تبلیغات اصفهان

تبلیغات تهران

چرا تبلیغات آنلاین یا اینترنتی ؟

تبلیغات اینترنتی به استفاده از اینترنت به عنوان یک کانال و وسیله ارتباطی برای ارسال تبلیغات در محیط وب اشاره دارد ، در تعریفی دیگر ، تبلیغات اینترنتی را اینگونه تعریف نموده‌اند : نمایش دادن نامها وعلائم تجاری ، شعارها و تصاویر تبلیغاتی در سایتها یا پایگاههای پربینندهٔ اینترنت ، به نحوی که به تحقق اهداف تبلیغات کمک نماید.

1410247268

تبلیغات اینترنتی در ایران؟

بسیار پیش آمده که مدیران شرکت‌ها در مورد موفقیت تبلیغات اینترنتی در ایران (به دلیل کند بودن روند IT نسبت به سایر کشورهای دنیا) اظهار شک و تردید کرده‌اند و بازخورد این صنعت تبلیغاتی را قابل مقایسه با آنچه در سایر کشورهای دنیا وجود دارد نمی‌دانند. اگر مدل روند ورود تکنولوژی در ایران را بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که نتایج دقیقاً همانند سایر کشورهاست اما با اندکی تأخیر. به عبارت دیگر تلویزیون هم در ایران همانند سایر کشورها محبوب شد اما با تأخیر. برای اینترنت هم این وضع اتفاق افتاده‌است. لذا می‌توان گفت، تبلیغات اینترنتی هم به زودی جای پای خود را خواهد یافت و وارد بودجه تبلیغاتی شرکتها خواهد شد. به زودی شاهد این خواهیم بود که مدیران دیگر نخواهند پرسید که آیا تبلیغات اینترنتی مؤثر است یا نه.
باوجود آنکه اینترنت و فرهنگ و نیازهای وابسته به آن در ایران دیرتر از سایر کشورها وارد شده ولی به دلیل جوان بودن جامعه ایرانی با گامهای بسیار سریع‌تری در حال پیشرفت می‌باشد.

پوسته وردپرس