قانون جذب پول و ثروت

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. علمی
 4. chevron_right
 5. قانون جذب پول و ثروت

قانون جذب پول و ثروت

 

هر کس می خواهد بداند چگونه پول بیشتری را با استفاده از تکنیک های جذابیت جذب می کند. با این حال، شاید برای شما بعد از کشف کردن این تکنیک های جذب پول، گیج کننده باشد. به طور خلاصه، شاید شما فکر می کنید که تمام موارد درست را انجام داده اید، اما هنوز کاملا متوجه نشده اید که چگونه از قانون جذب پول و ثروت استفاده کنید.

روش های جذب پول و ثروت

 • تمرکز بر فراوانی

اگر بیشتر وقت خود را صرف تمرکز بر فراوانی می کنید، خیلی راه ها برای انجام دادن آن وجود دارد. مثلا:

یک مجله را نگه دارید و طی عادت روزانه به خاطر داشته باشید که 1-5 چیز را که شما سپاسگزار آن هستید را ذکر کنید.
چشم های خود را برای 3-5 دقایق ببندید، تمام وقت خود را صرف زندگی در عمیق ترین احساسات قدردانی خود کنید.

 • تلنگر اسکریپت

هنگامی که شما در حال تلاش برای جذب فراوانی هستید، منتقد داخلی خود اغلب به شما می گوید که نمی توانید. گاهی اوقات حتی به شما می گوید که شما سزاوار ثروت نیستید.

هر گاه یک فکر منفی مانند این بوجود می آید، بلافاصله آن را دور بچرخانید و برعکس تمرکز کنید. به عنوان مثال، زمانی که شما نگران هستید هر کس می تواند به اندازه کافی موفق باشد و  مقدار زیادی پول داشته باشد. در صورت لزوم، از تکنیک متوقف کردن فکر استفاده کنید مانند کلمه “توقف” با صدای بلند و یا نمایش یک نشانه توقف قرمز.

 • صرفه جویی در ارزش ها

یکی دیگر از بهترین روشهای جذب پول این است که مطمئن شوید ثروت خود را بر روی چیزهایی که واقعا مهم است صرف کنید. هنگامی که شما به نحوی با مقادیر خود هماهنگ می شوید، لذت زیادی از صرف هزینه و ایجاد ارتباط بسیار مثبت با پول خواهید داشت. و هنگامی که شما پول را به صورت مثبت و دوست داشتنی مشاهده می کنید، فورا پول بیشتری را جذب می کنید!

و اگر مطمئن نیستید که چه چیزی ارزشگذاری می کنید، موارد زیر را انجام دهید:

 1. پنج تجربیات مهم زندگی خود را بنویسید.
 2. 5 کلمه را بنویسید که هر کدام را توصیف می کنند.
 3. از خودتان بپرسید: مضامین مشترک چیست؟ این ارزش های کلیدی شماست.
 • واقعیت چهره

افشای ثروت نه تنها در مورد اتصال پول با شادی است. این نیز در مورد وضعیت واقعی شرایط مالی شماست و بر این اساس عمل کنید. پس با خودت صادق باش. به تمام امور مالی خود، از جمله بدهی ها نگاه کنید. نگران نباشید در صورت نیاز از دیگران کمک بگیرید. دوستان، خانواده و مشاوران مالی می توانند به شما کمک کنند تا یک برنامه برای بهبود وضعیت را تهیه کنید.

اگر امروز فراوانی ندارید، این درست است. به خودتان یادآوری کنید که امکان رفتن به جایی که می خواهید بروید، مگر اینکه شما با حقیقت، جایی که در حال حاضر هستید، ارتباط برقرار کنید.

 • بوی پول

در حالی که ممکن است در ابتدا عجیب و غریب باشد، اگر با بوی پول ارتباط برقرار کنید، بهتر است در ارتباط با قانون جاذبه برای پول و ثروت باشید. هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، ارتعاش خود را با ثروت و فراوانی هماهنگ می کنید. همانطور که این کار را انجام می دهید، خودتان را به عنوان داشتن تمام ثروتی که نیاز دارید تصور کنید. فکر نکنید که چرا پول می خواهید یا اینکه پول بیشتری دارید. اجازه دهید مغز شما بر این باور باشد که شما در حال حاضر کاملا فراوان هستید.

 • فرار ترس از موفقیت

بسیاری از مردم به طور تصادفی خود خرابکاری می کنند. بنابراین، ممکن است از آنچه که اتفاق می افتد در برخی از سطوح بترسند. برای هر ترس، فکر کنید که از آن چه می آید. آیا کسی از گذشته شما این پیام را به شما داد؟ آیا از محیط اجتماعی شما می آید؟
در نهایت، پاسخ به هر نگرانی را بنویسید. به عنوان مثال، “من هنوز هم دوستان واقعی از دوستان دروغ را نمی دانم مهم نیست که من ثروتمند هستم”.

قانون جذب پول و ثروت

10 اعتبار پول برای ثروت و فراوانی

به منظور تطبیق قانون جذابیت، تأییدیه پول به سرعت می تواند به تمرکز قلب و ذهن در هدف شما کمک کند.

عبارات ساده ای هستند که حاوی پیام های قدرتمند از شادی و موفقیت هستند.

مقالات پیشنهادی کاربران
ریدایرکت 301 چیست؟ تاثیر آن در سئو چگونه است؟

“من عاشق پول هستم. پول خوب است. ”
“من هر روز بیشتر پول جذب می کنم.”
“من آماده دریافت تمام ثروت هستم که شایسته آن هستم”.
“هیچ محدودیتی وجود ندارد که چقدر پول من نمی توانم جذب کنم.”
” جذب پول بیشتر و بیشتر در زندگی من است.”
“من همواره مقدار پولی را که نیاز دارم، دقیقا می خواهم.”
“درآمد پول برای من آسان است.”
“من می دانم که من می توانم در جذب ثروت و دستیابی به تمام اهدافم موفق باشم.”
“من یک زندگی موفق، فراوان و شاد می خواهم ”
“هر روز، من مغناطیسی، ثروت بیشتری را جذب می کنم.

قانون جذب پول و ثروت

 اسرارها برای جذب پول و ثروت با استفاده از قانون جاذبه

ازکودکی به شما گفته شده است که  هر کودک آرزو دارد که  یک ابرقدرت  باشد. که می تواند به هر چیزی که می خواهد برسد.

به نظر می رسد که این رویا ممکن است تا حدی از واقعیت دور باشد. در حقیقت، این مفهوم کاملا جدید مربوط به دقیق بودن واقعیت است. این قانون جذابیت است.

قانون جذب پول و ثروت

 • به دست آوردن روشنایی

مهم است که زمان دقیق آنچه را که می خواهید انجام دهید بدانید، و اینکه این کار سریعتر انجام می شود، باید از اهداف خود مطلع شوید. شما اهداف خود را در مورد اینکه چه مقدار پول می خواهید دریافت کنید.

 • تکنیک های VISUALIZATION استفاده کنید

تجسم یکی از قوی ترین راه های استفاده از انگیزه و تغییر در حالت ذهنی و احساسی شماست. طبق نظر فیزیک، هر انرژیی که قرار داده اید باید به شما بازگردد. وقتی چیزی را که می خواهید دریافت کنید تجسم کنید، آن را به واقعیت روزمره خود جذب می کنید. بگذارید بگوییم شما می خواهید مقدار زیادی پول و آزادی مالی داشته باشید. شما باید خودتان را در این وضعیت جدید قرار دهید – چطور احساس می کنید اگر تمام پولی را که لازم دارید بیشتر داشته باشید؟ تصور کنید که نگه داشتن پول، رفتن به خانه جدید خود، رانندگی  پشت ماشین رویای خود و یا سفر به مقصد خارجی. هرچه بیشتر از حواس خود استفاده کنید، نتیجه سریعتر خواهد بود. شما حتی می توانید از تکنیک بو کردن پول استفاده کنید.

 • بالا بردن اعتقادات محدود

اکثر مردم ارزش پولی دارند. از آنجایی که پول مبارزه بزرگی برای بشریت بوده است، این موضوع به عنوان یک کتاب مقدس منفی بزرگ تبدیل شده است. شما نمی توانید چیزهایی را که قضاوت می کنید یا کلیشه های منفی نسبت به آن دارید را جذب کنید. درست است که شما در ابتدا مشکلات را تجربه خواهید کرد، اما آیا اعتقادی  نسبت به پول دارید؟. آیا شما پاسخ مثبت به افراد ثروتمند و انتظارات منفی از پول دارید؟ شما می توانید از روش های تجسم برای پاک کردن الگوهای قدیمی استفاده کنید و اجازه دهید فراوانی به زندگی شما وارد شود.

 • تن به احساساتت بده

 شما باید یک راه خاص را احساس کنید. چطور احساس می کنید اگر همه چيزي را که شما همیشه می خواستی داشته باشي؟ سعی کنید این حالت احساسات را تا حد ممکن در طول روز حفظ کنید. بسیاری از مردم می خواهند ثروتمند باشند و سپس خوشحال باشند. با این وجود، این روش متضاد کار می کند. همانطور که توسط بسیاری از آموزه های مذهبی جهان تدریس می شود، ایمان به واقعیت پیش می رود.

 • برو و توقف کن

یکی از چیزهایی که واقعا می تواند قانون جاذبه (حداقل برای مدت زمان) خرابکاری کند، چیزی است که شما می خواهید بیش از حد درک کنید. این می تواند منجر به احساس تنش و مقاومت شود. مهم تر است که تمایل به حالت عاطفی داشته باشید و بدانیم که آنچه که می خواهید، پیشاپیش شماست.

 • افکار نهایی

شما می توانید از قانون جاذبه برای مطلقا همه چیز استفاده کنید. فقط به یاد داشته باشید که سفر باید دلپذیر باشد و به سختی نیاز ندارد. در حقیقت، هر چه آسان تر از آن هستید، سریعتر و کارآمدتر، قانون جاذبه برای شما خواهد بود.

پایان

برای کسانی که به وسیله قانون جاذبه پیش می روند، غیر معمول نیست که مبالغ هنگفتی از ثروت را بدست آورده باشند. این به این علت است که “ثروتمند” نباید چیزی باشد که تنها روی پول نقد متمرکز باشد. ممکن است در بسیاری از زمینه های زندگی یک فرد “ثروت” به دست آورد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست