9 فریم ورک برتر طراحی ظاهر وب سایت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. 9 فریم ورک برتر طراحی ظاهر وب سایت

انتخاب فریم ورک برای طراحی ظاهر وب سایت بسیار مهم است . در مورد اقدامات مداوم استفاده از چارچوب پاسخگو در حالی که شروع به طراحی سایت در بوشهر کرده اید ، ابهام های زیادی وجود دارد. به دلیل اثربخشی این چهارچوب ها در بین توسعه دهندگان محبوبیت بیشتری پیدا می کنند . چارچوب های پاسخگو به مراتب بهتر از موارد غیر پاسخگو هستند . علاوه بر این ، آنها موثر هستند و به توسعه برنامه های کاربر محور کمک می کنند .

چارچوب های پاسخگو شامل برچسب های CSS و HTML5 هستند و بنابراین بهترین گزینه برای ایجاد طراحی وب سایت های استثنایی هستند . به منظور ایجاد وب سایت های استثنایی تعدادی از بهترین چارچوب های جلویی در دسترس برای استفاده وجود دارد . در اینجا در نرم افزار طراحی وب TemplateToaster مختصراً در مورد برخی از مشهورترین چارچوب های مورد استفاده رایج توسط توسعه دهندگان صحبت می کنیم

برترین فریم ورک های طراحی ظاهر وب سایت

1- بوت استرپ

طراحی ظاهر وب سایت با بوت استرپ

یکی از محبوب ترین چارچوب های طراحی ظاهر وب سایت بوت استرپ است . Bootstrap اکنون با آخرین نسخه Bootstrap 3 در دسترس می باشد . Bootstrap از ویژگی های بی نظیری برخوردار است ، یک سیستم شبکه ساختار یافته ، عنصر پیمایش و موارد دیگر از این دست . با داشتن چنین چارچوبی در اختیار آنها ، توسعه دهندگان می توانند به راحتی هر نوع وب سایت و بدون داشتن تکنیکی بسیار فنی ایجاد کنند . این چارچوب برای کار با آن بسیار عالی است زیرا دارای یک راهنمای راه اندازی است که کاربران جدید می توانند هنگام آغاز کار توسعه وب به آنها مراجعه کنند . گزینه ایجاد طرح ثابت و همچنین عرض سیال وجود دارد . همچنین از پشتیبانی موبایل بالایی برخوردار بوده و بنابراین یک وب سایت دارای Bootstrap به عنوان چارچوب آن به راحتی در هر دستگاه تلفن همراه قابل مشاهده است . می توانید با سازنده TemplateToaster Bootstrap ، در چند دقیقه وب سایت Bootstrap ایجاد کنید .

2- Foundation

طراحی ظاهر وب سایت با Foundation

Foundation در بین چارچوب های استثنایی جلوی حساب قرار گرفته است . این یک چارچوب فوق العاده ریسپانسیو است که برای ایجاد طرح های یکپارچه برای ایجاد وب سایت ها ، برنامه های کاربردی برای وب و قالب های تلفن همراه و ایمیل استفاده می شود . Foundation ساده ترین چارچوب برای یادگیری است و بنابراین توسط کاربر جدید به راحتی قابل استفاده است . این چارچوب استثنایی دارای چندین مؤلفه از جمله چیدمان ، ناوبری ، رسانه ، ظروف کتابخانه و موارد دیگر می باشد . بنیاد همچنین یک لیست استثنایی از افزونه ها دارد که انتخاب گسترده ای را به توسعه دهندگان ارائه می دهد تا بر این اساس یکی را انتخاب کنند .

3- Pure

طراحی ظاهر وب سایت با Pure

Pure یک انتخاب قریب به اتفاق برای انجام پروژه های وب است . خالص بودن به عنوان یک مجموعه کوچک از ماژول های CSS ، ردپاهای ریز و درشتی دارد . این چارچوب برجسته با ذهنیت همراه و همراه با سبک حداقلی برای طراحی ظاهر وب سایت ایجاد شده است . این به توسعه دهندگان کمک می کند بسته به نیاز ، سبک های مختلفی را روی برنامه بنویسند . طیف گسترده ای از اجزای CSS نیز با Pure در دسترس قرار گرفته است . این چارچوب برجسته همچنین یک سفارشی سازی چشمگیر دارد و بنابراین توسعه دهنده می خواهد چارچوب CSS را انتخاب و مورد نیاز خود را ایجاد کند .

4- Skeleton

طراحی ظاهر وب سایت

اگرچه Skeleton یک طراحی چارچوب رسپانسیو کوچک است ، اما در پیشرفت سریع وب سایت ها صرف نظر از اندازه آن ها ، کمک می کند . این پایگاه دارای یک شبکه گریم سبک 960 است که بدون ایجاد کیفیت در ایجاد وب سایت برای موبایل ، دسکتاپ ، تبلت و سایر دستگاه های دیگر کمک می کند . علاوه بر این ، عناصر اصلی UI ، طراحی پایه ، دکمه های فرم ، زبانه ها و همچنین ساختار فایل سازمان یافته را دارد . همه این عناصر در کاهش زمان توسعه وب نقش دارند . Skeleton ، با وجود سایر ویژگی های توسعه وب ، چارچوبی برای آینده است . این یک چارچوب استثنایی برای استفاده در جهت ساختن وب سایت های زیبایی شناسی است .

5- Montage

طراحی ظاهر وب سایت

Montage با داشتن یک چارچوب HTML5 ، شروع به کار در توسعه مدرن صفحه وب بسیار عالی است . Montage عناصری دارد که به ایجاد وب سایت های مقیاس پذیر و غنی از ویژگی های آن کمک می کند . این عناصر استثنایی همچنین به حفظ برنامه های HTML5 برای طیف وسیعی از دستگاه ها چه رومیزی و چه تلفن هوشمند کمک می کند . Montage به روش های خاص خود شگفت انگیز است . علاوه بر مدل مؤلفه اعلاناتی ، اتصال داده های اعلامی و خیلی بیشتر از آن دارای اجزای قابل استفاده مجدد به همراه قالب های HTML است .

6- Siimple

طراحی ظاهر وب سایت

انعطاف پذیر ، زیبایی شناسی ساخته شده و یک چارچوب مختصر جلوی CSS برای دستیابی به صفحات وب پیج . Siimple زیبا است و بیشتر برای ساختن صفحات وب استفاده می شود که صاف و تمیز هستند . کار بر روی این موارد ساده ، گاهی اوقات اثبات می شود فوق العاده خوب برای توسعه وب سایت های کاربر محور . مطمئناً این فریم ورک دارای داشتن چند خط کد است که می تواند در اندازه کلی به 6 KB نیز کاهش یابد . این فریم ورک مناسب برای تازه کارهایی است که تازه با طراحی ظاهر وب سایت خود شروع به کار کرده و به یک چارچوب برای آزمایش آزادانه نیاز دارند . Siimple به چنین توسعه دهندگان کمک می کند تا طراحی های وب حداقل و روشن را ایجاد کنند .

7- Gumby

طراحی ظاهر وب سایت

گومبی دارای ویژگی های زیادی از جمله شبکه انعطاف پذیر ، ضربات و تغییر تصاویر رسپانسیو ، کیت UI به خوبی تعریف شده ، کاشی های فانتزی است که آن را به یکی از بهترین چارچوب های CSS پاسخگو انعطاف پذیر تبدیل می کند . تمام این ویژگی ها آن را به یک چارچوب برجسته در نظر می گیرد تا نیازهای توسعه وب را در نظر بگیرید . همچنین از ویژگی های SASS برخوردار است که به سرعت بخشیدن به پیشرفت Gumby کمک می کند . این چارچوب برجسته همچنین سفارشی سازهای قدرتمندی را به خود اختصاص داده است که با استفاده از آن می توانید سیستم شبکه ، تایپوگرافی و موارد دیگر خود را آسان کنید .

8- UI معنایی

طراحی ظاهر وب سایت

UI معنایی به عنوان یک چارچوب در طی چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است . این واقعیت که رویکرد طراحی معنایی می تواند در چارچوب های دیگر گنجانیده شود به راحتی امکان استفاده از راهنمایی های سبک شخص ثالث را فراهم می آورد . UI معنایی تعدادی عنصر از جمله دکمه ها ، لودرها ، غواص ها و مجموعه هایی مانند فرم و سوخاری و سایر موارد را به خود اختصاص داده است . ماژول های پیشرفته ای وجود دارد که از پاپ آپ گرفته تا کشویی و غیره متغیر است . همه این ویژگی ها باعث می شود تا معنایی به یک چارچوب بسیار غنی از ویژگی برای استفاده در مورد الزامات توسعه وب تبدیل شود . این فریم ورک قابل استفاده است و به همین دلیل یکی از محبوب ترین در بین توسعه دهندگان است .

9- Cascade

طراحی ظاهر وب سایت

Cascade به توسعه دهندگان کمک بزرگی می کند زیرا طرح های شبکه معنایی و غیر معنایی را به همراه عناصر پایه ، عناصر ناوبری ، طراحی جدول ارائه می دهد . Cascade از رویکرد جهانی برخوردار است و بنابراین برای طراحان آسان است که تعدادی از عناصر را در طراحی ظاهر وب سایت خود بگنجانند . با استفاده از Cascade ، طراحان و همچنین توسعه دهندگان گزینه ایجاد صفحات وب با کارایی بالا را برای انواع مرورگرها درست از نسخه های قدیمی تر گرفته تا مرورگرهای جدید . توسعه دهندگان آبشار می توانند برای انتخاب و کار بر روی مؤلفه های مهم برای یک پروژه خاص استفاده کنند .

نتیجه گیری

چارچوب ها ، عناصر اساسی هستند که برای دستیابی به توسعه وب سایت مورد نیاز هستند . تمامی چارچوب هایی که در بالا ذکر شده اند بسیار عالی هستند که برای شروع توسعه وب قابل استفاده هستند . علاوه بر این ، قبل از انتخاب هر یک از چهارچوب ها ، حتماً یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز پروژه های شما باشد .

مقالات پیشنهادی کاربران
روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست