آموزش کامل صفحه ساز ویژوال کامپوزر

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دنیای طراحی سایت
  4. chevron_right
  5. آموزش کامل صفحه ساز ویژوال کامپوزر

ویژوال کامپوزر چیست؟

ویژوال کامپوزر وب سایت ساز جدیدی است که به شما امکان می دهد یک وب سایت کامل شامل محتوا، عنوان، پاورقی و ستون های فرعی از همان ویرایشگر واحد ایجاد کنید. بر خلاف صفحه ساز WPBakery که علاوه بر یک موضوع استفاده می شود. این پلاگین با عملکرد کشیدن و رها کردن بسیاری از عملکردهای اصلی ویرایشگر ویژوال آهنگساز موجود را انجام می دهد. فقط این نسخه جدید به شما امکان می دهد از به روزرسانی های زنده پیش نمایش داشته باشید و از طراحی ساده تری برخوردار است.

ویژوال کامپوزر تصویری کاملاً دوباره طراحی شده است بنابراین دیگر براساس کد کوتاه نیست. بنابراین اطمینان حاصل کنید که اگر افزونه هرگز غیرفعال شود ، کد وب سایت های شما هنوز به طور کامل حفظ می شود. در همین حال همه عناصر اکنون از یک مرکز مبتنی بر ابر سرویس می شوند. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما سریعتر بارگذاری می شود زیرا در پایگاه داده با نرم افزارهای بلا استفاده حداکثر نمی شود. همچنین صدها عنصر برای توسعه و طراحی وب سایت وجود دارد که می توانند در طراحی های شما گنجانده شوند و همچنین حفظ بسیاری از ویژگی های اصلی افزونه موجود. مجموعه تبلیغات اصفهان به طور تخصصی در زمینه طراحی سایت در اصفهان و سایر شهرها با بهترین کیفیت و قیمت فعالیت میکند و میتوانید طراحی سایت خود را با خیال آسوده به ما بسپارید.

صفحه ساز ویژوال کامپوزر یک نسخه رایگان ارائه می دهد، با این حال اگر می خواهید از ویژگی های طراحی سربرگ و پاورقی با افزونه استفاده کنید  نسخه برتر آن مورد نیاز است.

ویژوال کامپوزر

مزایای ویژوال کامپوزر

– نرم افزار وب سایت ساز

– ویرایشگر کشیدن و رها کردن

– از کد کوتاه استفاده نمی کند

– دارای یک گزینه رایگان است

– امکان پیش نمایش به روز رسانی های زنده

– عناصر ارائه شده از یک مرکز مبتنی بر ابر

– امکان طراحی طرح های خاص موبایل

معایب ویژوال کامپوزر

– نسخه حق بیمه پرداخت شده بهترین ویژگی ها را ارائه می دهد

-برای حفظ سرویس باید هزینه تمدید سالانه پرداخت شود

مقالات پیشنهادی کاربران
وبمستر کیست و ویژگی های یک وبمستر موفق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست