تفاوت فالوور وفالووینگ

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزش
  4. chevron_right
  5. تفاوت فالوور وفالووینگ

تفاوت فالوور وفالووینگ : اینستاگرام جز برنامه های است که امروزه کاربران بسیاری روزانه زمان زیادی را برای استفاده از آن می گذارند.هر فردی که در اینستاگرام صفحه ی برای خود داشته باشد می تواند از آن استفاده کند. گزینه های زیادی در اینستاگرام وجود دارد که برای همه ی کاربران به صورت مشترک است.اما در ادامه این پست سعی کرده ایم به صورت ساده برای شما بگوییم که فرق فالوور با فالوینگ در چیست؟

تفاوت های فالوور با فالوینگ

فالور و فالوینگ چه تفاوت هایی با هم دارند ؟ در ادامه این مقاله به بررسی تفاوت های فالور و فالوینگ خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

فالوور

به صورت خلاصه فالوور در اینستاگرام یعنی افرادی که یک صفحه را دنبال می کنند و هر صفحه ی در اینستاگرام می تواند فالوورهای زیادی داشته باشد. هر چقدر شما صفحه ی جذاب تر و پرمحتوا تر داشته باشید می توانید فالوورهای زیادتر نیز داشته باشید.

فالووینگ

همانطور که در پاراگراف فوق بیان کرده ایم یک صفحه اینستاگرام می تواند دنبال کنندگانی داشته باشد و همچنین خود می تواند صفحه های دیگری را دنبال کند یا به بیانی دیگر صفحه های دیگری را فالوو نماید.وقتی شما به یک صفحه اینستاگرامیتان وارد می شوید علاوه بر اینکه گزینه ی فالوور را در اختیار دارید گزینه ی دیگری را نیز داشته اید که با نام Following  است و به شما نشان میدهد که شما چه تعداد افرادی را دنبال می کنید.در این قسمت هم هیچ محدویتی وجود نداشته است و شما به هر تعداد صفحه ی را که بخواهید می توانید برای دنبال کردن ، انتخاب نمایید.

مقالات پیشنهادی کاربران
چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟

چه تفاوت های بین فالوور و فالووینگ وجود دارد؟

با توجه به تعاریفی که برای فالوور و فالووینگ بیان کرده ایم می توان اینگونه گفت که فرق فالوور با فالوینگ در این است که فالوور یعنی تعداد کاربرانی که یک صفحه را دنبال می کنند و فالووینگ یعنی تعداد کاربرانی که توسط آن صفحه دنبال می شوند.هر کاربر اینستاگرام می تواند تا ۷۵۰۰ کاربر اینستاگرام را فالوو کند.

می توان گفت یکی از تفاوت های اصلی بین فالوور و فالووینگ این است که تعداد فالوورها از اهمیت زیادتری به نسبت تعداد فالووینگ ها برخوردار است.

به طور کلی فالو کردن در اینستاگرام به معنی دنبال کردن پست های یک پیج می باشد و فالوور و فالووینگ دو اصطلاح متداول در این شبکه اجتماعی است.

آموزش اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست