صفحه کلید شیشه ای بی سیم

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دنیای طراحی سایت
  4. chevron_right
  5. صفحه کلید شیشه ای بی سیم

این صفحه کلید شیشه ای بی سیم با تکنولوژی بلوتوث دارای شیشه حساس به لمس طراحی شده با طرح بندی QWERTY کامل است. صفحه کلید سازگار با دستگاه های iOS، Android، Windows و Mac OS X است و از طریق کابل USB نیز بارگیری می شود.

معرفی صفحه کلید شیشه ای بی سیم

صفحه کلید بی سیم از طریق بلوتوث فعال شده است. برای استفاده از این صفحه کلید شفاف شیشه بی سیم فوق العاده، شما فقط باید دستگاه هوشمند یا رایانه لوحی خود را با صفحه کلید بلوتوث خود جفت کنید و از تجربه تایپ فوق العاده لذت ببرید. همچنین با لپ تاپ با استفاده از بلوتوث می توانید آن را نیز بسازید. صفحه کلید شیشه ای بی سیم باعث می شود که شما به آسانی بتوانید ایمیل ها و پیام های متنی را تایپ کنید.

صفحه کلید شفاف شیشه بی سیم با یک باتری قابل شارژ ساخته شده است که می توانید با استفاده از یک کابل USB شارژ کنید. این سازگار با دستگاه های iOS، Android®، Windows® و Mac OS X است. این نیز یک گزینه برای دریافت عملکرد ماوس پد لمسی را با لپ تاپ متصل می کند.

صفحه کلید شیشه ای بی سیم

صفحه کلید شیشه ای بی سیم هیچ کلید صفحه کلید فیزیکی مانند صفحه کلید سنتی ندارد. این صفحه کلید کاملا شفاف است زیرا کلیه روی سطح شیشه ای حساس به لمس چاپ می شوند. این طرح همان QWERTY مانند صفحه کلید معمولی شما دارد. به طور خلاصه، با استفاده از صفحه کلید شفاف بیسیم شیشه ای به عنوان یک بهشت برای همه افرادی که متن و ایمیل های تایپ شده را بر روی تلفن های همراه پیدا می کنند بسیار آزار دهنده یا راحت است.

هنگامی که شما با صفحه کلید معمولی قابل حمل خود را بی حوصله می کنید، این صفحه کلید شیشه ای بی سیم کامل QWERTY کامل را مشاهده کنید. سطح حساس لمسی آن برای تایپ سریع تر اجازه می دهد، به سادگی آن را با دستگاه های بلوتوث خود را از گوشی هوشمند، قرص، و لپ تاپ جفت کنید. به غیر از عملکرد به عنوان یک صفحه کلید، هنگامی که شما آن را با یک لپ تاپ سازگار جفت می کنید، آن را به یک عمل لمسی پد موس نیز ارائه می دهد.

ساخت آلومینیوم با کیفیت بالا و شیشه های ملایم بسیار محکم است.با این حال، هنگام خواندن احساسات لمسی هنگام تایپ، توصیه می کنیم از صفحه کلید قابل حمل Logitech K380 استفاده کنید.

صفحه کلید شیشه ای بی سیم

همه چیز هست با اتصال، از تایپ کامل QWERTY برای متون، ایمیل، یادداشت ها و موارد دیگر سریعتر و آسان تر لذت خواهید برد. جالب توجه است، هنگامی که آن را با یک لپ تاپ سازگار جفت می کنید، صفحه کلید Wireless Glass حتی یک تابع لمسی پد ارائه می دهد!

مقالات پیشنهادی کاربران
طراحی اپلیکیشن پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست