آموزش صفر تا صد سرچ کنسول گوگل (Search Console)

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دنیای طراحی سایت
  4. chevron_right
  5. آموزش صفر تا صد سرچ کنسول گوگل (Search Console)

سرچ کنسول گوگل چیست؟

سرچ کنسول گوگل (یا به اختصار “GSC”) به مدیران وب اجازه می دهد تا وب سایت های خود را از طریق یک پورتال رسمی پر از آمار مفید کنترل و مدیریت کنند. همچنین سرچ کنسول دسترسی به ابزارها و داده هایی که مستقیماً توسط موتورهای جستجو ارائه می شود را می دهد و این مورد می تواند بهینه سازی وب سایت شما را بسیار آسان کند! اما این دقیقا چیست؟ در نظر داشته باشید که مجموعه تبلیغات اصفهان به طور تخصصی در زمینه سئو سایت در اصفهان فعالیت میکند و میتوانید سئو سایت خود و ارتقا آن در گوگل را به مجموعه ما بسپارید.

این یک کانال ارتباطی است

حساب های Search Console اصلی ترین و رسمی ترین روش ارتباط Google با مالکان سایت است. با داشتن یک حساب کاربری ثبت شده Google می تواند اطلاعات مربوط به مشکلات سایت  خطاها یا حتی مجازات ها را برای مدیران سایت ارسال کند. همچنین برخی ابزارهای محدود را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در مورد مسائل سایت و درخواست های ویژگی با آنها تماس بگیرید.

این یک مرکز کنترل است

اگر وب سایت خود را فعالانه بهینه می کنید می دانید که SEO هرگز “تمام نشده” است. شما باید به طور مستمر محتوای خود را بهبود بخشید و تنظیمات سایت خود را اصلاح کنید و خطاهای خود را به حداقل برسانید. سرچ کنسول گوگل (Search Console) ابزاری را فراهم می کند که به این مدیریت روزمره کمک می کند. این به شما امکان می دهد مواردی مانند ارسال و نظارت بر نقشه سایت XML خود ، درخواست از Google برای ارزیابی مجدد خطاهای شما یا دیدن نحوه مشاهده Google صفحات و URL های خاص در سایت شما را مشاهده کنید.

این یک منبع داده است

بیشتر داده های موجود در Google Search Console قابل استخراج و ادغام در سیستم های دیگر مانند Google Analytics و Yoast SEO هستند. این بدان معناست که اگر از افزونه Yoast SEO استفاده می کنید ومی توانید برخی از داده های GSC خود را مستقیماً در وب سایت خود ادغام کنید. در نتیجه می تواند مدیریت اشتباهات، تجزیه و تحلیل و تغییر مسیرها را بسیار آسان کند.

معرفی سرچ کنسول گوگل (Search Console)

آموزش صفر تا صد گوگل کنسول

آموزش سرچ کنسول گوگل (قسمت اول)

آموزش سرچ کنسول گوگل (قسمت دوم)

برای اطلاعات بیشتر در مورد سرچ کنسول می توانید به بخش طراحی سایت تبلیغات اصفهان مراجعه نمایید.
مقالات پیشنهادی کاربران
مهمترین نکات در مورد Google Ads

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست