4 نکته مهم برای نوشتن مقاله در سایت که باید به آن ها توجه کنید

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. 4 نکته مهم برای نوشتن مقاله در سایت که باید به آن ها توجه کنید

چند نکته مهم برای نوشتن مقاله  

1-           لینک های داخل مقاله

مورد اول برای نوشتن مقاله در سایت این است که لینک های مطالب مرتبط با مطلبی که می نویسید را در متن مقاله قرار دهید . به عنوان مثال به مخاطبانتان پیشنهاد خواندن سایر مقاله هایتان را با همان عنوان دهید . قسمت های مختلف سایتتان را داخل مقاله تان به عبارات کلیدی مرتبط لینک دهید . برای مثال اگر کلمه سئو در مقاله خود وجود داشت آن را به قسمت مقالات سئو لینک بدهید . در صورت لزوم اگر لینک سایت های دیگر را هم در مقاله تان قرار دهید مشکلی نخواهد داشت . در ساخت لینک های داخلی و خارجی در مطالبتان زیاده روی ننمایید که از نظر گوگل اصلا پسندیده نمی باشد.

نوشتن مقاله در سایت

2-          عکس های مقاله

مورد دوم برای نوشتن مقاله در سایت این است که سعی نمایید از عکس های جدیدی که خودتان تولید می نمایید در محتوای سایتتان استفاده نمایید و از کپی نمودن تصاویر سایر وب سایت ها خودداری کنید . برای سئوی بهتر و جلوگیری کردن از مشکلات کپی رایت بهتر می باشد عکس های مقاله هایتان را خودتان تولید نمایید . سعی نمایید از عکس های جذاب و مرتبط با مقالاتتان استفاده نمایید و حدالامکان از چند تصویر در مطلبتان استفاده کنید .

در ضمن گذاشتن متن جایگزین یا alt tag هم فراموش نگردد که گوگل با استفاده از این مورد تصاویر شما را ایندکس می نماید .

نوشتن مقاله در سایت

3-         متن اصلی مقاله

مورد بعدی برای نوشتن مقاله در سایت اینه که تلاش نمایید مقالاتتان حدالامکان کمتر از 400 کلمه نباشد . یک مقاله عالی بین 2 تا 3 هزار کلمه را امل می شود . از کپی نمودن متن مقالات ایر وب سایت ها و درج کردن در مقالاتتان اکیدا خودداری نمایید . اگر می خواهید مطللبی از سایر وب سایت ها در وب سایت خودتان قرار دهید می بایست آن را در نقل قول قرار دهید و لینک آن سایت هم در مطلبتان درج نمایید .

نوشتن مقاله در سایت

4-         عنوان مقاله

و مورد آخر برای نوشتن مقاله در سایت این می باشد که پیش از آن که بخواهید عنوان مقاله خود را به نگارش درآورید می بایست بدانید که مخاطبان سایت شما اغلب چه عنوانی را با آن موضوع جستجو می نمایند . برای این امر باید به سایت گوگل مراجعه نمایید و عنوان مقاله خود را تایپ نمایید . موقع تایپ کردن عنوان مقاله در کادر جستجوی موتور گوگل عنوان هایی مرتبط با آن موضوع برایتان ظاهر می گردد که نشان دهنده آن می باشد که مخاطبان و کاربران اکثرا چه عنوان هایی را جستجو نموده اند . از نتیجه های جستجو هم خواهید توانست به این موضوع پی ببرید که اغلب مقالات نوشته گردیده با چه عنوان هایی از آن موضوع می باشند .

سعی نمایید از عبارات چگونه چرا ، ،  نکات ، چه طور ، ترفندهای ، راه های ، دلایل ، روش های و غیره در آغاز مقاله خود استفاده نمایید .

در ضمن می توانید برای اطلاعات بیشتر به صفحه سئو در اصفهان هم مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

مقالات پیشنهادی کاربران
چگونه شخصی سازی از بازاریابی چرخه عمر مشتری پشتیبانی می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست