تاثیر طراحی وب سایت در بازاریابی و فروش

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تبلیغ در کل ایران
  4. chevron_right
  5. تاثیر طراحی وب سایت در بازاریابی و فروش

در بازار امروز جذب مشتری و فروش محصول نیازمند استفاده از تکنیک های امروزی است. مهم ترین تکنیک استفاده از فضای مجازی برای تبلیغات می باشد. شاید هنوز یک دیدگاه سنتی در بین بعضی از افراد وجود داشته باشد که بدون فضای مجازی و داشتن وب سایت هم می توان به فعالیت خود ادامه داد. این طرز تفکر گاهی بخاطر ترس از تغییر در بعضی از افراد وجود دارد. و البته در آخر خود این افراد هستند که به خاطر این نوع نگرش متضرر خواهند شد. البته شایان ذکر است که مجموعه تبلیغات اصفهان، به طور تخصصی به انجام امور طراحی سایت در اصفهان میپردازد و میتوانید سفارش طراحی سایت خود را با اطمینان به تیم حرفه ای ما بسپارید.

طراحی سایت

داشتن وب سایت و تبلیغات و معرفی محصولات در آن و بعضا فروش محصولات به صورت آنلاین ضرورتی برای کسب و کار امروزی است .

در رابطه با تاثیر داشتن وب سایت در میزان فروش می توان به فواید زیر اشاره کرد :

  • مشتری می تواند محصول شما را در منزل و به راحتی مشاهده کند.
  •  سطح کاری مجموعه ی شما با داشتن وب سایت بالا نشان داده می شود.
  •  شما می توانید نظرات و پیشنهادات مشتریان و مردم را به راحتی دریافت کنید.
  •  حتی ممکن است افرادی قصد خریدن محصول شما را نداشته باشند اما در یک وبگردی به صورت اتفاقی تبلیغات محصولات شما را می بینند، برایشان جذاب می شود و خرید می کنند.

همگام با نیاز روز جامعه پیش بروید

باید متناسب با نیاز جامعه شکل و روند کسب و کار خود را تغییر دهیم. حتی افرادی که ترجیح می دهند کالای مورد نیاز خود را به صورت حضوری خریداری کنند در صورتی که شما کسب و کار خود را به روز کرده باشید تمایل بیشتری به خرید از شما خواهند داشت.

معمولا افراد قبل از خرید کردن، کالا یا خدمات مورد نیازشان را در اینترنت جست و جو می کنند. سپس عرضه کنندگانی را انتخاب می کنند که در فضای مجازی شناخته شده هستند. حتی نظرات سایر مشتریان را نیز بررسی می کنند. اگر در سایت شما رضایت سایر مشتریان را ببینند رغبت و انگیزه ی بیشتری به خرید از شما پیدا می کنند.

مقالات پیشنهادی کاربران
متاتگ های سئو – متاتگ description و متاتگ keywords

بعضی از مشتریان نیز خود عامل تبلیغ محصول شما خواهند شد. در فضای مجازی و در سایت شما نظرات مثبت خود را خواهند گفت. این به نفع شما و کسب و کارتان خواهد بود.

شکل زندگی امروزی در جامعه ما را برآن می دارد که هم گام با تکنولوژی کسب و کارمان را به روز کنیم.

اقدامات لازم پس از ایجاد وب سایت

پس از راه اندازی یک وب سایت برای کارتان باید آن را به شکل منظم و مفیدی پشتیبانی و به روز نمایید. آخرین محصولات خود را در آن قرار دهید. به نظرات و پیشنهادات مشتریان توجه کرده و پاسخ بگویید. عیوب سایت را برطرف کنید. هر چند وقت یکبار تنوعی به طرح و رنگ سایت بدهید. و از یک تیم متخصص برای بهبود سایت خود نیز کمک بگیرید.

هشدار

اگر امروز اقدام نکنیم به اندازه ی صد روز از رقبای خود عقب هستیم. در حال حاضر تمام صاحبان کسب و کار به روز شده و مشتریان بیشتری را به سمت خود می کشند. پس چرا شما مجموعه ی خود را به روز نکنید و با چند تکنیک ساده و کارآمد فروش خود را چندین برابر نکنید؟

حتی ممکن است محصول شما بسیار بهتر و با کیفیت تر از محصول رقبا باشد. اما چون به خوبی در فضای مجازی تبلیغ نمی شود و وب سایت ندارید اعتبار مجموعه ی شما از رقبا کمتر است.

پیشنهاد می کنم همین امروز برای داشتن یک وب سایت برای معرفی مجموعه ی خودتان به دنیای امروز اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست