بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. کسب در آمد از اینترنت
  4. chevron_right
  5. بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

 

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان

در این مقاله به بهترین ایده های کسب وکار برای دانش آموزان می پردازیم.

به دنبال یک کار تابستانی هستید؟ چرا کسب و کار خود را به جای کار برای کسی دیگر شروع نمی کنید؟ علاوه بر انجام هدف اصلی کسب درآمد در طول تابستان، زمانی که کسب و کار خود را آغاز می کنید، رضایت خود را از رئیس خود و ایجاد چیزی برای خود خواهید داشت. یکی دیگر از مزایای بزرگ شروع کسب و کار خود این است که شما مجبور به هدر رفتن به دنبال یک کار تابستانی نیستید.

علاوه بر ایجاد درآمد برای تحصیلات شما، داشتن تجربه تجاری در رزومه شما بسیار عالی است، به ویژه اگر برنامه ریزی حرفه ای در کسب و کار دارید. قادر به بیان رزومه خود که شما “موفق در زمینه کسب و کار محوطه سازی موفق در طول ماه های تابستان” برای کارفرمایان بالقوه جذاب تر از “من مسئول قطعات قطعه مرغ در The Chicken Shack بود”.

هنگامی که شما ایده ی کسب و کار کوچک را برای جایگزینی تابستان خود انتخاب می کنید، دو روش وجود دارد که می توانید انجام دهید:

شما می توانید یک کسب و کار فصلی را شروع کنید که در پایان تابستان وقتی که به مدرسه باز می گردید آن را ببندید یا می توانید یک کسب و کار را انتخاب کنید که به شما امکان ادامه فعالیت کسب و کار را (در مقیاس کم) بدهد. برخی از این ها در مجموعه ای از بهترین ایده های تجاری برای دانش آموزان وجود دارد.

بنابراین فرصت ها را در نظر بگیرید و کسب و کار خود را در تابستان امسال شروع کنید، برای خودتان کار کنید تا کار دیگری انجام دهید. در حالی که برخی افراد هنوز به دنبال یک کار تابستانی هستند.

1_مراقبت از چمن / محوطه سازی

این یک شغل بزرگ دانشجوی تابستانی است زیرا فصلی است و تقریبا در تمام فصل تابستان تقاضا دارد و تقریبا هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. یکی دیگر از چیزهای بزرگ در مورد این ایده کسب و کار کوچک این است که به راحتی قابل ارتقا است؛ اگر دانش و توانایی های خود را داشته باشید، محوطه سازی و یا خدمات باغبانی را اضافه کنید.

تغییرات زیادی در این نوع خدمات وجود دارد، بعضی از آنها نیازی به مهارت و مهارت خاص ندارند. به عنوان مثال، یک دانش آموز محلی هر سال بهار می آید با یک ماشین گازدار اجاق گاز چنانی و تمام چمن های محله را سرویس می دهد. یکی دیگر از کامیون ها را اجاره می دهد و مالچ باغبانی را بهار / تابستان می گذارد. مشتریانش می توانند مالچ را در چمن ها و باغ هایشان تحویل داده و گسترش دهند.

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

2_ تورهای هدایت شده و راهنمای پیاده روی

اگر شما در یک منطقه با جاذبه های تاریخی / فرهنگی / منظره زندگی می کنید، چرا کسب و کار خود را با ارائه هدایای هدایت نمی کنید؟ ناامید نشوید اگر شما در یک مکان با منظره های دیدنی و یا تاریخچه های تاریخی زندگی نمی کنید؛ و افزایش هدایت شده در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب است. با توجه به افرادی که در سفرهای محلی و گیاهان زندگی می کنند، پاداش اضافی، در خارج از فصل شیرین شما قرار دارد.

این نوع کسب و کار به ویژه برای افرادی با مهارت های زبان در مناطق گردشگری مناسب است. راهنماهای چند زبانه در مکان هایی هستند که تعداد زیادی از بازدیدکنندگان غیر زبان مادری را دریافت می کنند. داشتن دانش تاریخ محلی، جغرافیا برای زیست شناسی / گیاه شناسی نیز مفید است.

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

3_مراقبت از خانه ها

بسیاری از مردم در طول تابستان مسافرت می کنند و به کسی احتیاج دارند تا از خانه و یا حیوانات خانگی خود مراقبت کنند. دور کردن و گرفتن روزنامه ها و ایمیل، چک کردن خانه و تغذیه و یا پیاده روی حیوانات خانگی می تواند یک کسب و کار تابستانی عالی برای شما باشد و حتی می تواند جایزه اضافه شده به شما برای جایی برای زندگی در تابستان ارائه دهد.

مقالات پیشنهادی کاربران
قالب شرکتی حرفه ای وردپرس

اگر شما تخصص داشته باشید، از جمله آموزش سگ و مراقبت از پرندگان شما می توانید شروع به کسب و کار مرتبط با حیوان خانگی کنید. اگر به طور حرفه ای در خدمات دامپزشکی مطالعه می کنید، یک تجارت تابستانی با حیوانات ایده آل است.

توجه داشته باشید که برای خدمات خانه نشسته، حیوانات خانگی شما بایستی باند و بیمه شود.

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

4_تعمیر رایانه

اگر از لحاظ تکنولوژیکی باهوش هستید، تخصصی دارید که بسیاری از مردم هنوز با آن آشنا نیستند. کسب و کار خود را به خانه بیاورید و با تماس مشکلات کامپیوتری را حل و فصل کنید / یا چگونه انجام کار با کامپیوتر و دستگاه های تلفن همراه مانند گوشی های هوشمند و قرص را به مردم نشان دهید.

این یکی دیگر از ایده های کوچک کسب و کار است که به خوبی به عنوان یک کسب و کار نیمه وقت پس از تابستان نیز کار می کند.

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

5_استخراج زباله و خدمات حمل و نقل عمومی

مقدار زیادی چیزهای ناخواسته وجود دارد که افراد زیادی می خواهند که از بین بروند. این که آیا مبلمان قدیمی، آوار از پروژه های ساخت و ساز و یا ناخالصی های الکترونیکی است که باید بازیافت شود، همیشه تقاضای حذف زباله وجود دارد، به ویژه اگر آن را به درستی مرتب سازی کنند و دور انداختن، سازگار با محیط زیست امکان پذیر است. و اواخر بهار / اوایل تابستان، فصل بالاترین تقاضا است، زیرا مردم تمیز کردن بهاری خود را انجام می دهند.

اگر شما به یک کامیون دسترسی داشته باشید، این می تواند ایده کسب و کار کوچک پول برای شما باشد.

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

6_مربی آموزش تنیس

اگر مهارت خاص و گواهینامه لازم داشته باشید، آموزش می تواند یک کسب و کار بسیار رضایت بخش و سودآور باشد. درس های موسیقی به ذهن برسد، اما از نظر یوگا و ایروبیک از طریق دوچرخه سواری کوهستان  امکانات زیادی وجود دارد.

تدریس در موضوعات مدرسه سنتی یکی دیگر از ایده های کسب و کار کوچک با موضوع آموزشی است.

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

7_تمیز کردن بیرون خانه و شستشو

شستشوی پنجره، تمیز کردن آب،شستشوی محلی می توانید  کسب و کار خود را انجام دهید، انجام کارهای مراقبت از خانه را که دیگران از انجام آن نگران هستند و شما می توانید در فصل تابستان تمیز کنید! و هنگامی که شما این کسب و کار را ایجاد کردید، باید از قابلیت بالایی برخوردار باشد و به شما یک لیست از مشتریان تکرار تابستان را پس از تابستان ارائه دهد.

سرویس تمیز کردن و تمیز کردن پنجره  ماه ها پیش در فصل بهار / تابستان رزرو می شود، بنابراین تقاضا برای این خدمات بسیار قوی است.

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

8_ نقاشی در خانه و بیرون خانه

نقاشی یکی دیگر از ایده های تابستانی برای دانش آموزان است. این که آیا نقاشی یا رنگ آمیزی حصار و یا رنگ آمیزی در خارج از خانه است، همیشه تقاضای نقاشی وجود دارد و این چیزی است که هر کسی می تواند با کمی دانش انجام بدهد.

یکی از دانش آموزانی که می دانم چندین سال است که کارهای بسیار موفق در تابستان را انجام می دهد. اکنون کارگران و نقاشان دانشجویی برای او کار می کنند و بیشتر وقت خود را صرف مدیریت کسب و کار و بازاریابی خدمات خود می کند .

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

9_ حسابداری

اگر در مدرک تحصیلی در کسب و کار تحصیل کرده اید، چرا یک کسب و کار را در یک زمینه مرتبط شروع نکنید؟ خدمات حسابداری همیشه از کسب و کار تقاضا می شود و می تواند درآمد سالانه شما را تامین کند.

برخی از فروشندگان نرم افزاری حسابداری مبتنی بر ابر جدید مانند Xero آموزش کامل و صدور گواهینامه خود را در محصولات خود ارائه می دهند و به شما تمام ابزارهایی را که برای شروع کار حسابداری خود نیاز دارند، می دهد. چرا یک سر به کار خود در کسب و کار نمی زنید؟

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

10_ گرفتن تجهیزات ورزشی

تابستان فصل است که حرکت می کند و اشتیاق زیادی برای چرخیدن در اطراف با دوچرخه، تیغه غلتکی، اسکیت بورد و یا اسکوتر وجود دارد. مکان مناسب و آب و هوای مناسب می تواند این ایده کسب و کار کوچک را به یک پول واقعی تبدیل کند.

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان در تابستان

فهرست