امنیت کامل در فضای آنلاین

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. علمی
 4. chevron_right
 5. امنیت کامل در فضای آنلاین

امنیت در فضای مجازی

امنیت کامل در فضای آنلاین: محافظت از کامپیوتر و تلفن های خانواده خود از تمام nasties اینترنتی با بهترین نرم افزار امنیتی اینترنت.

حفاظت از اطلاعات خانواده و اطلاعات شخصی شما با بهترین امنیت اینترنت به طور فزاینده ای مهم است. با پیشرفت تکنولوژی ما بیشتر از اطلاعات ما در اینترنت حرکت می کند. ما بیشتر آنلاین ارتباط برقرار می کنیم، با استفاده از رایانه های شخصی، و تلفن های ما برای صحبت کردن با بانک ها، به اشتراک گذاشتن اطلاعات در رسانه های اجتماعی و ارائه اطلاعات شخصی به سرویس رسمی برای تایید هویت ما. مهم این است که ما اعتماد کنیم که جزئیات ما با افراد مورد نظر از بین نمی رود و به ما آسیب نمی رساند.

خرید آنلاین امن تر

رشد محبوبیت وب سایت های خرید آنلاین موجب افزایش فعالیت های مجرمان اینترنتی شده است که مصرف کنندگان ناخواسته را هدف قرار می دهند. اگر بخواهید از فعالیت های خرید آنلاین خود بهترین استفاده را ببرید – بدون سقوط مجرمین و کلاهبرداری های اینترنتی، باید اقدامات احتیاطی چندانی انجام دهید.

نکات امنیتی اینترنت برای خرید آنلاین امن تر

امنیت کامل در فضای آنلاین

اینترنت را با خیال راحت جستجو کنید

به جای کلیک کردن روی لینک وب سایت  فروشندگان انتخابی شما، ایمن تر است. باوارد کردن آدرس URL خریده فروش در نوار آدرس مرورگر وب شما است. اما این اقدام ساده می تواند به جلوگیری از بازدید وب سایت جعلی یا مخرب کمک کند.

یک کارت اعتباری موقت بگیرید

برخی از شرکت های کارت اعتباری شماره کارت اعتباری موقت خود را برای مشتریان خود صادر می کنند. این شماره های موقت می توانند برای خرید یک بار مفید باشند. با این حال، شما باید از استفاده از آنها برای هر خریدی که نیازمند تمدید خودکار یا پرداخت منظم است اجتناب کنید.

امنیت کامل در فضای آنلاین

رایانه را به بانکداری آنلاین و خرید اختصاص دهید

  برای امنیت بیشتر، می توانید از یک ماشین اختصاصی برای بانکداری آنلاین و خرید استفاده کنید.

از یک آدرس ایمیل اختصاصی استفاده کنید

با توجه به ایجاد یک آدرس ایمیل که فقط برای خرید آنلاین استفاده می کنید، ارزشمند است. این می تواند به شما در کاهش خطر ابتلا به ایمیل های مخرب و یا هرزنامه هایی که به عنوان تبلیغات تبلیغاتی و یا سایر اعلان ها مبادرت می کنند را کاهش دهد. اگر چنین پیام هایی به آدرس ایمیل اصلی ارسال شده باشند، متوجه خواهید شد که این احتمال وجود دارد که آنها جعلی یا مخرب باشند.

مقالات پیشنهادی کاربران
ارگونومی و روش صحیح نشستن پشت کامپیوتر

مدیریت و محافظت از کلمه عبور آنلاین شما

با استفاده از یک مدیر رمز عبور می تواند به شما برای مقابله با چندین حساب و رمز عبور کمک کند و رمزهای عبور را که در غیر این صورت در متن ساده هستند رمزگذاری کنید.

برخی از محصولات نرم افزاری امنیتی آنتی ویروس و اینترنت عبارتند از:
 1. مدیریت رمز عبور
 2. ویژگی های امنیتی رمز عبور

مراقب استفاده از Wi-Fi عمومی باشید

هنگامی که شما در یک مرکز خرید هستید – در مورد خرید – می تواند مفید باشد برای مقایسه آخرین لحظه با بهترین معاملات که خرده فروشان اینترنت ارائه می دهند. با این حال، اگر شما از طریق یک شبکه عمومی Wi-Fi به اینترنت دسترسی پیدا کنید، خطرات امنیتی وجود دارد. مجرمان اینترنتی می توانند اطلاعات شما را از بین ببرند و کلمات عبور خود را، جزئیات ورود و اطلاعات مالی را ضبط کنند. اگر هنگام خرید از اینترنت برای دسترسی به اینترنت نیاز دارید، از طریق شبکه تلفن همراه خود ایمن تر خواهید بود.

امنیت کامل در فضای آنلاین

سایر مقالات و لینک های مرتبط با امنیت تلفن همراه و کامپیوتر

 • امنیت عمومی Wi-Fi
 • محافظت از پول شما آنلاین
 • امنیت فیس بوک
 • امنیت گوشی هوشمند
 • انتخاب یک راه حل آنتی ویروس
 • جرایم اینترنتی

پایان 

امنیت فضایی شامل استفاده از فضا (به ویژه ارتباطات، ناوبری، مشاهدات زمین، و ماهواره های هوش الکترونیکی) برای اهداف نظامی و امنیتی بر روی زمین و همچنین حفظ فضای (به ویژه مدار زمین) به عنوان مناطق امن و امن برای انجام مسالمت آمیز فعالیت ها. این دو جنبه را می توان به عنوان “فضا برای امنیت در زمین” و “حفاظت از فضا برای تلاش های صلح آمیز” خلاصه کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست