خرید فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یک سرویس شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس و فیلم متعلق به کمپانی فیس بوک است که توسط کوین سیستروم و مایک کریگر ایجاد شده و در اکتبر 2010 اولین بار در ios راه اندازی شده است. این برنامه به کاربران امکان می دهد رسانه های خود را بارگذاری کنند و می توانند آن ها را با فیلترها ویرایش کنند و توسط هشتگ ها و جغرافیایی سازماندهی شوند. برچسب زدن پست ها را می توان به صورت عمومی یا با فالوورهای از قبل تأیید شده به اشتراک گذاشت. کاربران می توانند با برچسب ها و مکان ها محتوای سایر کاربران را مرور کنند و محتوای پرطرفدار را مشاهده کنند. همچنین کاربران می توانند عکس ها را لایک کنند.

اینستاگرام
الگوریتم اینستاگرام
پخش ویدیو

تفاوت های فالوور و فالووینگ در اینستاگرام

آمار اینستاگرام شما در پروفایل شما نشان داده می شود اما بسیاری از کاربران تعداد فالوورها و لیست فالووینگ ها و نحوه تفسیر این دو را در نظر نمی گیرند. در حالی که حساب اینستاگرام شما ممکن است فالوورهای زیادی داشته باشد و شما ممکن است سایر کاربران را مطابق میل خود دنبال کنید و بسیاری از کاربران اینستاگرام ، کاربران دیگر را بر اساس این اعداد قضاوت می کنند.

فالوورها در اینستاگرام کاربرانی هستند که شما را دنبال می کنند. این پیروان می توانند پست های شما را هم در پروفایل شما و هم در صفحه اصلی اینستاگرامشان مشاهده کنند. اگر اینستاگرام شما روی حالت خصوصی یا private تنظیم شده باشد این ها تنها افرادی هستند که می توانند پست های شما را مشاهده کنند. آنها همچنین می توانند استوری های اینستاگرام شما را مشاهده کرده و به شما پیام ارسال کنند.

خرید فالوور اینستا
فالوور اینستاگرام

فالووینگ ها به لیستی از کاربرانی اشاره می کند که در اینستاگرام دنبال می کنید. پست های این کاربران در صفحه اصلی اینستاگرم شما نمایش داده می شود و در صورت تمایل به مشاهده نمایه آنها دسترسی دارید. می توانید به این کاربران پیام دهید اما اگر آنها شما را دنبال نکنند ممکن است مجبور باشند پیام را قبل از پاسخ دادن تأیید کنند.

حفظ نسبت میان فالوور و فالووینگ

از مقایسه تعداد کاربرانی که شما را دنبال می کنند و تعداد کاربرانی که دنبال می کنید اغلب به عنوان نسبت دنبال کننده یاد می شود. با مقایسه نسبت follower / following بسیاری از کاربران در مورد کیفیت حساب اینستاگرام شما قضاوت می کنند.

حسابی که افراد زیادی را دنبال می کند اما پیروان کمی دارد به طور کلی یک حساب کم کیفیت در نظر گرفته می شود یا حتی ممکن است یک حساب جعلی باشد. کاربرانی که تعداد فالوورهای آنها بیشتر از تعداد فالووینگ هایشان است به عنوان حساب های خوب یا حتی عالی دیده می شوند و این کاربران ممکن است افراد مشهور یا تأثیرگذار اینستاگرام باشند. همچنین یک روش دیگر برای افزایش اعتبار پیجتان می تواند خرید فالوور اینستاگرام با کیفیت و ارزان باشد.

برای اطلاع از انواع طرح های مختلف در زمینه خرید فالوور اینستاگرام و سایر خدمات اینستاگرام و هم چنین قیمت آنها و مشاوره رایگان می توانید با شرکت ما تماس بگیرید یا به لینک روبرو مراجعه نمایید.

هم چنین می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کنید و از راهنمایی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید .

آدرس :

اصفهان، خیابان مسجد سید، جنب هتل پرسپولیس، ابتدای کوچه ۳۲، مجتمع اداری وحدت، طبقه ۴

شماره تماس :

ویو اینستاگرام

چه زمانی نسبت میان فالوور و فالووینگ مهم است؟

اگر فقط حساب شخصی خود را اداره می کنید ردیابی خرید فالوور اینستاگرام و نسبت های آن واقعاً لازم نیست. بسیاری از کاربران فقط برای اشتراک گذاری با دوستان و خانواده خود در اینستاگرام پست می گذارند و از زندگی یکدیگر مطلع هستند بنابراین این کاربران واقعاً لازم نیست نگران نسبت میان فالوور و فالووینگ خود باشند. هدف کلی حساب شخصی اینستاگرام این است که فقط با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشید.

با این حال مشاغل ، برند ها و اینفلوئنسرهای اینستاگرام تلاش می کنند تا نسبت خرید فالوور اینستاگرام بیشتر از فالووینگ خود را حفظ کنند تا حساب خود را ارتقا دهند و سایر افراد آن ها را ببینند که آن ها یک حساب خوب برای دنبال کردن هستند.

روش هایی برای افزایش فالوور در اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به سنگ بنای حضور اجتماعی بسیاری از برند ها تبدیل شده است و باعث ایجاد ترافیک سودآور به صفحات فرود ، رشد تبدیل ها و ایجاد مخاطبان جذاب می شود.

اگر حضور شما در اینستاگرام آنچنان که انتظار دارید قوی نیست شاید وقت آن رسیده باشد که یاد بگیرید چگونه استراتژی های خود را برای به دست آوردن پیروان واقعی و ارگانیک در اینستاگرام دقیق کنید. هرچه مخاطبان شما بیشتر شوند فرصت بیشتری برای تعامل با کاربران و ایجاد تجربیات بی نظیر برای آنها فراهم می شود. یکی از سریعترین و بهترین روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالوور می باشد. در ادامه روش های دیگر نیز ذکر شده است که مطالعه ان ها خالی از لطف نیست.

حساب اینستاگرام خود را بهینه کنید

قبل از اینکه بفهمید چگونه می توانید خرید فالوور در اینستاگرام بدست آورید یکی از مهمترین مراحل این است که حساب خود را کاملاً بهینه کنید. به بیوگرافی اینستاگرام برند خود به عنوان صفحه اصلی حساب خود فکر کنید. بدون داشتن بیوگرافی ، زیرنویس های تصویر ، نام کاربری یا تصویر پروفایل مناسب ، مردم چگونه می دانند که این حساب متعلق به برند شما است؟ ممکن است بدیهی به نظر برسد اما در اینستاگرام بیو و تصویر شما به شکل گیری پایه های هویت برند شما بسیار کمک می کند. پیوند موجود در بیوگرافی شما یک نقطه برای هدایت بازدید Instagram به سایت شما است بنابراین بهینه سازی حساب کاربری شما ضروری است.

افزایش فالوور اینستاگرام

اگر مطمئن نیستید به کجا پیوند دهید ، صفحات بازاریابی یا محصولی را که مربوط به کلمات کلیدی ، هشتگ ها یا کمپین های خاص در حساب اینستاگرام خود هستند را امتحان کنید. پیوند دادن به صفحه اصلی شما درست است اما چرا هنگام انتقال از بیو به یک سایت تجربه منسجمی به کاربران نمی دهید؟ این امر باعث محبوبیت صفحات فرود پیوند شده است که پیوندهای مربوط به چند محتوای آخر ذکر شده در خبرخوان یک برند را در خود جای داده اند و پست های پیوند در بیو که به هدایت مخاطبان به آن پیوندها کمک می کند.

علاوه بر این نام کاربری خود را تا آنجا که ممکن است جستجوگرانه نگه دارید که معمولاً به معنی نزدیک بودن به نام تجاری واقعی شما است. اگر نام کسب و کار شما طولانی تر است آن را به چیزی که مخاطب تشخیص می دهد کوتاه کنید. اعداد یا نویسه های خاص را به نام کاربری خود اضافه نکنید و در صورت امکان آن را با سایر دسته های رسانه های اجتماعی که از قبل دارید مطابقت دهید.

لایک اینستاگرام

یک تقویم محتوای ثابت نگه دارید

بدترین کاری که می توانید هنگام خرید فالوور در اینستاگرام انجام دهید ارسال مطالب در زمان های مختلف و تصادفی است. اگر در ابتدا به اندازه کافی خوش شانس هستید که کاربران را وادار به دنبال کردن خود کنید و نمی خواهید آنها را فراموش کنید که در وهله اول شما را دنبال کردند. برای مقابله با این مسئله به یک برنامه منظم ارسال پیام ادامه دهید. به طور معمول برند ها نباید بیش از چند بار در روز پست ارسال کنند تا از هرزنامه در امان بمانند اما با هر شروطی که باشید آن را ثابت نگه دارید. تقریباً 200 میلیون کاربر اینستاگرام روزانه وارد سیستم می شوند ، بنابراین برای اینکه شبکه خود را حتی گسترده تر کنید چند بار در طول روز منتشر کنید.

تحقیقات ما در مورد بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام ، مهمترین زمان برای ارسال برای چندین صنعت را مشخص می کند. می توانید تحقیقات ما در مورد بهترین زمان ها را در تمام زمینه های موضوع زیر دنبال کنید:

زمانبندی پست اینستاگرام

رعایت یک برنامه زمانی منظم به شما کمک می کند تا یک تجربه ثابت را برای پیروان خود ایجاد کنید و آنها را در جریان نام تجاری خود قرار دهید.

پست های اینستاگرام را از قبل برنامه ریزی کنید

در حالی که الگوریتم اینستاگرام تغییر کرده است تا محتوای بیشتری را که کاربران دوست دارند نشان دهد ، ارسال در زمان مناسب همچنان می تواند با افزایش تعامل کلی دریافتی به پست های شما چشم انداز بیشتری دهد. با برنامه ریزی قبلی مطالب کل تیم شما می تواند با کارآیی بیشتر برنامه ها را مشاهده کند. ساخت محتوا از قبل همیشه هوشمندانه است و با ابزار برنامه ریزی اینستاگرام ما می توانید به مخاطبان خود دسترسی پیدا کرده و جریان مداوم محتوا را همزمان حفظ کنید.

فالور اینستاگرام

الگوریتم های اینستاگرام

ما می دانیم تقریبا همه از الگوریتم جدید اینستاگرام متنفر هستند. اما واقعیت این است که اگر می خواهید به عنوان یک کسب و کار در اینستاگرام پیش بروید باید با الگوریتم اینستاگرام همگام باشید نه مخالف آن.

آیا می خواهید بدانید که الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند؟ در پست زیر ما دقیقاً توضیح می دهیم که الگوریتم اینستاگرام چیست و چگونه بر عملکرد پست های شما تأثیر می گذارد.

در زیر لیستی از عواملی که بر الگوریتم اینستاگرام تأثیر می گذارند آورده شده است. ما براساس تحقیقات و گفتگوهای خود با مدیران شبکه های اجتماعی ، آنها را از نظر اهمیت درجه بندی کرده ایم:

خرید فالوور اینستاگرام

چقدر تعامل دارید

به طور کلی پست هایی که از جذابیت بالایی برخوردار هستند (لایک ، کامنت ، اشتراک ، بازدید و …) در فید اینستاگرام شما رتبه بالاتری خواهند داشت. هنگامی که یک پست تعداد زیادی لایک و نظر دریافت می کند این الگوریتم اینستاگرام را نشان می دهد که پست شما با کیفیت است و محتوای درگیر کننده ای که افراد بیشتری خواهان دیدن آن هستند و بنابراین الگوریتم اینستاگرام آن را به کاربران بیشتری نشان می دهد.

اما این همیشه به میزان جذب پست بستگی ندارد. در برخی موارد الگوریتم اینستاگرام بیشتر به این فکر می کند که یک پست چگونه پست خود را دریافت می کند. یکی از شناخته شده ترین موارد این مورد پرطرفدار بودن هشتگ های اینستاگرام است.

مدت زمانی که مردم برای مشاهده پست شما صرف می کنند

الگوریتم دیگری که قصد معرفی آن را داریم از زمان صرف شده برای مشاهده یک پست به عنوان یک عامل اصلی در تعیین میزان افزایش اعتبار و محبوبیت پست شما استفاده می کند. اگر می خواهید الگوریتم اینستاگرام را شکست دهید ساختن زیرنویس ها یا کپشن های عالی اینستاگرام شاید کلیدی باشد. اگر زیرنویس جذاب داشته باشید احتمالاً مردم آن را می خوانند یا روی دکمه بیشتر کلیک می کنند که باعث می شود زمان صرف شده برای پست شما بیشتر شود. همچنین به همین دلیل است که فیلم ها عملکرد بسیار خوبی در الگوریتم اینستاگرام دارند زیرا تماشای آنها زمان بیشتری می برد.

خرید فالور اینستاگرام
خرید فالو اینستاگرام

دوستان ، خانواده و حساب های موردعلاقه خود

اگر مرتباً با یک حساب خاص درگیر هستید به اینستاگرام می گویید که محتوای آن حساب را واقعاً دوست دارید. در نتیجه اینستاگرام محتوای آن شخص را در فید شما بیشتر نشان می دهد. به همین دلیل است که احتمالاً پست های اینستاگرام مادر خود را در بالای خبر خود مشاهده می کنید حتی اگر او فقط 20 دنبال کننده و چند لایک در هر عکس داشته باشد. برای افرادی که محتوای شما را دوست دارند نیز همین مورد صدق می کند و اگر آنها مرتباً پست های شما را لایک کنند و نظر دهند یا داستان های اینستاگرام شما را تماشا کنند یا محتوای شما را ذخیره کنند احتمالاً پست های شما برای آنها بیشتر نشان داده می شود.

نوع محتوایی

آیا تا به حال توجه کرده اید که اگر با یک دسته از حساب های ژانر خاص (به عنوان مثال ورزشی) درگیر شوید اینستاگرام نمایش محتوای بیشتری را به شما آغاز می کند؟ این عامل ارتباط است. اگر اینستاگرام تشخیص دهد که شما نوع خاصی از محتوا مانند NBA را دوست دارید تمام تلاش خود را می کند تا مطالب مشابه دیگری را که فکر می کند برای شما نیز جالب خواهد بود به شما نشان دهد.

پست اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام در جستجو و استوری های اینستاگرام چگونه کار می کند؟

صفحه جستجو اینستاگرام تحت الگوریتم خاص خود کار می کند و پست ها به طور خودکار بر اساس چیزهایی مانند افرادی که دنبال می کنید یا پست هایی که دوست دارید انتخاب می شوند. همچنین می توانید کانال های ویدئویی را در «کاوش صفحه» مشاهده کنید که می تواند شامل پست های مخلوطی از حساب های انتخاب شده دستی و به صورت خودکار براساس موضوعاتی باشد که فکر می کنیم از آنها لذت خواهید برد بنابراین از بسیاری جهات ، الگوریتم های Feed و Explore Page بسیار شبیه به هم هستند و محتوایی که می بینید اساساً تجمع پست هایی است که اینستاگرام فکر می کند شما بر اساس رفتار خود دوست دارید.

مانند صفحه جستجو ، پست های برتر براساس فاکتورهای مختلفی انتخاب می شوند از جمله میزان درگیری پست شما (خرید لایک اینستاگرام) ، محبوبیت هشتگ و سرعت دریافت پست شما در مورد پست. با این حال در حالی که کاوش صفحه برای هر کاربر متفاوت است ، وقتی شما یک هشتگ در اینستاگرام مرور می کنید هر کاربر اینستاگرام دقیقاً همان پست های برتر را می بیند.

حتی Instagram Stories که در قسمت بالای صفحه شما ظاهر می شود طبق یک الگوریتم خاص است. در بیشتر موارد استوری های اینستاگرام که به ابتدای ردیف نزدیک به نظر می رسند مربوط به حساب هایی هستند که بیشتر با آنها درگیر هستید ، خواه این پست های اینستاگرام باشد یا تماشای استوری های اینستاگرام.

آخرین مطالب