خدمات رایگان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات رایگان

مقالات

می توان گفت یک مقاله علمی گزارش نوشته شده و انتشار یافته ای است که نتایج تحقیقات جدید در آن حوزه تخصصی را تشریح می نماید. می توان گفت: انتشار مقالات علمی راهی است که یک محقق نتایج کار تحقیقاتی خود را با دیگر محققان و یا دانشمندان به اشتراک می گذارد و یا کارهای تحقیقاتی سایر محققان را در قالب یک مقاله مروری ارائه می نماید. 

مقالات بسیار مفید و پرکاربر را میتوانید از این بخش به صورت رایگان مطالعه کنید.

ساخت بارکد

بارکد عبارت است از انتقال داده ها از طریق امواج نوری. آنها مجموعه ای از خطوط میله ای موازی با عرضهای گوناگون (پهن و نازک)هستندکه اندازه هر خط معنا و مفهوم خاصی برای دستگاه بارکدخوان دارد.

شما از این قسمت به صورت رایگان میتوانید بارکد خود را بسازید.

آنالیز کامل سئو وب سایت

آنالیز سئو سایت ابزاری برای افرادی است که در مورد چگونگی بهبود رتبه‌بندی سایت در موتورهای جستجو و آنالیز وب سایت در گوگل، مطالعه می‌کنند. با آنالیز سئو، می‌توانید وجوه مختلف استراتژی سئو سایت موردنظر خود را بیابید و بزرگ‌ترین موانع در مسیر ارتقا رتبه سایت خود را، شناسایی کنید.

شما از این قسمت به صورت رایگان میتوانید سایت خود را آنالیز کنید.

کوتاه کننده لینک

حتماً تا کنون با لینک های کوتاه شده مواجه شده‌اید.

این لینکها معمولاً دارای ترکیبی از حروف و اعداد هستند. مثلاً لینک http://goo.gl/tFkFsA نمونه یک لینک کوتاه شده است که اگر بر روی آن کلیک کنید کلیه مطالب مرتبط با زبان بدن در متمم را می‌بینید.

شما از این قسمت به صورت رایگان لینک دلخواه خود را کوتاه کنید.

ربات افزایش بازدید واقعی سایت از گوگل

با استفاده از ربات افزایش بازدید سایت از گوگل شما می توانید ترافیک سایت و وبلاگ خود را به صورت واقعی و با استفاده از آی پی های مختلف و معتبر به صورت کاملا رایگان بهبود بخشیده و تاثیر مثبتی بر روی رتبه الکسا سایت خود بگذراید.

شما با دانلود و بهره برداری از این نرم افزار می توانید به جای خرید بازدید از سایت های متفاوت ، بازدید سایت خودتان را بالاتر ببرید.

شما از این قسمت به صورت رایگان نحوه راه اندازی این ربات را مطالعه بفرمایید.

فهرست