تبلیغات اصفهان

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات شکلی از ارتباطات است که معمولاً برای ترغیب کردن مشتری ها برای خریدن یا مصرف  بیشتری از محصولی
یا سرویس خاصی صورت می گیرد. قلب تپنده فروش، تبليغات است و كشف  همين حقيقت باعث شده است
توليدكنندگان مبالغ كلاني را صرف آگاهي‌رساني درباره محصولات  ‌شان به مخاطبان كنند.

images

00fac75911de4e9aa4822ecfff3f3c2f

راهکارهای یکپارچه مدیریت وتبلیغات

۱٫ طراحی سایت          ۲٫ سئو یا یهینه سازی           ۳٫ سامانه های فروش اینترنتی   ۴٫ اپلیکشن های موبایل                ۵٫ تولید محتوا               ۶٫ ساخت تیزر تبلیغاتی         ۷٫ طراحی گرافیکی  شامل : کارت ویزیت ، کاتالوگ ،چاپ روی اجسام ، پرچم ، لیوان  ساعت و تقویم رومیزی ، ست خودکار و جا سوئیچی ، تیشرت و کلاه

ما تلاش کرده ایم تا همه نیاز های تبلیغاتی و معرفی محصولات و خدمات شما را در یک پکیج متناسب با شغلتان با اندک هزینه و کارایی بیشتر فراهم کنیم و این نیاز مند اعتماد شما مشتریان ولو در زمان کوتاه به این تیم می باشد

مهمترین اصل در تبلیغات اینترنتی و مجازی حضور شغل و کسب و کار مشتریان در صفحات اول جستجو گرهایی همچون گوگل می باشد که باعث جلب مشتری و خرید کالا یا در خواست ارائه خدمات می باشد و همچنین ماندگاری در صفحات اول جستجوگرها ، که ما توانسته ایم در کمترین زمان به این امر دست یابیم و  ماندگار شویم .

تمام توان و تخصص و کالا و خدمات تان را به همه مشتریان معرفی نمائید .

این سایت در راستای حمایت از مشاغل وابسته به مشاغل و کسب و کار ها راه اندازی شده و توانسته مشاغل مختلف این صنعت را در یک مجموعه بزرگ و منظم  مدیریت نماید به طوریکه همه مشاغل ساختمانی می توانند  وب سایت اختصاصی ایجاد نموده و شغل ، کالا  خدمات ، نمونه کارها خود را به مشتریان معرفی  و مدیریت نمایند .

 با تبلیغات ما همیشه در صفحات اول  جستجو گرها قرار خواهید گرفت

تیم محتوا سازی با  دانش روز و امکانات حرفه ای از محصولات و خدمات شما مطلب ، تصویر ، گزارش و تیزر تهیه کرده و در سایت شما منتشر می نماید که : در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد. باعث ایجاد برند می شود.
باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد. باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد. باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شود.

امروزه اپلیکیشن های موبایل بخش جدایی ناپذیر  تجارت شده اند ، با صرف نظر از اندازه و نوع صنعت تعدادی از صنایع از طریق اپلیکیشن های موبایل سود کسب می نمایند. با اپلیکیشن میتوانید تمام نیازهای  تبلیغاتی خود را با گوشی همراه تان مدیریت کنید .

طراحی تخصصی لوگو ، کارت ویزیت ، کاتالوگ ، ست اداری طراحی و چاپ پرچم ، لیوان ، تیشرت ،کلاه و چاپ روی اجسام

تیزرهای تبلیغاتی خلاقانه با نمایش در شبکه های ویدئو آنلاین ، یکی از جدیدترین و بهترین روش ها میباشد که با کمترین هزینه میتواند تاثیرگذاری بسیاری داشته باشد.

تبلیغات

پوسته وردپرس