رویارویی دوفالو و نوفالو

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. سئو
 4. chevron_right
 5. بک لینک
 6. chevron_right
 7. رویارویی دوفالو و نوفالو

رویارویی دوفالو و نوفالو

 

آشنایی با لینک نوفالو

نو فالو ها در واقع لینک هایی هستند که دارای تگ نوفالو می باشند. این لینک ها برای سایت شما ترافیک بیشتری می آورند اما از نظر گوگل ارزش چندان بالایی ندارند یا به زبان دیگر اصلا در نظر گوگل در برابر لینک های فالو دیده نمی شوند.

رویارویی دوفالو و نوفالو

ویژگی های لینک نوفالو

این لینک ها ارزش اچ تی ام ال را دارند و در واقع این موضوع را به موتور گوگل گوش زد می کنند که ما هیچ مسئولیتی در قبال لینک خارجی که از سایت دیگر می آوریم نداریم، پس در محاسبه ی رنکینگ پیج نباید اینگونه لینک ها را در نظر بگیرد.

لینک های نوفالو هیچ لینک جوسی را از خود عبور نمی دهند. لینک جوس قدرت یک سایت را با استفاده از لینک های خارجی و داخلی معرفی میکند. در اصل زمانی که یک سایت معتبر با ارزش بالا به شما لینک می دهد مقداری از این ارزش و اعتبار را نیز منتقل می کند و این موضوع باعث بالا رفتن رتبه سایت شما در گوگل می شود.

رویارویی دوفالو و نوفالو

تعریف کوتاهی از لینک دوفالو

لینک های دوفالو دقیقا برعکس لینک های نوفالو هستند و در نگاه گوگل از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند. این نوع از بک لینک ها از صفحات، مقالات و دایرکتوری های خاص، که اغلب توسط خود وبمسترها ایجاد شده اند گرفته می شوند. به همین دلیل از ارزش و اهمیت بسیار بالایی برخودارند.

رویارویی دوفالو و نوفالو

ویژگی های لینک دوفالو

لینک دوفالو به معنای امتیاز گرفتن است و هرچه تعداد این امتیاز ها بیشتر باشد، از رتبه بالا تری برخوردار خواهد شد. زیرا هر چه لینک های دوفالو بیشتر باشد موتور های جستجوگر به محبوبیت و کارایی مطالب سایت مورد نظر پی می برند.

مقالات پیشنهادی کاربران
گوگل تگ منیجر چیست؟

لینک های دو فالو توسط موتور های جستجوگر گوگل دنبال شده و باعث ایجاد بک لینک برای سایت می شود.

نکات مهم

 • هر دو لینک برای سایت شما ضروری می باشد. ولی باید در نظر داشته باشیم که استفاده بیش از حد لینک های دوفالو باعث می شود از چشم موتور های جستجوگر سایت شما بی ارزش شمرده شود.

رویارویی دوفالو و نوفالو

 • این دو لینک (رویارویی دوفالو و نوفالو) هنگام راه اندازی سایت بسیار اهمیت دارند و سئوکاران از همان اول باید به فکر این موضوع باشند.
 • گوگل برای محاسبه امتیاز لینک ها از پیچ رنک استفاده می کنند. در واقع برای دیدن قدرت کلی هر سایت از این معیار استفاده می شود.

رویارویی دوفالو و نوفالو

 • لینک های دوفالو و نوفالو دو فاکتور بسیار مهم در بهینه سازی سایت ها هستند. پس باید به روش صحیح از آنها در وب سایت خود استفاده کنیم.

چه طور متوجه فالو یا نوفالو بودن لینک شویم؟

برای فهمیدن فالو و یا نوفالو بودن پیوندهای وب سایت ها می توانید با ورود به سورس سایت ، کد کلمه نوفالو را سرچ کنید و یا با بهره گیری از افزونه ها که به شکل مجزا و جداگانه بر روی مرورگر فایر فاکس و یا بر روی مرورگر گوگل کروم نصب می شوند پیوندها را پیدا کنید. اما یک راه آسان اینکه از ابزارهای SEOMOZ TOOLBAR بهره گیری کنید. این ایزار این امکان را دارد که پیوندهای فالو را با سبز و پیوندهای نوفالو رو صورتی به نمایش بگذارد. لازم به توضیح است این ابزار سئو موز تولبار درحال حاضر فقط بر روی مرورگر گوگل کروم قابل فعال شدن است، شاید در آینده برای دیگر مرورگرها نیز فعال گردد

رویارویی دوفالو و نوفالو

 

نویسندگان: مریم طلاکش ، هما ابراهیمی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست