معرفی Galaxy Fold، دسته ای کامل و جدید موبایل های سامسونگ

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. اخبار اصفهان
  6. chevron_right
  7. اخبار تکنولوژی
  8. chevron_right
  9. معرفی Galaxy Fold، دسته ای کامل و جدید موبایل های سامسونگ

معرفی Galaxy Fold، دسته ای کامل و جدید موبایل های سامسونگ

 

معرفی Galaxy Fold، دسته ای کامل و جدید موبایل های سامسونگ

 

اولین دینامیک AMOLED بی نهایت فلکس نمایش در جهان، امکانات چند وظیفه ای بی پایان و دوربین ما همه کاره تر در یک دستگاه دستیابی به موفقیت سامسونگ الکترونیک Galaxy Fold بسیار پیش بینی شده را عرضه کرد، یک دستگاه جدید کشویی که یک دسته جدید تلفن همراه را ایجاد می کند. Galaxy Fold دارای اولین 7.3 اینچی Infinity Flex Display است که در یک دستگاه جمع و جور با صفحه نمایش پوشش قرار می گیرد. کهکشان Fold یک راه جدید قدرتمند برای چند کاره، تماشای فیلم ها، بازی کردن بازی ها و غیره ارائه می دهد تجربیات جدید و امکانات جدید در ساختن زندگی را به ارمغان می آورد.

“امروزه، سامسونگ فصل بعدی را در تاریخ نوآوری تلفن همراه نوشت، با تغییر آنچه در گوشی های هوشمند امکان پذیر است. Galaxy Fold یک دسته بندی کاملا جدید را معرفی می کند که قابلیت های جدیدی را که تاکنون با Infinity Flex Display ما دیده نمی شود را باز می کند. ” DJ Koh گفت:، رئیس و مدیر عامل بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات موبایل، سامسونگ الکترونیک. “ما Galaxy Fold را برای افرادی که می خواهند تجربه کنند چه چیزی را می توان از یک دستگاه حق بیمه هماهنگ کرد، فراتر از محدودیت های یک گوشی هوشمند سنتی ایجاد کرد.”

معرفی Galaxy Fold، دسته ای کامل و جدید موبایل های سامسونگ

گوشی هوشمند

کهکشان Fold در دسته خود است. این نوع جدیدی از تجربه تلفن همراه ارائه می دهد که کاربران می توانند کارهایی را انجام دهند که نمی توانند با یک گوشی هوشمند معمولی انجام دهند. کاربران هم اکنون از هر دو جهان بهترین هستند؛ یک دستگاه جمع و جور است که نشان می دهد بزرگترین نمایشگر گوشی های هوشمند سامسونگ است. کهکشان Fold، نوآوری های مواد، مهندسی و نمایش را به ارمغان می آورد، که طی هشت سال پس از اولین نمونه اولیه نمایش انعطاف پذیر سامسونگ در سال 2011 توسعه یافته است.

نمایش مواد جدید:

صفحه نمایش داخلی به سادگی خم نمی شود. آن را برابر می کند. Folding یک حرکت بصری تر و نوآوری سخت تر برای ارائه است. سامسونگ یک لایه پلیمری جدید را اختراع کرد و برای نمایش حدود 50 درصد نازک تر از نمایشگر معمولی گوشی هوشمند تولید کرد. مواد جدید، Galaxy Fold را انعطاف پذیر و دشوار می سازند.

مکانیسم نوک انگشتی:

گلکسی Fold به راحتی و به طور طبیعی، مانند یک کتاب باز می شود و با یک کلیک رضایت بخش، مسطح و جمع و جور بسته می شود. برای رسیدن به این هدف، سامسونگ یک لولا پیچیده با چندین چرخ دنده متصل ساخت. این سیستم در یک محفظه مخفی برای یک ظاهر بی نظیر و ظریف قرار گرفته است.

عناصر طراحی جدید:

از صفحه نمایش به مسکن، به هر عنصری که می توانید ببینید و لمس کنید سامسونگ هیچ سنگی را باقی نمی گذارد. اسکنر اثر انگشت در کنار آن قرار دارد که انگشت شست پایدار است، بنابراین دستگاه به راحتی باز می شود. دو باتری و اجزاء به صورت یکنواخت توزیع شده اند تا Galaxy Fold در دستان شما قرار گیرد. رنگ های با تکمیل منحصر به فرد – نقره ای فضایی، کیهان سیاه، مارسی سبز و آسترو بلبل 1 و لبه چسبنده با لوگوی سامسونگ ظرافت آن را کامل می کند.

 یک تجربه کاملا جدید:

Galaxy Fold با استفاده از گوشی های هوشمند طراحی شده است – که به وسیله عوامل بزرگتر و بهتر شکل می گیرد که باعث افزایش تجربه آنها می شود. Galaxy Fold به صفحه ای که نیاز دارید تغییر می کند، لحظه ای که به آن نیاز دارید. آن را از جیب خود برای تماس های یک طرفه، متون و موارد دیگر در می آورید .با کیفیت بالا در بزرگترین صفحه نمایش تلفن همراه ما برای ارائه، مجلات دیجیتال، فیلم ها و محتوای AR، باز می شود.

UX منحصر به فرد فقط برای Galaxy Fold ساخته شده است، راه های جدیدی را برای استفاده از گوشی های هوشمند خود فراهم می کند:

پنجره Multi-Active:

امکانات Galaxy Fold تقریبا بی حد و حصر است – برای multitasker نهایی طراحی شده است. شما می توانید تا سه برنامه فعال به طور همزمان بر روی صفحه اصلی باز کنید، بنابراین شما می توانید گشت و گذار، متن، کار، تماشا و به اشتراک گذاری بدون از دست دادن ضرب و شتم.

تداوم برنامه:انتقال بصری، بدون درز بین پوشش و نمایش اصلی را انجام دهید. به عنوان Galaxy Fold باز می شود و بسته می شود، برنامه ها به طور خودکار نشان می دهد که در آن شما را ترک کردن. وقتی که شما آماده برای گرفتن یک عکس هستید، آنها را ویرایش در عمق، و یا یک نگاه دقیق تر در خوراک، باز کردن صفحه نمایش برای صفحه نمایش بزرگ و بوم کامل تری است.

مقالات پیشنهادی کاربران
تبلیغات در اصفهان

معرفی Galaxy Fold، دسته ای کامل و جدید موبایل های سامسونگ

سامسونگ با گوگل و انجمن توسعه دهندگان اندروید کار کرد تا اطمینان حاصل کند که برنامه ها و خدمات برای تجربه منحصر به فرد Galaxy Fold در دسترس هستند.

عملکرد حق بیمه ساخته شده به Fold

کهکشان Fold برای استفاده سنگین و شدید ساخته شده است که آیا کار، بازی یا اشتراک دارد که همه آنها نیاز به عملکرد پیشرفته دارند. Galaxy Fold با سخت افزار قدرتمند بیشتر از این کار است.

Do More:

برای اطمینان از همه چیز هموار، حتی زمانی که سه برنامه به طور همزمان اجرا می شود، سامسونگ گلکسی Fold را با یک چیپ ست AP، نسل بعدی AP و 12 گیگابایت رم با کارایی مشابه با PC، مجهز کرده است. سیستم باتری دوگانه پیشرفته برای حفظ و نگهداری با شما طراحی شده است. کهکشان Fold نیز قادر به شارژ خود و یک دستگاه دوم به طور همزمان از طریق بی سیم PowerShare، در حالی که به یک شارژر معمولی متصل است، بنابراین شما می توانید شارژر دوم خود را در خانه ترک کنید.

تجربه نهایی چند رسانه ای:

Galaxy Fold برای سرگرمی طراحی شده است. با توجه به تصاویر نمایشی همه جانبه در صفحه نمایش دینامیک AMOLED و واضح و روشن، AKG با استفاده از بلندگو های استریو، فیلم ها و بازی های مورد علاقه خود را به صدا و رنگ غنی می رسانند.

با این همه، دوربین چندمنظوره ما:

مهم نیست که چقدر شما دستگاه را نگه دارید و یا آن را بپوشانید، دوربین آماده عکسبرداری از صحنه است، بنابراین شما هر لحظه را از دست نخواهید داد. با شش لنز سه در پشت، دو در داخل و یک در پوشش – سیستم دوربین Galaxy Fold دارای انعطاف پذیری ساخته شده است. کهکشان Fold سطح جدیدی از چند وظیفه ای را معرفی می کند، به شما این امکان را می دهد که از برنامه های دیگر در طول یک تماس ویدئویی استفاده کنید.

این کار را با Galaxy Fold انجام دهید.

کهکشان Fold بیش از یک دستگاه تلفن همراه است. این پورتال برای تمام کهکشان از دستگاه ها و خدمات متصل شده است که سامسونگ در طول سال ها توسعه داده است تا مصرف کنندگان را از چیزهایی که قبلا نمی توانستند، آسان تر کند. همراه با سامسونگ DeX2 برای قدرت بیشتر بهره وری با یک تجربه PC مانند.

Bixby با ویژگی های جدید اطلاعات شخصی مانند Bixby Routines به منظور پیش بینی نیازهای شما پشتیبانی می شود و سامسونگ Knox اطلاعات و اطلاعات شما را امن نگه می دارد.

معرفی Galaxy Fold، دسته ای کامل و جدید موبایل های سامسونگ

 

Galaxy Fold در سه ماهه دوم سال 2019 در دسترس خواهد بود. 

مشخصات محصول Galaxy Fold

کهکشان Fold
نمایش صفحه اصلی: 7.3 “QXGA + Dynamic AMOLED (4.2: 3)

* صفحه نمایش قطر مورب به عنوان یک مستطیل کامل بدون حسابداری برای گوشه های گرد و برش فوقانی اندازه گیری شده است. ناحیه واقعی قابل مشاهده است به دلیل گوشه های گرد و برش بالا.
صفحه نمایش جلویی: 4.6 “HD + Super AMOLED (21: 9)

* صفحه نمایش مورب به عنوان یک مستطیل کامل بدون حسابداری برای گوشه های گرد اندازه گیری شده است. مساحت قابل مشاهده فعلی به علت گوشه گرد شده کمتر است.

Camera Camera Cover Camera 10MP Selfie، F2.2
دوربین عقب سه بعدی 16 مگاپیکسلی با فرمت Wide، F2.2
دوربین 12 مگاپیکسلی با زاویه دید، AF، OIS، F1.5 / F2.4، Super Speed ​​دو پیکسل AF

12MP دوربین تله فوتو، PDAF، OIS، F2.4، زوم اپتیکال 2X
دوربین دو بعدی دوربین 10 مگاپیکسل، F2.2
8MP RGB عمق دوربین، F1.9

AP 7nm 64 بیتی پردازنده Octa-core
حافظه RAM 12GB (LPDDR4x)، 512 گیگابایت (UFS3.0)

* حافظه کاربر به دلیل ذخیره سازی سیستم عامل و نرم افزار مورد استفاده برای استفاده از ویژگی های دستگاه، کمتر از حافظه کامل است. حافظه واقعی کاربر بسته به اپراتور متفاوت است و ممکن است بعد از ارتقاء نرم افزارها تغییر کند.

* بدون اسلات میکرو اس دی
باتری 4،380mAh (معمولی)

شارژ سریع در سیمی و بی سیم سازگار است.
شارژ سیمی سازگار با QC2.0 و AFC
شارژ بی سیم سازگار با WPC و PMA

* 4،380mAh (معمولی) اشاره به مقدار معمولی ظرفیت باتری را که تحت شرایط آزمایشی آزمایشگاه های دیگر آزمایش شده است، اشاره می کند. مقدار معمولی مقدار متوسط ​​برآورد شده با توجه به انحراف در ظرفیت باتری بین نمونه باتری است. امتیاز (حداقل) ظرفیت 4،275 mAh است. عمر باتری واقعی ممکن است بسته به محیط شبکه، الگوهای استفاده و سایر عوامل متفاوت باشد.

* ممکن است بر اساس مدل، کشور و حامل متفاوت باشد.
سیستم عامل آندروید 9.0

 مدل و رنگ در دسترس بودن ممکن است بسته به کشور یا حامل متفاوت باشد.

 لوازم جانبی سامسونگ DeX بصورت جداگانه فروخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست