برای وب سایت هایی استفاده می شود که می خواهند داده های منتقل شده را ایمن تر نگه دارند .

انواع هاست در اصفهان

سرویس های میزبانی اینترنت می توانند وب سرورها را اجرا کنند . دامنه خدمات میزبانی وب و هاست در اصفهان بسیار متفاوت است .

هاست اشتراکی در اصفهان

هاست اشتراکی

به طور معمول ، همه دامنه ها ممکن است یک مجموعه مشترک از منابع سرور مانند RAM و CPU داشته باشند . ویژگی های موجود با این نوع خدمات می توانند کاملاً اساسی باشند و از نظر نرم افزار و به روزرسانی قابل انعطاف نیستند . نمایندگی های فروش هاست در اصفهان اغلب هاست را به صورت اشتراکی به فروش می رسانند و شرکت های وب اغلب حساب های نمایندگی فروش برای تهیه میزبانی برای مشتریان دارند .

هاست نمایندگی

هاست نمایندگی در اصفهان به مشتریان اجازه می دهد تا خود میزبان وب و هاست شوند . فروشندگان بسته به اینکه به چه کسی به عنوان فروشنده وابسته باشند ، می توانند برای دامنه های شخصی ، تحت هر ترکیبی از این نوع هاست های ذکر شده ، فعالیت کنند . اندازه حساب های فروشندگان ممکن است تفاوت زیادی داشته باشد . آنها ممکن است سرور اختصاصی مجازی مخصوص خود را در یک سرور جاسازی شده داشته باشند . بسیاری از فروشندگان خدمات تقریباً مشابهی با برنامه میزبانی مشترک ارائه دهنده خود ارائه می دهند و خود پشتیبانی فنی را ارائه می دهند .

هاست نمایندگی در اصفهان
سرور مجازی اختصاصی در اصفهان

سرور مجازی اختصاصی

سرور مجازی اختصاصی به عنوان سرور خصوصی مجازی (VPS) شناخته می شود و منابع سرور را به سرورهای مجازی تقسیم می کند ، جایی که منابع می توانند به گونه ای تخصیص داده شوند که منعکس کننده مستقیم سخت افزار زمینه ای نباشند . به VPS غالباً منابع مبتنی بر یک سرور به بسیاری از ارتباطات VPS اختصاص داده می شود ، اما مجازی سازی ممکن است به چند دلیل انجام شود ، از جمله توانایی انتقال کانتینر VPS بین سرورها و غیره . کاربران ممکن است به فضای مجازی خود دسترسی ریشه ای داشته باشند . مشتریان گاهی اوقات مسئول وصله گذاری و نگهداری سرور (سرور غیر مدیریت شده) هستند یا ممکن است ارائه دهنده VPS (سرور مجازی) وظایف مدیر سرور را برای مشتری (سرور مدیریت شده) فراهم کنند .

هاست اختصاصی

با هاست اختصاصی در اصفهان کاربر وب سرور و کنترل کامل آن را بدست می آورد . با این حال ، کاربر معمولاً مالک سرور نیست . یک نوع هاست اختصاصی ، خود مدیریت یا کنترل نشده است . این معمولا برای برنامه های اختصاصی کمترین هزینه است . کاربر دسترسی کامل مدیریتی به سرور دارد ، به این معنی که مشتری مسئولیت امنیت و نگهداری سرور اختصاصی خود را نیز بر عهده دارد .

هاست اختصاصی در اصفهان
هاست مدیریت شده در اصفهان

هاست مدیریت شده

کاربر وب سرور خود را بدست می آورد اما اجازه کنترل کامل آن را ندارد (دسترسی ریشه کاربر برای دسترسی به لینوکس یا مدیر برای ویندوز محروم است) . با این حال ، آنها مجاز به مدیریت داده های خود از طریق FTP یا سایر ابزارهای مدیریت از راه دور هستند . کنترل کامل کاربر مجاز نیست تا ارائه دهنده بتواند کیفیت خدمات را با اجازه ندادن به کاربر برای تغییر سرور یا ایجاد مشکلات پیکربندی ، تضمین کند . در این حالت کاربر معمولاً مالک سرور نیست و سرور به مشتری اجاره داده شده است .

خرید هاست در اصفهان

هاست اصفهان مشابه هاست اختصاصی در اصفهان است ، اما کاربر صاحب سرور می باشد . شرکت میزبان ، فضای فیزیکی را فراهم می کند که سرور از آن استفاده می کند و از سرور نیز مراقبت می نماید . این قدرتمندترین و گرانترین نوع سرویس میزبانی وب است . در بیشتر موارد ، ارائه دهنده هاست اصفهان ممکن است پشتیبانی کم و یا کمکی را به طور مستقیم برای دستگاه مشتری خود ارائه دهد و فقط امکانات الکتریکی ، دسترسی به اینترنت و ذخیره سازی را برای سرور فراهم می کند . در بیشتر موارد برای هاست در اصفهان ، مشتری باید مدیر خود را برای انجام هرگونه به روزرسانی یا تغییر سخت افزار به مرکز داده موجود در سایت مراجعه کند . قبلاً ، بسیاری از ارائه دهندگان جابجایی هرگونه تنظیمات سیستم را برای میزبانی پذیرش می کردند ، حتی آنهایی که در موارد minitower به سبک دسکتاپ قرار داشتند ، اما اکنون بیشتر میزبان ها به محوطه های نصب قفسه و تنظیمات سیستم استاندارد احتیاج دارند .

میزبانی ابری در اصفهان

این نوع جدیدی از بستر میزبانی است که به مشتریان امکان میزبانی قدرتمند ، مقیاس پذیر و قابل اعتماد را می دهد که براساس سرورهای بارگذاری شده دسته بندی شده و صورتحساب ابزار است . یک وب سایت میزبانی ابری نسبت به گزینه های دیگر قابل اعتمادتر است زیرا سایر کامپیوترهای موجود در فضای ابری می توانند با خراب شدن یک سخت افزار ، جبران کنند . همچنین ، اختلالات برق محلی یا حتی بلایای طبیعی برای سایت های میزبان ابری مشکل کمتری دارد ، زیرا هاست ابری در اصفهان غیرمتمرکز است . میزبانی ابری در اصفهان همچنین به ارائه دهندگان این امکان را می دهد که کاربران را صرفاً برای منابع مصرف شده توسط کاربر ، شارژ کنند و نه مبلغی را برای اینکه کاربر انتظار دارد از آن ها استفاده کند ، یا هزینه ثابت در سرمایه گذاری سخت افزاری در پیشبرد آنها داشته باشند . متناوباً ، عدم تمرکز ممکن است به کاربران کنترل کمتری در مکان قرارگیری داده های آن ها بدهد که این مسئله می تواند مشکلی برای کاربران دارای امنیت داده یا حریم خصوصی باشد .

ویژگی های هاست در اصفهان

مدیریت هاست

هاست ممکن است یک رابط یا صفحه کنترل برای مدیریت سرور وب و نصب اسکریپت ها و همچنین سایر ماژول ها و برنامه های خدماتی مانند نامه الکترونیکی فراهم کند . وب سروری که از صفحه کنترل برای مدیریت حساب میزبانی استفاده نمی کند ، اغلب به عنوان سرور “بدون سر” شناخته می شود . برخی از میزبان ها در نرم افزار یا خدمات خاصی تخصص دارند (به عنوان مثال تجارت الکترونیکی ، وبلاگ ها و غیره) .

هاست وردپرس در اصفهان
خرید هاست در اصفهان

قابلیت اطمینان و در دسترس (uptime) بودن

در دسترس بودن یک وب سایت با درصدی از یک سال اندازه گیری می شود که وب سایت از طریق اینترنت در دسترس عمومی و دسترسی به آن باشد . این با اندازه گیری زمان به روز یک سیستم متفاوت است . Uptime به خود سیستم آنلاین گفته می شود . Uptime قادر به دستیابی به آن نمی باشد زیرا در صورت قطع شبکه می باشد. [نیاز به استناد] یک توافق نامه خدمات سرویس ارائه دهنده میزبان (SLA) ممکن است مقدار مشخصی از خرابی برنامه ریزی شده در هر سال را به منظور انجام تعمیرات در بر داشته باشد .

خرابی برنامه ریزی شده اغلب از محدوده زمانی SLA مستثنی است و هنگام محاسبه در دسترس بودن ، باید از زمان کل کم شود . بسته به فرمول SLA ، در صورت پایین آمدن سیستم در SLA امضا شده ، یک ارائه دهنده میزبانی اغلب برای مدت زمان از دست رفته بازپرداخت جزئی را ارائه می دهد . نحوه تعیین زمان خرابی از ارائه دهنده به ارائه دهنده دیگر تغییر می کند ، بنابراین خواندن SLA ضروری است . همه ارائه دهندگان آمار بروزرسانی را منتشر نمی کنند . اکثر ارائه دهندگان خدمات میزبانی خدمات حداقل 99.9٪ بهنگام بودن را تضمین می کنند که این امر باعث می شود 43 میلیون قطعی در ماه یا 8 ساعت و 45 میلیون قطعی در سال داشته باشید .

اخذ میزبانی

میزبانی وب اغلب به عنوان بخشی از یک طرح کلی دسترسی به اینترنت از طرف ارائه دهندگان خدمات اینترنت ارائه می شود . همچنین ارائه دهندگان رایگان و پولی بسیاری هاست را ارائه می دهند .

مشتری برای انتخاب نوع هاست اصفهان خود باید نیازهای برنامه را ارزیابی کند . این ملاحظات شامل نرم افزار سرور پایگاه داده ، نرم افزار اسکریپت نویسی و سیستم عامل است . بیشتر ارائه دهندگان میزبانی هاست در اصفهان مبتنی بر لینوکس (Linux) را ارائه می دهند که طیف گسترده ای از نرم افزارهای مختلف را ارائه می دهد .

هاست اصفهان

یک پیکربندی معمول برای سرور لینوکس ، پلت فرم LAMP است و شامل موارد Linux ،  Apache، MySQL و PHP / Perl / Python است . مشتری هاست اصفهان ممکن است بخواهد خدمات دیگری مانند ایمیل برای دامنه تجارت خود ، پایگاه داده یا خدمات چندرسانه ای داشته باشد . همچنین ممکن است مشتری ، سیستم عامل Windows را به عنوان بستر میزبانی انتخاب کند . مشتری هنوز هم می تواند از Perl ،PHP  ، Python و Ruby استفاده کند ، اما مشتری ممکن است از ASP.NET یا ASP Classic نیز استفاده نماید . بسته های هاست در اصفهان اغلب شامل سیستم مدیریت محتوای وب است ، بنابراین کاربر نهایی نیازی به نگرانی در مورد جنبه های فنی تر ندارد .

هاست ارزان اصفهان

امنیت

از آنجا که سرویس های هاست اصفهان وب سایت های متعلق به مشتریان خود را میزبانی می کنند ، امنیت آنلاین یک موضوع بسیار مهم است . وقتی مشتری با استفاده از سرویس هاست در اصفهان موافقت کرد ، کنترل امنیت سایت خود را به شرکتی که میزبان سایت است می سپارد . سطح امنیتی که یک سرویس میزبانی وب ارائه می دهد برای یک مشتری آینده نگر بسیار مهم است و می تواند در نظر گرفتن اینکه کدام مشتری ممکن است یک مشتری را انتخاب کند مهم باشد .

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

آخرین مطالب