چطور پیشرفت کنیم؟

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزش
  4. chevron_right
  5. چطور پیشرفت کنیم؟

چطور پیشرفت کنیم؟

 

چطور پیشرفت کنیم؟ آیا شما زندگی سختی دارید؟ این زندگی شماست و شما کنترل کننده آن هستید، اما چرا شما هنوز نمی توانید آن را همانطور که می خواهید کنترل کنید؟ شاید شما تحت شرایط خاصی قرار دارید که مانع انجام این کارها می شود. پس ما قرار است به شما کمک کنیم.


1-گام اول 

یک لیست ایجاد کنید و شروع به چک کردن چیزهایی که می خواهید داشته باشید, کنید. شما یک روز می میرید، اما قبل از انجام این کار، تا آنجا که ممکن است این دنیا را تجربه کنید و لذت ببرید.

چطور پیشترفت کنیم؟


2-گام دوم

 اهداف را تنظیم کنید و آنها را بنویسید. تعیین آنها بر اساس ماه، سال، باشد. بدانید که چه می خواهید برای هر بخش از زندگی خود به دست بیاورید و مطمئن شوید که  اگر به عقب نگاه کردید و ببینید آیا در واقع پیشرفت هایی را که می خواستید بدست آورده اید یا خیر؟. این لیست به طور مداوم در حال تکامل است و شما به هر یک از اهداف خود روزی می رسید، اما نوشتن اهداف احتمال دسترسی به آنها را چندین برابر بیشتر می کند.

چطور پیشترفت کنیم؟


3-گام سوم 

برای دیگران زندگی نکن. مسیر خود را در زندگی بر اساس انتظاراتی که توسط دیگران برای شما تعیین شده است، انتخاب نکن و چیزی که فکر می کنی درست است را نجام بده.

چطور پیشترفت کنیم؟


4-گام چهارم 

 2 نوع از افراد وجود دارند، کسانی که بر آنچه که می توانند کنترل کنند تمرکز می کنند و کسانی که بر روی آنچه که نمی توانند انجام دهند تمرکز می کنند. دیگران را به خاطر شکست خود سرزنش نکنید و آنها را مقصر ندانید.

چطور پیشرفت کنیم؟


5-گام پنجم

 شکایت نکن! اگر شما از چیزی در زندگی خود راضی نیستید، می توانید از آن شکایت کنید یا می توانید به طور فعال آن را تغییر دهید. کدام یکی را انتخاب خواهی کرد؟ نه شکایتی کن و نه توضیحی بده چرا که این بهانه بزرگی برای پیشرفت نکردن است!

چطور پیشرفت کنیم؟


6-گام ششم

 حسادت نکن نه به این دلیل که از نظر اخلاقی اشتباه است، بلکه به این دلیل که حسادت یک احساس مخرب است. این نیز نشانه ای است که شما زندگی خود را به طور کامل زندگی نمی کنید – افرادی که تحقق می یابند می توانند موفقیت های دیگران را جشن بگیرند. افرادی که تحقق نمی یابند احساس خجالت عاطفی خود را از طریق احساسات منفی پر می کنند.

چطور پیشرفت کنیم؟


برای ارتباط با ما به سایت تبلیغات اصفهان مراجعه فرمایید.
مقالات پیشنهادی کاربران
عینک هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست