مایکروسافت ورد برای اندروید بیش از 1 میلیارد دلار نصب فعال دارد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. اخبار اصفهان
  6. chevron_right
  7. اخبار تکنولوژی
  8. chevron_right
  9. مایکروسافت ورد برای اندروید بیش از 1 میلیارد دلار نصب فعال دارد

مایکروسافت ورد برای اندروید بیش از 1 میلیارد دلار نصب فعال دارد

 

مایکروسافت ورد یکی از محبوب ترین برنامه های بهره وری در جهان است، بنابراین جای تعجب نیست که برنامه ثابت کرده است که در سیستم عامل موبایل گوگل نیز تاثیرگذار است. آخرین آمار فروشگاه Google Play نشان می دهد که نسخه اندرویدی مایکروسافت ورد یک میلیارد بار به طور کامل نصب شده است. اکثر برنامه های Office دیگر مایکروسافت نیز به خوبی کار می کنند.

مایکروسافت به تازگی به یک نقطه عطف قابل توجه تبدیل شده است: نسخه اندرویدی مایکروسافت ورد آن را 1 میلیارد علامت برای نصب، بر اساس فروشگاه Google Play (از طریق پلیس آندروید) گذراند.
برنامه های Office دیگر شرکت نیز بسیار خوب عمل می کنند. برنامه اکسل، پاورپوینت، OneNote و OneDrive هر یک بیش از 500 میلیون نسخه نصب می کند، در حالی که Outlook برای اندروید دارای بیش از 100 میلیون نصب است. پلیس آندروید اشاره می کند که این ارقام لزوما از فروشگاه Play Store Google دریافت نمی شود، و اشاره می کند که مایکروسافت برخی از موافقت نامه هایی را با برخی از تولید کنندگان برای نصب برنامه های خود در دستگاه های مختلف دارد.
مایکروسافت ورد برای اندروید تقریبا 1 میلیارد دلار نصب فعال دارد

رقابت با اپل

نقطه عطف نیز کمی عجیب است. در ماه گذشته، بیل گیتس در مصاحبه ای اعلام کرد که “بزرگ ترین اشتباه او” در دنیای سیستم عامل های تلفن همراه از دست رفته است، و همچنین تنها یک فضا برای iOS وجود دارد. نسخه های تلفن همراه مایکروسافت آفیس هنوز هم از میزان قابل توجهی از نفوذ بازار برخوردار هستند، درست مانند همتایان دسکتاپ خود.

تبلیغات

اکسل، برنامه رایانه ای محبوب، دارای بیش از 500 نصب در اندروید است و همین امر برای OneNote، PowerPoint و OneDrive درست است. چشم انداز برای اندروید به تدریج برداشتن سرعت و همچنین بیش از 100 میلیون نصب در اندروید است.

با این حال، لازم است که در اینجا توجه کنید که این ارقام ممکن است لزوما تمام نصب ها را از فروشگاه Google Play نشان ندهد. مایکروسافت با برخی از تولید کنندگان دستگاه موافقت می کند که برنامه های Office خود را بر روی دستگاه های خود بارگیری می کند. برای مثال: شما می توانید مجموعه دفتر را بر روی گوشی های هوشمند گل سرسبد سامسونگ پیدا کنید.

جالب است، هرچند که سرویس های مبتنی برابر مانند Google Docs در چند سال گذشته بسیار محبوب بوده است، اکثر مردم و در واقع کسب و کارها به جای استفاده از مایکروسافت آفیس، نرم افزارهایی هستند که همه آنها با آن آشنا هستند حتی در سیستم عامل های دسکتاپ.

راه اندازی مایکروسافت (اندروید)

مایکروسافت ورد برای اندروید در سال 2015 راه اندازی شد تا به کاربران امکان ایجاد، ویرایش و مشاهده هر سند در فرمت ورد را بدهد. بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران و بشر دوستانه مایکروسافت می باشد.

گیتس اشاره کرد  تنها یک رقیب برای iOS در iOS وجود دارد و باید آن “طبیعی برای مایکروسافت برای برنده شدن” باشد.

نسخه های تلفن همراه مایکروسافت آفیس هنوز هم از میزان قابل توجهی از نفوذ بازار برخوردار هستند، بسیار شبیه به همتایان دسکتاپ خود.

دیگر برنامه های آفیس از غول نرم افزاری از جمله اکسل، پاورپوینت، OneNote و OneDrive هر یک بیش از 500 میلیون نصب می کنند، در حالی که مشتری Outlook برای اندروید دارای بیش از 100 میلیون نصب است.

مایکروسافت ورد بیش از یک میلیارد بار در Google Play دانلود شده و نصب شده است و به یک باشگاه بسیار کوچک از برنامه های متعلق به غیر  Google و یا فیس بوک متصل شده است که این هدف را تجربه کرده اند.

چه چیزی باعث این ویژگی حتی بیشتر باور نکردنی این است که Google Docs (و بقیه Google Suite) قبلا بر روی هر دستگاه اندرویدی نصب شده است (حدود دو میلیارد کاربر فعال).

مقالات پیشنهادی کاربران
هرانچه که باید قبل از خرید موبایل بدانید

 مایکروسافت آفیس 2019 را بررسی کنید
خواندن و بررسی G Suite
اینها بهترین گزینه های مایکروسافت آفیس هستند.

مایکروسافت ورد برای اندروید تقریبا 1 میلیارد دلار نصب فعال دارد

موفقیت چشمگیر مایکروسافت در جذب مخاطب نرم‌افزار ورد

البته آمار‌های اعلام شده تنها در مورد میزان دانلود از فروشگاه مجازی گوگل-Google Play است و اگر تعداد دانلود این نرم‌افزار‌ها در فروشگاه‌های مجازی دیگر را نیز در بر بگیریم مطمئنا آماری بسیار بالاتر از ارقام کنونی بدست خواهد آمد. موفقیت مایکروسافت در تولید نرم‌افزار‌های کاربردی آفیس تا حدی بوده است که بار‌ها مسئولان شرکت‌های بزرگ فناوری در جهان از دست‌اندرکاران مایکروسافت تمجید کرده و عملکرد آن‌ها را به عنوان الگویی برای خود معرفی کرده‌اند.

برنامه های برتر

اتحادهای استراتژیک (به عنوان مثال با سامسونگ و هوآوی) به این معنی است که مایکروسافت ورد در حال حاضر بر روی ده ها میلیون گوشی هوشمند بدون دخالت کاربر نصب شده است.

مایکروسافت بزرگترین برنامه برآورد شده در Google Play، هرچند یکی از بزرگترین وظیفه OneDrive با 500 میلیون بار دانلود است. در کل، مایکروسافت بیش از 80 برنامه را در فروشگاه App گوگل منتشر کرده است، تقریبا همه آنها به سمت مخاطبان سازمانی و کسب و کار است.

این باعث می شود که ما تعجب کنیم که چه مدت قبل از انتشار مایکروسافت نسخه شخصی خود از Android با مجموعه حرفه ای برنامه های کسب و کار خود و فروشگاه نرم افزاری امن وجود داشته است.

به قدرت و توانایی ورد، اکسل، پاورپوینت و چشم انداز، که بهتر از همیشه است، شک ندارند. با این حال، مایکروسافت مطمئن است که آفیس 365 در حال حاضر بسته های قانع کننده ای است.

به نظر می رسد:

مایکروسافت تصمیم به گسترش مجموعه آفیس خود به سیستم عامل های تلفن همراه مانند اندروید و iOS پرداخته است. اندروید پلیس در تاریخ 12 ژوئیه گزارش داد که مایکروسافت ورد برای اندروید بیش از 1 میلیارد بار نصب شده است، از آنجایی که در سال 2015 منتشر شده است، آمار رسمی Google Play Store.

مایه تاسف است که گوگل گزارش فروشگاه Play را با مراحل وسیع مانند “1،000،000،000+” نصب می کند، نه جزئیات جزئی تر. (نه اینکه ما بیش از حد شکایت داشته باشیم، زیرا اپل اطلاعاتی در مورد فروشگاه App نشان نمی دهد.)

مایکروسافت ورد برای اندروید تقریبا 1 میلیارد دلار نصب فعال دارد

اما داشتن یک میلیارد کاربر در Android هنوز قابل توجه است. به این معنی که Word به طور رسمی بر روی دستگاه های بیشتری نصب شده است تا ویندوز 10، که در ماه مه در حدود 825 میلیون کاربر فعال داشته است، بر اساس گزارش Thurrott بر اساس یک سند داخلی در Build 2019. Word نیز می تواند در iOS، macOS و ویندوز 10 استفاده شود ؛ از جمله نصب این سیستم عامل ها احتمالا به پردازشگر مایکروسافت اجازه می دهد که سیستم عامل خود را محبوب کند.

محبوبیت ورد در اندروید (و همچنین سایر سیستم عاملهایی که ما ذکر کردیم) در واقع اعتبار برخی از اعتبارسنجی ها را به تغییر سرویس شرکت به شکل سرویس مبتنی بر اشتراک اضافه می کند، نه به تکیه بر خرید یک بار.

پیش از این Word باید بیشتر به سیستم عامل های مایکروسافت محدود شود تا افراد را متقاعد کند که آنها باید به روز رسانی ویندوز را خریداری کنند یا دستگاه های تلفن ویندوز را خریداری کنند تا بتوانند به دفتر دسترسی پیدا کنند.

پایان

یل گیتس موسس شرکت مایکروسافت به تازگی گفت: مایکروسافت اهداف خود را فراتر از زمان تعیین کرده و با تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی دقیق برای جذب مخاطب جدید و راضی نگه داشتن کاربران کنونی تلاش می‌کند. نرم‌‎‌افزار‌های مایکروسافت آفیس از موفق‌ترین محصولات مایکروسافت بوده است و توانسته است نقش اساسی در معرفی این غول فناوری آمریکا به کاربران سراسر جهان داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست