بهترین ترفندهای پنهان اینستاگرام

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. بهترین ترفندهای پنهان اینستاگرام

در سال 2010 ، اینستاگرام با یک ماموریت ساده وارد صحنه وب شد که آن چیزی نبود جز برای بهبود کیفیت تمام اسنپ های هوشمند تلفن های هوشمند ما . از آن زمان ، سرویس عکس محور به یک پیام و شبکه اجتماعی کاملاً رو به رشد تبدیل شده و به یکی از مهمترین سیستم عامل های وب تبدیل شده است . در ادامه با ما همراه باشید با معرفی برخی از ترفندهای پنهان اینستاگرام .

شما ممکن است یک کاربر در اینستاگرام باشید ، اما احتمالاً همه کاری را که برنامه می تواند انجام دهد نمی دانید . برخی از بهترین ویژگی های آن ممکن است در پنهان باشد ، اما ما در اینجا هستیم تا آن ها را روشن کنیم .

نقاط قوت فیلتر را تغییر دهید

نقاط قوت فیلتر را تغییر دهید

فیلترهای خود را برای لمس سبک تر تغییر دهید .

یکی از بهترین ترفندهای پنهان اینستاگرام این مورد است . اینستاگرام در ابتدا نام خود را از طریق فیلترها جا انداخت ، که تصویر شما را پوشانده و جلوه زیادی می بخشد . امروز ، فیلترها هنوز اولین مجموعه گزینه هایی هستند که بعد از گرفتن عکس در برنامه ، می بینید . آنچه ممکن است نمی دانید اینست که پس از انتخاب فیلتر ، می توانید قدرت آن را تغییر دهید تا جلوه ای لطیف تر به دست آورید .

برای تعیین میزان تغییرات چشمگیر ، یک فیلتر را انتخاب کنید ، سپس دوباره روی تصویر کوچک ضربه بزنید و یک کشویی که می توانید برای تنظیم قدرت فیلتر استفاده کنید ظاهر می شود . در حالی که به این تنظیمات می پردازید ، یک نکته مرتبط برای مخفی کردن فیلترهایی که اغلب از آن ها استفاده نمی کنید وجود دارد ، تمام راه را تا انتهای فیلترها پیمایش کرده و روی مدیریت ضربه بزنید و گزینه های دلخواه یا دوست ندارید را اضافه یا حذف کنید .

از افراد مورد علاقه خود هشدار دریافت کنید

از افراد مورد علاقه خود هشدار دریافت کنید

همه ما در برابر اضافه بار اعلان از تلفن های هوشمند خود می جنگیم . خوشبختانه ، شما می توانید تنظیمات اعلان خود را تنظیم کنید ، بنابراین هنگامی که Instagrammers شما واقعاً علاقه مند به ارسال چیز جدید هستید ، هشدارهایی مشاهده خواهید کرد . این گزینه فقط برای کاربرانی که از قبل دنبال کرده اید ، کار می کند و همچنین در داخل برنامه به خوبی پنهان شده است .

در فید خود ، پستی را از شخصی که می خواهید اعلان ها را پیدا کنید پیدا کنید و روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای آن ضربه بزنید . روشن کردن ارسال اعلان ها را برای دریافت هشدار برای به روزرسانی های جدید انتخاب کنید .

جهان را از نگاه دیگران ببینید

جهان را از نگاه دیگران ببینید

در میان پست های عمومی اینستاگرام خود بر اساس موقعیت مکانی آن ها را مرور کنید .

شما عاشق دوستان و خانواده خود هستید ، البته آن ها ممکن است بهترین عکس ها را ارسال نکنند . بر روی برگه جستجو و کاوش (نماد ذره بین) برای دیدن عکس ها و فیلم های عمومی از کاربران در سراسر جهان ضربه بزنید . همچنین می توانید در مورد این تصاویر اشتراکی دوست داشته باشید و اظهار نظر کنید .

یک روش مفید برای استفاده از این برگه بررسی مکان قبل از بازدید از آن ها است . فقط کافی است نام یک شهر یا مکانی را در کادر جستجو در بالای صفحه بنویسید ، به برگه Places بروید و مکانی را که می خواهید جستجو کنید انتخاب کنید . شما می توانید تعدادی از تصاویر و کلیپ ها را مرور کنید .

عکس ها را ذخیره کنید

عکس ها را ذخیره کنید

یکی از جالب ترین ترفندهای پنهان اینستاگرام ، ذخیره کردن عکس هاست . با ذخیره کردن عکس ها در مجموعه های مختلف ، پست های مورد علاقه خود را پیگیری کنید .

اینستاگرام به تازگی امکان علامت گذاری به عکس هایی را که دوست دارید اضافه کرده است تا بعداً آن ها را جستجو کنید . هیچ کس دیگری نمی تواند پست ها و کلکسیون هایی را که ذخیره کرده اید ، ببیند .

برای صرفه جویی در هر عکس یا فیلم ، یک بار روی نماد نشانک واقع در سمت راست نماد ارسال ضربه بزنید یا آن نماد را فشار داده و نگه دارید تا پست در یک مجموعه خاص قرار بگیرد یا یک مجموعه جدید ایجاد شود . اگر مایل هستید تمام پست های ذخیره شده خود را مشاهده کنید ، برنامه را باز کنید ، به سمت برگه Profile بروید ، به منوی گزینه ‌ها بروید ( سه خط در سمت راست بالای نمایه خود ) و سپس روی ذخیره شده ضربه بزنید .

برای پیام فوری از برنامه استفاده کنید

اینستاگرام می تواند به عنوان یک پیام رسان فوری کار کند و حتی به شما امکان می دهد چت های گروهی و تماس های ویدیویی را تنظیم کنید .

اینستاگرام بسیار طولانی شده است و توانایی های بیشتری را به فهرست خود اضافه می کند . یکی از این ویژگی ها پیام رسانی فوری است . پیام های شما نیازی به عکس ندارند ، اگرچه پیام رسانی می تواند یک روش مفید برای به اشتراک گذاشتن تصاویر به صورت خصوصی باشد . همچنین می توانید مراحل ارسال عکس را به صورت عادی طی کنید و در انتها پیام مستقیم را انتخاب کنید .

اگر روی نماد Send ضربه بزنید ، در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش ، می توانید پیامی را برای هر یک از مخاطبین خود وارد کنید . اگر می خواهید برای چندین مخاطب پیام ارسال کنید ، شانس دارید اینستاگرام همچنین از چت های گروهی پشتیبانی می کند .

از همین اواخر ، اینستاگرام دقیقاً مانند سایر برنامه های پیام رسانی فوری ، قابلیت های videochat را نیز اضافه کرده است . فقط با یک یا چند کاربر گپ را باز کنید و روی نماد دوربین در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید .

داستان های خود را خصوصی تر کنید

داستان های خود را خصوصی تر کنید

یکی دیگر از ترفندهای پنهان اینستاگرام این مورد است . اینستاگرام از پاره کردن بهترین ویژگی های Snapchat خجالتی نبود و Stories در حال حاضر یکی از ویژگی های بارز این سیستم عامل است . اگر می خواهید چیزی را که با زیبایی شناسی شبکه شما موافق نیست به اشتراک بگذارید ، اینجاست که این کار را انجام دهید . اما قبل از انجام این کار ، می توانید انتخاب کنید که چه کسی می تواند و نمی تواند این پست های موقت را ببیند .

داستان ها در نمایه اینستاگرام شما ظاهر نمی شوند و ممکن است شما دوست نداشته باشید که آن ها به اندازه خوراک اصلی شما قابل مشاهده باشند . برگه پروفایل را باز کنید ، به صفحه گزینه های اینستاگرام بروید (دکمه منو را در بالا سمت راست ضربه بزنید) و تنظیمات> حریم خصوصی> کنترل استوری را انتخاب کنید . از اینجا ، می توانید Stories خود را از مخاطبین خاص پنهان کنید . همچنین می توانید به پروفایل شخصی که می خواهید داستان های خود را مخفی کنید ، بروید و روی سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید و مخفی کردن Story Your را انتخاب کنید .

پرونده های اصلی خود را نگه دارید

پرونده های اصلی خود را نگه دارید

حتماً از عکس ها و فیلم های اصلی خود محافظت کنید .

یکی از محبوبترین ترفندهای پنهان اینستاگرام این مورد می باشد . هنگامی که اینستاگرام یکی از عکس های شما را ارسال می کند ، اندازه عکس را تغییر می دهد و تا حدودی برای کاهش استفاده از داده ها و بارگذاری و بخشی دیگر برای جلوگیری از سرقت تصاویر دیگران با وضوح کامل آن ها اینکار را انجام می دهد . اما اگر می خواهید نسخه های کامل را نگه دارید ، چه می کنید ؟ می توانید آن ها را جداگانه ذخیره کنید .

به زبانه Profile بروید و دکمه را در گوشه بالا سمت راست و سپس تنظیمات بزنید . سپس به حساب بروید و سپس روی عکس های اصلی (در صورت استفاده از برنامه iOS) یا پستهای اصلی (در Android) ضربه بزنید . در اینجا ، می توانید مطمئن شوید که اینستاگرام کپی رسانه های خود را بر روی تلفن شما و همچنین آنلاین ذخیره می کند و می توانید از این تصاویر در مکان های دیگر ، مانند Google Photos یا iCloud Photo Library استفاده کنید .

تصاویر خود را در همه جا به اشتراک بگذارید

تصاویر خود را در همه جا به اشتراک بگذارید

اینستاگرام را می توان با Facebook  ، Twitter و سایر شبکه های اجتماعی  یکپارچه کرد .

اینستاگرام شامل گزینه های مفیدی برای به اشتراک گذاری تصاویر خود در شبکه های اجتماعی بیشتر است تا همه دوستان شما بتوانند آن ها را مشاهده کنند .

هنگام ارسال عکس به فید خود ، در صفحه اشتراک گذاری نهایی ، به Facebook ، Twitter یا Tumblr ضربه بزنید تا آن شبکه ها را به حساب اینستاگرام خود وصل کنید و یکپارچه پست خود را در میان همه آن ها به اشتراک بگذارید . برای گزینه های حتی بیشتر ، از خدمات رایگان IFTTT یا If This then That استفاده کنید . نه تنها می توانید پست های اینستاگرام خود را در سیستم عامل های بیشتری به اشتراک بگذارید ، بلکه می توانید کارهای بیشتری را با عکس ها و فیلم ها انجام دهید ، مانند پشتیبان گیری خودکار از رسانه خود در Dropbox یا    Google Drive.

از Nametag برای دوستان خود استفاده کنید

ترفندهای پنهان اینستاگرام-از Nametag برای دوستان خود استفاده کنید

یکی از جالب ترین ترفندهای پنهان اینستاگرام این مورد است . اینستاگرام یک ویژگی به نام Nametag اضافه کرده است که به شما امکان می دهد با زدن انگشت دلخواه خود با دوربین گوشی ، مخاطبین جدیدی اضافه کنید . مانند کارت ویزیت فوری اینستاگرام فکر کنید .

برای یافتن Nametag خود ، برگه Profile را باز کنید سپس روی دکمه منو در بالا سمت راست ضربه بزنید و Nametag را انتخاب کنید . اکنون می توانید Nametag خود را به شخص دیگری نشان دهید ، بگذارید که از آن عکس بگیرد و به صورت فوری ارتباط برقرار کند . از طرف دیگر ، از یک پایین Scan a Nametag را انتخاب کنید تا کسی باشد که یک مخاطب جدید را اضافه می کند .

با خاموش کردن وضعیت فعالیت خود ، به حالت خصوصی بروید

ترفندهای پنهان اینستاگرام

اینستاگرام به شما امکان می دهد که مخاطبینی که در حال حاضر فعال هستند را ببینید . وقتی بخش پیام مستقیم را باز می کنید (از صفحه اصلی ، به نماد Send در بالا سمت راست ضربه بزنید) نقاط سبز را در کنار نام آن ها مشاهده خواهید کرد . اگرچه این ممکن است مفید باشد ، به این معنی که همه افراد همچنین می توانند هنگام مشاهده عکس ها از طریق عکس ببینند . اگر این مسئله شما را آزار دهد ، می توانید وضعیت فعالیت خود را غیرفعال کنید و فقط آگاه باشید که این امر مانع از دیدن آخرین باری که دوستانتان از برنامه استفاده کرده اند ، می شود .

برای انجام این کار ، برگه نمایه خود را باز کنید ، روی دکمه منو در بالا سمت راست ضربه بزنید و تنظیمات> حریم خصوصی> وضعیت فعالیت را انتخاب کنید . در اینجا ، سوئیچ ضامن را خاموش کنید .

قلم را تغییر دهید و مقداری شعله به Stories خود اضافه کنید

ترفندهای پنهان اینستاگرام

وقتی Stories Instagram را کنار هم قرار می دهید ، اکنون می توانید فونت را تنظیم کنید . حتی یک ترفند جزئی می تواند حال و هوای پست شما را تغییر دهد ، بنابراین پیش بروید و با این ویژگی بازی کنید .

بعد از گرفتن عکس برای یک Story ، روی دکمه Aa در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس بر روی نام فونت در بالای صفحه ضربه بزنید تا گزینه های خود را چرخانده (کلاسیک به طور پیش فرض ظاهر می شود) . همچنین می توانید پستی را ایجاد کنید که فقط متن و رنگ باشد . در Stories ، قبل از گرفتن عکس ، به سادگی به سمت راست بکشید و خود را در صفحه ایجاد کنید .

در آخر نیز می توانید رنگ قلم خود را انتخاب کنید . وقتی تایپ می کنید ، می توانید 27 رنگ کلاسیک را انتخاب کنید ، اما همچنین می توانید هر لحنی موجود در تصویر خود را انتخاب کنید . فقط روی نماد eyedropper در سمت چپ ضربه بزنید و یک پین مانند آیکون روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. آن را به حرکت در آورید و هر رنگی را که به آن اشاره کرده اید انتخاب می کند .

هشتگ و موارد ذکر شده را به نمایه خود اضافه کنید

یکی از بهترین ترفندهای پنهان اینستاگرام این مورد است . بیوگرافی شما یک روش عالی برای گفتن کمی به مردم و شاید جذب برخی از پیروان جدید است . به تازگی ، اینستاگرام گزینه لباس این خلاصه را با هشتگ و mentions اضافه کرده است و به شما امکان می دهد یک جستجوی هشتگ یا پیوند به پروفایل دیگر اینستاگرام خود بزنید .

برای شروع کار ، روی دکمه Profile در پایین صفحه ضربه بزنید و ویرایش پروفایل را انتخاب کنید . سپس درون کادر Bio ضربه بزنید و هر کلمه ای را با “#” یا “@” وارد کنید و به ترتیب آن شرایط را به هشتگ یا ذکر تبدیل کنید . آن ها به محض اینکه تغییرات خود را ذخیره کنید ، به صورت زنده زندگی می کنند .

تبلیغات اینستاگرام

مقالات پیشنهادی کاربران
تفاوت بین SEO و PPC چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست