طراحی اپلیکیشن در شیراز

برای بیان دقیق تر ، طراحان اپلیکیشن وظیفه دارند یک برنامه موبایل خوب به نظر برسد ، در حالی که توسعه دهندگان اپلیکیشن باعث می شوند آن برنامه به درستی کار کند . طراحی برنامه تلفن همراه شامل رابط کاربری (UI) و تجربه کاربر (UX) است . طراحان وظیفه دارند طرح و شمایل کلی برنامه را طراحی کنند ، از جمله مواردی مانند طرح رنگ ، انتخاب فونت و انواع دکمه ها و ابزارک هایی که کاربر استفاده می کند .

برنامه نویسی اندروید در شیراز

زبان های برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن در شیراز

هنگامی که شما می دانید برای چه بستری اپلکلیکشن موبایل طراحی می کنید ، مرحله بعدی انتخاب زبان برنامه نویسی طراحی مناسب برای انجام کار است . وقتی صحبت از طراحی اپلیکیشن های موبایل می شود ، خبر خوب این است که فارغ از پلتفرم ، می توانید به طور کلی از هر دو ابزار استفاده کنید .

طراحی اپ در شیراز

گزینه های محبوب برای طراحی اپلیکیشن در شیراز شامل java ،Adobe Photoshop ، Adobe XD و Sketch است . زبان های برنامه نویسی دیگر نیز وجود دارد ، اما این ها گزینه های محبوبتری در این حوزه هستند .

شاید فکر کنید که Photoshop بهترین گزینه برای طراحی اپلیکیشن موبایل است ، به ویژه اگر از آن برای سایر کارهای طراحی استفاده کرده باشید و با این حال وقتی صحبت از طراحی اپلیکیشن های موبایل است ، بهتر است با Adobe XD یا Sketch یا جاوا همراه باشید .

یکی از بزرگترین دلایل استفاده از Adobe XD یا Sketch به جای Photoshop این است که این دو ابزار با طراحی و نمونه سازی اولیه در ذهن ساخته شده اند . آن ها به گونه ساده تری در جریان های طراحی به شما کمک می کنند و در طراحان UI و UX مورد هدف قرار می گیرند ، در حالی که Photoshop بیشتر برای دستکاری تصاویر است .

برای اطلاع از انواع طرح های مختلف در زمینه طراحی اپلیکیشن در شیراز و هم چنین قیمت آنها می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بیشتر شما را راهنمایی کنید .

هم چنین می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه کنید و از راهنمایی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید .

شماره تماس :

۰۳۱۳۴۴۲۸۱۰۵

۰۹۱۳۰۲۴۳۲۲۴

دستورالعمل طراحی اپلیکیشن در شیراز

قبل از شروع طراحی اپلکیشن شیراز ، ابتدا لازم است که انتظارات خود را از برنامه نویسی اندروید در شیراز تعیین کنید .

 هنگامی که کاربران برنامه ای را در دستگاه خود بارگیری و نصب می کنند ، انتظار دارند که به گونه ای رفتار کند که برای آن ها آشنا و شهودی باشد . آن ها نظرات خود را بر اساس آنچه می دانند پایه گذاری می کنند ، بنابراین وقتی یک برنامه با 90 درصد از انتظارات آن ها مخالفت می کند ، کاربران احتمالاً آن را حذف می کنند . نه تنها باید الگوهای ناوبری مختلفی را که iOS و Android دارند در نظر بگیرید بلکه باید در مورد دکمه ها ، انتخاب فونت و قرار دادن اشیا UI نیز فکر کنید ، همه اینها برای هر پلتفرم متفاوت است .

طراحی اپ
پخش ویدیو

مراحل طراحی اپلیکیشن در شیراز

خبر خوب این است که نیازی نیست حدس بزنید چه چیزی قابل قبول است . اپل و اندروید مجموعه ای از دستورالعمل های طراحی را دارند که می توانید قبل از شروع کار آنها را مرور کنید :

دستورالعمل های رابط انسانی iOS

دستورالعمل های طراحی Android

Wireframes و جریان برنامه

قبل از طراحی اپلیکیشن اندروید در شیراز ظاهر و احساس برنامه ، کار بر روی کنترل جریان و ساختار آن ضروری است . Wireframes به شما کمک می کند تا نحوه حرکت کاربران و استفاده از یک برنامه را درک کنید . آنها به طور کلی در طراحی آنها ساده شده اند تا تمرکز بر روی جریان و قابلیت استفاده باشد .

در حالی که بسیاری از ابزارهای اختصاصی برای برنامه نویسی اندروید در شیراز وجود دارد ، طراحان غیر معمول نیست که از یک قلم و کاغذ استفاده کنند . با این حال ، اگر به دنبال یک فناوری پیشرفته تر و مشارکتی هستید (که مخصوصاً هنگام کار با یک تیم از راه دور بسیار مهم است) ، در ساخت Skype یا Adobe XD یا java به ایجاد وردهای فریم خود بپردازید . فایده استفاده از این ابزارها برای برنامه نویسی اپ موبایل این است که شما می توانید با استفاده از سهولت نسبی ، مخاطبان کم سابقه خود را به مخاطبان وفاداری تبدیل کنید .

اگر در ساخت برنامه های تلفن همراه و طراحی اپلیکیشن در شیراز خود از ابزار های پیشنهادی ما استفاده کرده باشید ، این مرحله به طور کلی آسانتر است . اگر شما این امکان را ندارید که بتوانید ابزار طراحی خود را کمی طولانی تر کنید ، اما پس از انجام این کار ، اما در راه خود هستید .

دستورالعمل طراحی اپ در شیراز

در حالی که شما روی طراحی برنامه کار می کنید ، زمان بسیار خوبی برای شروع ساخت یک کتابخانه مشترک دارایی است . به عنوان مثال ، دکمه های استاندارد ، نمادها و سایر عناصری که در اینجا ایجاد می کنید ممکن است در سایر برنامه هایی که طراحی می کنید مفید باشند ، بنابراین حتما آنها را ذخیره کنید .

طراحان نیز وظیفه دارند این عناصر و دارایی های بصری را به توسعه دهنده تحویل دهند . مواردی مانند نمادها ، پس زمینه ها ، آرم ها و حتی قلم ها ، همه مواردی هستند که یک طراح ممکن است به یک توسعه دهنده واگذار کند .

هنگامی که توسعه دهنده هر آنچه را که لازم است داشته باشد ، وظیفه آنهاست که آن طراحی و بخش های مختلف آن را انجام دهند و آن را عملی کنن د. با این حال ، گاهی اوقات ، یک طراح محدودیت هایی را که یک توسعه دهنده با آن روبرو است درک نمی کند .

به عنوان یک طراح برنامه تلفن همراه ، می توان توسعه دهنده و روند توسعه را به طور کلی نادیده بگیرید ، اما بهتر است چالش هایی را که یک توسعه دهنده با آن روبرو است ، درک کنید ، چه با ابزار مورد استفاده خود یا محدودیت های سیستم عامل و یا دستگاه های موجود برنامه های شما اجرا خواهد شد با داشتن این دانش ، می توانید برنامه های تلفن همراه را با کارایی کمتری از طرف توسعه دهنده خود طراحی کنید ، در حالی که در عین حال می توانید یک محیط مشترک تر را تقویت کنید .

طراحی اپلیکیشن ios

طراحی اپلیکیشن ios درشیراز

طراحی برنامه های ios که باعث بهبود زندگی افراد می شود چیزی است که هر روز تیم ما آن را القا می کند . ما علاقه مند به ایجاد طرح های زیبا برای برنامه های تلفن همراه و تجربیات منحصر به فردی هستیم که به صورت یکپارچه در زندگی روزمره کاربران تاثیر می گذارد و در تمام دستگاه های آنها ، از iPhone تا iPad تا Apple Watch کار می کند . طراحان ، استراتژیست ها و توسعه دهندگان شرکت تبلیغات اصفهان دائماً در حال مطالعه رفتارهای انسانی هستند تا بتوانند از تجربیات بهتری استفاده کنند که باعث می شود کاربران بازگردند .

استیو جابز می گوید :

« طراحی فقط آن چیزی نیست که به نظر می رسد و احساس می شود بلکه طراحی به این صورت است که چگونه کار می کند. »

طراحی های ما توسط فروشگاه اپل نمایش داده شده اند و در مجموع به طور متوسط ​​بیش از 4 ستاره دریافت کرده اند . اشتیاق ما به طراحی عالی غالباً سرریز می شود ، بنابراین افکار ، بینش ها ، تحقیقات و موارد دیگر را در صفحه وبلاگ و منابع خود منتشر می کنیم که برای هر کسی که به دنبال یادگیری بیشتر در مورد طراحی و ساخت برنامه های خیره کننده تلفن همراه است ، با مطالب ارزشمند پر شده است .

اپ آی او اس

نـــمـونــــه کارها

 

تیم ما کاملاً با مأموریت اپل برای ایجاد برنامه های جذاب که قدرت و سادگی را اشعه می کنند هماهنگ است . ما عمیقاً با رابط کاربری iOS ارتباط برقرار می کنیم .

ما تا به حال بیش از 50 اپلیکیشن ios (آیفون) را برای مشتریان خود به علاوه راه اندازی کرده ایم . تعهد ما در زمینه طراحی برای کاربر به برنامه های ما کمک کرده است تا از این امر خسته نشویم و بیش از نیمی از برنامه های ما در فروشگاه اپل ارائه شده اند .

ما تقریباً برای هر گروه در فروشگاه برنامه ها و برای مشتریانی که در صنایع مختلف هستند ، برنامه های iOS طراحی کرده ایم .

برنامه اپل و آیفون

چگونه ما برنامه های آیفون خیره کننده و تجربه های iOS را طراحی می کنیم

ما می دانیم که طراحی یک تجربه عالی در iOS برای iPhone ، iPad یا Apple Watch فقط در مورد پیکسل های زیبا و انیمیشن های جالب نیست . این در مورد اهداف تجاری شما ، درک نیازهای کاربران و ایجاد یک تجربه معنی دار است که کاربران شما از آن استقبال می کنند . به همین دلیل ما تجربه های iPhone را ایجاد می کنیم که بر اساس داده ها ، تحقیقات و سال ها تخصص ساخته شده است .

VOD چیست؟
دنیای طراحی سایت
admin

VOD چیست؟

VOD چیست؟ VOD مخفف Video on Demand می‌باشد. آن روزهایی که همه مجبور بودند برنامه روزانه خود را در مورد یک برنامه تلویزیونی یا فیلم

ادامه مطلب »
Google Analytics چیست؟
دنیای طراحی سایت
admin

Google Analytics چیست؟

Google Analytics چیست؟ Google Analytics ابزارهای رایگان موردنیاز برای تجزیه‌وتحلیل داده‌ها را برای تجارت به طور یکجا در اختیار شما قرار می‌دهد، تا بتوانید تصمیماتی

ادامه مطلب »
گوگل تگ منیجر چیست؟
دنیای طراحی سایت
admin

گوگل تگ منیجر چیست؟

گوگل تگ منیجر چیست؟ یکی از ابزارهای حیاتی برای هر مدیر وب‌سایت یا مالک سایت گوگل تگ منیجر است. این سیستم نقش مهمی در مدیریت

ادامه مطلب »

10 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • با سلام
  تعرفه انجام پروژه های اندروید و طراحی سایت را در کجای سایت میتوانم ببینم؟

  پاسخ
 • سلام
  آیا در مجموعه شما دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید نیز برگذار میشود؟

  پاسخ
  • سلام
   بله مدرسان زبان های برنامه نویسی متخصص کار آموزش را در این موسسه انجام میدهند

   پاسخ
 • سلام و وقت بخیر
  به نظر شما فریمورک kivy در زبان پایتون برای برنامه نویسی موبایل مناسب است؟

  پاسخ
 • سلام و خسته نباشید
  آیا طراحی Ui برنامه ها نیز توسط شرکت انجام می شود؟

  پاسخ
 • سلام
  به نظر شما برای یک اپلیکیشن فروشگاهی در سیستم عامل ios وب اپلیکیشن بهتر است یا برنامه نویسی با فریمورک های نیتیو؟

  پاسخ
  • سلام
   برای طراحی اپلیکیشن ios در ایران به خاطر یک سری محدودیت ها برنامه نویسی و همچنین حجم اپلیکیشن ، وب اپلیکیشن بهتر میباشد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست